Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu sądzisz że ta gra sprzedaje się bardzo dobrze jakie są argumenty?

na poziomie Moralesa czy Demonsów

 

gdy rozmawiam ze znajomymi lub z ludzmi z forumka, to większość wyśmiewa tą "małą" grę i panują takie opinie także wśród ich znajomych.

Oczywiście że nie kieruje się danymi sprzedaży bo takowych nigdzie nie ma co sam zresztą wiesz, więc nie wiem po co się pytasz.

Wyciągam proste wnioski, że gra dobrze się nie sprzedała na takiej podstawie.

Na swojej friends list gdzie prawie zawsze jest przynajmniej 20 osób online jeszcze nie widziałem aby ktoś w to grał.

Ani na PS4 ani na PS5.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znajomi oraz ludzie z forumka wyśmiewają tą małą grę i na tej podstawie oceniasz poziom sprzedaży wyciągając proste wnioski. ŻE-NA-DA.
To ja dla odmiany zachęcony bardzo pozytywną recką od Digital Foundry oraz ocenami (głównie 80-90%) zakupiłem gierkę i lada chwila ją ogram.
Nie ciągnijmy już tego, ogarnij się.

Odnośnik do komentarza

Ok to jeszcze jedno amazon - 577 opinii PS5, wersja PS4 260

Morales PS5 - ponad 7500 opinii, wersja PS4 też dość sporo

Demons PS5 - 1380 opinii

 

Oceny users metacritic - Sackboy wrsja PS4 i PS5 - mniej niż 100 review

Demonsy PS5 - prawie 900 review
Morales  PS4 i PS5 - prawie 500 review

 

rozumiesz

 

Sackboy niestety jest mało popularny, mam nadzieje że tyle argumentów co wymieniłem wyżej i to już ci wystarczy, kończymy.

Ja właśnie też mam jeszcze 2 gry do skończenia i biore giereczke pluszaka :wub:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, nero2082 napisał:

Sackboy sprzedaje się doskonale 

 

  Ukryj zawartość

nie powiedział nikt nigdy

 

UK Physical Game Charts 2020 Week 51 - Ukie

 

ale prawda jest taka, że gry launchowe mają długie nogi i swoje zarobią spokojnie, tak jak to było z Killzone Shadowfall

Upadek Cienia sprzedł się dobrze bo był w bundlach z konsolami :lapka:  Pużniej dokładali Knacka w kolejnych rzutach, dlatego dostał drugą część  XD

 

 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, xMAFIA_PLxMICHAL napisał:

ktos jutro bedzie o 12 probowal kupic w sony center ? to trzeba dzwonic czy na stronie zlecic?

Nie trzeba czekać do jutra:

https://matrixmedia.pl/zestaw-sony-playstation-5-dodatkowy-kontroler-dualsense-wireless-2-gry-karta-ps-plus.html

https://solpol.pl/konsole-i-gry/179319-konsola-playstation-5-dodatkowy-kontroler-dualsense-2-gry-ps-plus-365-dni-2010000000878.html
 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sadzikkk napisał:

Pytanie do "szczęśliwców" którzy otrzymali drugą szansę telefoniczną na kupno PS5 na EURO. Ktoś z was otrzymał już może potwierdzenie zamówienia na maila?

Jeszcze nie, z tego co pamiętam taki mail zostanie wysłany gdy konsolę będą fizycznie na magazynie. Spokojnie trzeba czekać, numer zamówienia jaki otrzymasz to ten, który został podany podczas rozmowy. Więc zmieni się tyle, że dostaniesz to samo w wersji elektronicznej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie ma się co łudzić, że w "drugim obiegu" ceny spadną póki sprzętu nie da się normalnie kupić, na zasadzie - wejść na sklep i zamówić.  

 

Myślę, że póki nie będzie się dało po prostu odpalić przeglądarki i złożyć zamówienia (albo wejść do marketu i zabrać z półki), resellerzy będą działać, bo prędzej czy później zawsze się trafi ktoś, kto wyłoży kilka stów więcej, chcąc konsolę tu i teraz, a nie za x miesięcy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...