Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

Dostawy miały być do sklepów do 14 a wysyłka w zależności od sklepu. Ja dostałem wczoraj przesyłkę ponieważ moje zamówienie było anulowane poprzednio więc podejrzewam że to w ramach rekompensaty wysłali wcześniej.

https://www.olx.pl/oferta/konsola-sony-playstation-5-825-gb-CID99-IDI7PdL.html

Cytat

Używałem ją sporadycznie - głównie ze względu na plotki na jej temat. Które niestety okazały się być prawdą. 

Konsola po pewnym czasie staje się gorętsza niż piekarnik i wyświetla komunikat o przegrzaniu się. 

Jest ona również dosyć głośna. 

Są to powody przez które chcę ją sprzedać.

Raczej na gwarancję powinien oddać, a nie sprzedawac złom z wada fabryczną :dog:Moja jest cicha i wentylator dmucha przyjemnym zefirkiem nawet po paru godzinach, nie mówiąc juz o jakichś komunikatach.

Panowie są gdzieś te słuchawki Pulse 3D? Wczoraj były w ME ale się spoźniłem.

Jak w grudniu upolowałem PS5 to teraz walka o słuchawki. Dajcie znać jak coś:ogor:

Randomowo leci, kto miałby czas jeszce kolejność ogarniać? Jeszce pewnie magazyn centralny to w ogóle zewnętrzna firma...

Wysylka według kolejności to formulka przygotowana po to, by nie odbierać co 2 dzien telefonu od kolejnych klientów kiedy będzie, tzw. siedz na dupie i czekaj aż w końcu ktoś na magazynie wydrukuje twoj list przewozowy.

W ogóle dzwonienie do tych konsultantów to bezsens, jak juz parę razy w tym temacie sobie udowodniliśmy.

1 godzinę temu, eloszki napisał:

Jakieś są w ogole wieści od xkom kiedy zrealizują premierowe zamówienia ?

Ponoć nadal nie wiedzą ile dostaną konsol na premierę.

• Like 2
  • Haha 6

Ja jeszcze swojej nie dostałem a mam propozycję odkupienia za 500 zł ekstra od kumpla którego wydymali na olx z zakupem PS5. Także ssanie i desperacja na rynku jeszcze jest. 

Jedynie co żałuję ,że wcześniej preordera nie złożyłem. Jednak znając moje szczęście zamówiłbym w xkomie. 

Zakładałem normalną dostępność w sklepach po tygodniu od premiery xD

Edited by Ukukuki
58 minut temu, Ukukuki napisał:

Ja jeszcze swojej nie dostałem a mam propozycję odkupienia za 500 zł ekstra od kumpla którego wydymali na olx z zakupem PS5. Także ssanie i desperacja na rynku jeszcze jest. 

Jedynie co żałuję ,że wcześniej preordera nie złożyłem. Jednak znając moje szczęście zamówiłbym w xkomie. 

Zakładałem normalną dostępność w sklepach po tygodniu od premiery xD

Wielu miało takie podejście w tym ja. Myślę sobie pandemia na święcie, ludzie nie będą tak sklonni wydawać kasę, każdy ostrożny więc czym tu się przejmować. A ten koronawirus spowodował, że zainteresowanie wirtualną rozrywką wzrosło maksymalnie, ci ktorzy nawet nigdy nie myśleli o sprzęcie do grania zaopatrzyli się w niego z powodu domowej nudy. Najlepszym przykładem na to są ceny starej generacji, jak widzę zestawy z xbox one x czy ps4 pro za więcej niż 2 tysiaki szyderczo uśmiecham się pod nosem. Skoro idzie to po co obniżać. Masakra jakaś.