Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja czekam na wysyłkę z MM.
 
Tak z innej beczki wiecie kiedy ponownie będą dostępne słuchawki do PS5 i stacje pod pady?

Najlepiej sprawdzać stronkę ME, tam już 2x rzucili jedno i drugie i udało mi się kupić. W innych sieciówkach „aż z taką” dostępnością się nie spotkałem. Na TT ME tez lubią wrzucić info o dostępności.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Ukukuki napisał:

Ok dzięki. Żeby słuchawek nie dało się normalnie kupić to też patola ;/ 

 
Ja juz tego tematu nie sledze bo po co skoro bydleciatko od premiery stoi obok tv ale ostatnio na allegro w proponowanych rzucilo mi Pulsy i ostro zgnilem jak zobaczylem ze ludzie za 750zl nawet kupuja XD tym bardziej ze ja kupowalem je gdzies w okolicach premiery i w sumie w kazdej z sieciowek byly dostepne.

 

Za uzywana konsole, sluchawki, dodatkowego pada i ladowarke prawie 2msc po premierze mozna by kupic w miare jezdzace auto na pare lat :pawel: 

 

A jeszcze pamietam jak sie tutaj preorderowiczow jebalo dzien po wrzesniowym pokazie:shieeet:

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Czapajew napisał:

 

Dzięki, zamówione!

14 minut temu, schabek napisał:

 
Ja juz tego tematu nie sledze bo po co skoro bydleciatko od premiery stoi obok tv ale ostatnio na allegro w proponowanych rzucilo mi Pulsy i ostro zgnilem jak zobaczylem ze ludzie za 750zl nawet kupuja XD tym bardziej ze ja kupowalem je gdzies w okolicach premiery i w sumie w kazdej z sieciowek byly dostepne.

 

Za uzywana konsole, sluchawki, dodatkowego pada i ladowarke prawie 2msc po premierze mozna by kupic w miare jezdzace auto na pare lat :pawel: 

 

A jeszcze pamietam jak sie tutaj preorderowiczow jebalo dzien po wrzesniowym pokazie:shieeet:

 

A mogłem wcześniej zamówić to chciałem zobaczyć co konkurencja pokaże xd 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, PsxLucas napisał:

Euro RTV też zaczyna wysyłać od jutra z napędem więc czekam na SMS że przekazana kurierowi.

A e-mail już dostałeś? Mieli wysłać jak fizycznie konsola będzie na magazynie, przynajmniej tak zrozumiałem tego konsultanta, gdy podawał mi kod zamówienia, że mailowo dostanę to dopiero wtedy, bo inaczej nie mogą. 

Odnośnik do komentarza

Z informacji jaką ja dostałem od pani z Euro RTV podczas zamówienia wynika, że wysyłka wersji z napędem zacząć się ma od 21.01 według kolejności zamówień. Potwierdzenie na maila dostaniemy dopiero gdy towar będzie gotowy do wysyłki. Czyli raczej we wszystkich sklepach mają te same terminy.

Edytowane przez OneMilionPL
Odnośnik do komentarza

My body is ready. Nowy TV  kupiony i czeka na białą królową. 

Teraz pozostało czekać na kuriera. 

 

Konsultant z Euro wspominała, że mają w połowie miesiąca wysłać potwierdzenia mailowe, które po chwili od otrzymania będą wysyłane. Konsultant najpierw mi powiedziała ze konsola bedzie wysłana po 21.01 a później jak odczekałemm 5 minut jak rejestrowała zamówienie, to że do 21.01 mają być wysłane. Ktoś orientuje sie gdzie jest prawidłowa data? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sadzikkk napisał:

My body is ready. Nowy TV  kupiony i czeka na białą królową. 

Teraz pozostało czekać na kuriera. 

 

Konsultant z Euro wspominała, że mają w połowie miesiąca wysłać potwierdzenia mailowe, które po chwili od otrzymania będą wysyłane. Konsultant najpierw mi powiedziała ze konsola bedzie wysłana po 21.01 a później jak odczekałemm 5 minut jak rejestrowała zamówienie, to że do 21.01 mają być wysłane. Ktoś orientuje sie gdzie jest prawidłowa data? 

To tak jak u mnie tv czeka już długo, myslem że będzie na odwrót, no ale cóż lepiej późno niż wcale.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...