Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

19 minut temu, xMAFIA_PLxMICHAL napisał:

to juz nie jest normalne takie polowanie 2 mies po premierze

Ja po tym jak anulowali mi zlecenie, powiedziałem sobie, że w kolejnych cyrkach nie będę brał udziału. A że zadzwonili w ramach refleksji po tym jak napisałem im kilka ciepłych słów, to poprosiłem o zestaw z dodatkowym padem za 2616 i teraz czekam do końca stycznia. Ale gdyby nie to, to w życiu nie czatowałbym na tych stronach gdzie serwery płoną, a zakup nie gwarantuję tego, że ci tego później nie anulują. Patrząc na sytuację może coś w okresie wiosenno letnim się zmieni.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Square napisał:

Jak się cieszę, że zdecydowałem się zamówić swój egzemplarz następnego dnia po pokazie. I pomyśleć, że jeszcze długo z tym zwlekałem zanim kliknąłem zamów.

Taa, zachciało mi się czekać aż EURO łaskawie wystartuje z preorderami i bym się doczekał :kaz:  Całe szczęście znalazła się duszyczka która odstąpiła jedna sztukę :pope:

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Square napisał:

Jak się cieszę, że zdecydowałem się zamówić swój egzemplarz następnego dnia po pokazie. I pomyśleć, że jeszcze długo z tym zwlekałem zanim kliknąłem zamów.

Ja to w ogóle jestem mocarz. Miałem od pokazu preordera z kaucją w MM. Jednak Sony mnie wkurzyło niektórymi ruchami to anulowałem pre i powiedziałem sobie, że kupie za rok na święta, a do tego czasu XSX mi wystarczy. 
Po czym zobaczyłem Astrobota oraz Spiderka w 60ks z RT (do tego cudowny Ratchet oraz mój najbardziej oczekiwany tytuł, czyli Kena w lepszej jakości) i po miesiącu fartem udało się zamówić. Teraz czekam jak na szpilach aż przyjdzie.
Life is strange XD 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, balon napisał:

Ja to w ogóle jestem mocarz. Miałem od pokazu preordera z kaucją w MM. Jednak Sony mnie wkurzyło niektórymi ruchami to anulowałem pre i powiedziałem sobie, że kupie za rok na święta, a do tego czasu XSX mi wystarczy. 
Po czym zobaczyłem Astrobota oraz Spiderka w 60ks z RT (do tego cudowny Ratchet oraz mój najbardziej oczekiwany tytuł, czyli Kena w lepszej jakości) i po miesiącu fartem udało się zamówić. Teraz czekam jak na szpilach aż przyjdzie.
Life is strange XD 

Wiedziałem że zmiękniesz maks tydzień po premierze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...