Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jeszcze swojej nie dostałem a mam propozycję odkupienia za 500 zł ekstra od kumpla którego wydymali na olx z zakupem PS5. Także ssanie i desperacja na rynku jeszcze jest. 

 

Jedynie co żałuję ,że wcześniej preordera nie złożyłem. Jednak znając moje szczęście zamówiłbym w xkomie. 

 

Zakładałem normalną dostępność w sklepach po tygodniu od premiery xD

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Ukukuki napisał:

Ja jeszcze swojej nie dostałem a mam propozycję odkupienia za 500 zł ekstra od kumpla którego wydymali na olx z zakupem PS5. Także ssanie i desperacja na rynku jeszcze jest. 

 

Jedynie co żałuję ,że wcześniej preordera nie złożyłem. Jednak znając moje szczęście zamówiłbym w xkomie. 

 

Zakładałem normalną dostępność w sklepach po tygodniu od premiery xD

Wielu miało takie podejście w tym ja. Myślę sobie pandemia na święcie, ludzie nie będą tak sklonni wydawać kasę, każdy ostrożny więc czym tu się przejmować. A ten koronawirus spowodował, że zainteresowanie wirtualną rozrywką wzrosło maksymalnie, ci ktorzy nawet nigdy nie myśleli o sprzęcie do grania zaopatrzyli się w niego z powodu domowej nudy. Najlepszym przykładem na to są ceny starej generacji, jak widzę zestawy z xbox one x czy ps4 pro za więcej niż 2 tysiaki szyderczo uśmiecham się pod nosem. Skoro idzie to po co obniżać. Masakra jakaś. 

Odnośnik do komentarza

To ja w życiu bratu nie zgolę ps4 fat za 500 zł jak obiecałem xd 

 

Złapał mnie hype i już naprawdę chciałbym przejść na next gena. Mam spory backlog na ps4, ale nie chce mi się za to zabierać, jak widzę jak to śmiga na nowej konsoli (Days Gone, GoT na przykład). Włączam konsolę raptem 1, max 2 razy w tygodniu -_- Dodatkowo C2077 mi już doszczętnie obrzydził granie na past-genie (mimo, że gra jest naprawdę dobra pod wieloma względami).

 

Myślicie, że w styczniu jest jakaś szansa kupić nowy sprzęt Sony jak cywilizowany człowiek? 

Odnośnik do komentarza

Za FATa z pudłem, jednym padem i czterema grami dałem w grudniu 850. To i tak nie była najtańsza konsola, ale uparłem się że chce mieć w komplecie oryginalny karton, ot taka fanaberia. Niemniej, ceny tych konsol poszły trochę w górę, bo jak coś dało się znaleźć to od około 700zł, gdzie pierwsze PS4 w 2018 za 580zł kupiłem...

Niech już się ta sytuacja uspokoi, bo na razie jest jak z samochodem za komuny. Najpierw przedpłata, potem czekanie na możliwość odbioru, a używka na rynku wtórnym droższa od nowego xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość nieborak01
50 minut temu, heavyweight napisał:

wie ktoś czy ps5 z solpol.pl za 3500zł jest legit?

Ktoś to już wcześniej pisał, ale zacytuję jeszcze jak się opisują na swojej stronie:

"Współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu (w tym Sony, którego jesteśmy autoryzowanym dealerem) [...]"

Myślę, że nie musisz się niczego obawiać ;)

 

Odnośnik do komentarza

Od ręki macie w Cexie w Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu po jednej sztuce wersji z napędem. Za 3750zł :dynia: Ale może ktoś potrzebuje na gwałt, ma gotówkę na zbyciu i chce przepłacić, nie moja sprawa w sumie, więc podrzucam info. Można też kupić z wysyłką.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...