Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Śmieszna anegdota, gdy odbierałem konsolę. Kurier patrzy o wow 2616 nie chcę Pan otworzyć skoro to tak drogi produkt i sprawdzić czy wszystko ok? Odpowiadam w sumie racja, daje mi nóż i mówi, wie Pan ostatnio w Pana okolicy przywiozłem pakunek za 3600 miała to być konsola ps5 a tam było 5kg mąki, ja rozcinam powoli i ciepło mi się zrobiło, ale w środku było wszystko na swoim miejscu. Śmiał się gdy zobaczył co to kwitując o wilku mowa. Na co ja, dostarczył mi Pan najbardziej pożądany produkt ostatnich miesięcy i dobrze, że to nie mąka:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, S_600 napisał:

Nigdy nie otwierałem nic przy kurierze. Wole ten dreszczyk emocji sam na sam z nożykiem do tapet w domowym zaciuszu.

No właśnie i pudelko by mi się nie porwało co widać było na zdjęciu. 

Jestem po małej sesji i muszę przyznać, że kultura pracy jest niebo a ziemia względem ps4. Padzik fajnie w rękach leży i te bajerki robią robotę. Poruszanie się jeszcze w nowym systemie kuleję, muszę ogarnąć co i jak, ale plus, że te kafelki nie zasłaniają pół ekranu. Mam jeszcze tyle starych pozycji do ogrania, że ciężko myśleć o kolejnych grach, ale ogarnę tego astroboota bo calkiem fajna platformówka, no i ten bugsnack o dziwo przyjemny. 

Zakup oceniam na plus, no i tym co czekają życzę wytrwałości, warto czekać Panowie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Witam.

Jeżeli jest ktoś z Was zainteresowany, to mogę odstąpić rezerwację na ps5. Sytuacja wygląda w następujący sposób

W grudniu " walczyłem" o ps5 dla moich synów. Anulowali mi w RTV i Neonet. Potem dzwonili i udało się przed  Świętami kupić w RTV. Dzwonili też z Neonet. Zarezerwowałem ps5 plus pad. Do zapłacenia jest 2618 zł. Napisali do mnie przedwczoraj. zostało póltora dnia na opłacenie. Mogę to odstąpić. Dostawa zaraz po opłaceniu. Dobrze byłoby, aby nie wpadło to w ręce, jak wy to mówicie - Januszy. Nic oczywiście nie chcę za odstąpienie. Mogę przesłać korespondencję z Neonet, żeby to sobie ktoś ogarnął. Jeśli ktoś jest z okolic Toruń - Bydgoszcz, to możemy się dogadać, że opłacę i ktoś odbierze ode mnie osobiście. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Lupus1 napisał:

Witam.

Jeżeli jest ktoś z Was zainteresowany, to mogę odstąpić rezerwację na ps5. Sytuacja wygląda w następujący sposób

W grudniu " walczyłem" o ps5 dla moich synów. Anulowali mi w RTV i Neonet. Potem dzwonili i udało się przed  Świętami kupić w RTV. Dzwonili też z Neonet. Zarezerwowałem ps5 plus pad. Do zapłacenia jest 2618 zł. Napisali do mnie przedwczoraj. zostało póltora dnia na opłacenie. Mogę to odstąpić. Dostawa zaraz po opłaceniu. Dobrze byłoby, aby nie wpadło to w ręce, jak wy to mówicie - Januszy. Nic oczywiście nie chcę za odstąpienie. Mogę przesłać korespondencję z Neonet, żeby to sobie ktoś ogarnął. Jeśli ktoś jest z okolic Toruń - Bydgoszcz, to możemy się dogadać, że opłacę i ktoś odbierze ode mnie osobiście. 

Ja bym był zainteresowany( jeśli jeszcze aktualne), ale jestem z Warszawy i nie wiem jak to byśmy mogli ogarnąć .

Odnośnik do komentarza
Boże jakie shitstorm na fanpage MM pod różnymi postami o wysyłkę PS5. To nic, że jak się zamawiało tego 18.12 to był wielki ebaner, że wysyłka od 21 do 31.01.

Szczerze ja tej wysyłki od 21.01 nie widziałem. Mam screena i tam napisane tylko „premiera 31.01”. Dziwi mnie tylko fakt, że MM jest oficjalnym partnerem Sony i jako ostatni sklep w Polsce dostali(wysyłają) konsole ? Trochę dziwne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Filipiniakos napisał:


Szczerze ja tej wysyłki od 21.01 nie widziałem. Mam screena i tam napisane tylko „premiera 31.01”. Dziwi mnie tylko fakt, że MM jest oficjalnym partnerem Sony i jako ostatni sklep w Polsce dostali(wysyłają) konsole ? Trochę dziwne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podejrzewam, że im zjechało do jakiegoś centralnego magazynu w DE i rozwożą po Europie. Zresztą niemiaszki zawsze „mają na wszystko czas”, taka ich specyfika. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...