Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

17 minut temu, marez777 napisał:

Ja już straciłem nadzieję, mam 2 zamówione w połowie grudnia - jedna z euro, druga dla kumpla z MM, i k..... echo. Pozostaje czekać do lutego.... 

No ale jaki masz status zamówienia w MM? Anulowane?

Jak opłaciłeś to powinieneś dostać. Wysyłka ma być od 21 do 31, tak więc easy.

7 minut temu, grzech83 napisał:

Witam wszystkich, mam zamówioną konsole w RTV euro AGD z płatnością przy odbiorze, ale niestety wyjeżdżam w przyszłym tygodniu do Danii na 3 miesiące, więc muszę zrezygnować... Chciałem to wystawić na olx, ale jakoś nie mam teraz głowy do tego, maila że zamówienie jest kompletowane również dostałem. Jak komuś zależy to możemy się dogadać i przekieruję zamówienie na inny adres, wersja z dodatkowym padem

To wersja z napędem?

No to jutro wchodzę w nowy Świat. 

Szanowny Kliencie,

• Twoje Zamówienie zostało wydane kurierowi. Planowana data dostarczenia przesyłki:2021-01-21 w godzinach 9:00-19:00

• Przesyłka otrzymała numer xxx

• Stan realizacji dostawy możesz sprawdzić: xxx

• Adres dostawy: xxx

Coś mi się zdaje, że Euro paczki nada i tak jutro. U mnie w trackingu wisi ciągle info, że etykieta wygenerowana, ale przesyłka nie nadana.

Z MM cisza, ale też może zrobią niespodziankę i jutro paczuszki polecą w świat.

Ja już od DPD otrzymałem. 

Drogi Odbiorco,

Za pośrednictwem DPD Polska, nadana została dzisiaj tj.: 20.01.2021 23:31 do Państwa przesyłka xxx od Sklep euro.com.pl (),
Prosimy o przygotowanie kwoty pobrania w wysokości 2616 PLN
.

Jesteś odbiorcą? Możesz samodzielnie zarządzać przesyłką: xxx

Portal pozwala na przekierowanie, zmianę daty doręczenia, rezygnację z paczki i przekierowanie do punktu Pickup.

Nadawca:
Sklep euro.com.pl

Odbiorca:
Xxx

Numer referencyjny przesyłki

1: xxx

Numer referencyjny przesyłki

2:xxx

MM i ich powiadomienia oraz ogólna komunikacja to jakaś masakra. Przed telefonem od euro złożyłem zamówienie właśnie w MM na zestaw z pająkiem  opłaciłem od razu. Zero jakiegokolwiek powiadomienia o płatności. 30 grudnia anulowałem zamówienie w MM przez stronkę, przez parę dni zero odzewu z ich strony czy przyjęli anulację. Dzwonie 4 stycznia na infolinię, dowiaduje się, że nic do nich nie przyszło odnośnie anulacji i zrobili to ręcznie w trakcie rozmowy  do dnia dzisiejszego po dwóch rozmowach brak kasy ze zwrotu i czuje, że szybko ona nie nastąpi.

9 minut temu, Filipiniakos napisał:

Tylko w MM cisza jak makiem zasiał. Czyżby jako jedyny sklep wysłał styczniowy rzut najpóźniej ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja już gadałem z kurierem, konsola z Euro Agd, przyjedzie do mnie około 13-14, więc jeszcze chwilę muszę poczekać.