Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostał ktoś z Was już wiadomość z me, że jest gotowe do odbioru? Coś długo mają status "w transporcie"

Zamowienie z 18.12 z godz.: 9:03 odebrane wczoraj o 12:00

Miałem wysyłkę do wybranego otwartego sklepu ME. Jak ktoś zamawiał bundle to uważajcie bo robią przesyłkę składająca się z dwóch paczek. Gra jest osobna spakowana i obsługa dała mi sama konsole z drugim padem ostreczowaną jako 1 z 2 a po 2 z 2 trzeba było się wracać nie wpadłbym na to żeby gry nie spakować skoro pada się dało
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Lupus1 napisał:

Witam.

Jeżeli jest ktoś z Was zainteresowany, to mogę odstąpić rezerwację na ps5. Sytuacja wygląda w następujący sposób

W grudniu " walczyłem" o ps5 dla moich synów. Anulowali mi w RTV i Neonet. Potem dzwonili i udało się przed  Świętami kupić w RTV. Dzwonili też z Neonet. Zarezerwowałem ps5 plus pad. Do zapłacenia jest 2618 zł. Napisali do mnie przedwczoraj. zostało póltora dnia na opłacenie. Mogę to odstąpić. Dostawa zaraz po opłaceniu. Dobrze byłoby, aby nie wpadło to w ręce, jak wy to mówicie - Januszy. Nic oczywiście nie chcę za odstąpienie. Mogę przesłać korespondencję z Neonet, żeby to sobie ktoś ogarnął. Jeśli ktoś jest z okolic Toruń - Bydgoszcz, to możemy się dogadać, że opłacę i ktoś odbierze ode mnie osobiście. 

Jeśli temat aktualny to jestem chętny :)

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś miał na zbyciu wersje bez napędu lub z napędem za normalna lub zbliżona cene do podstawowej w okolicach Zielonej Góry to walcie na priv :) Spoźniłem się z pre orderem, a w Anglii mam takie cyrki, ze strony wywala, boty wykupują albo zawsze się spóźnię te pare minut.. Wiec jedyna dla mnie nadzieja ogarnąć z Polski. Pozdro 

Odnośnik do komentarza

Kurna smutek mnie ogarnia jak widzę te wasze kombinacje jak te koniki pod gorę aby zdobyć  konsole, na którą jak na razie wyszła jedna godna uwagi gra. Sam sprzęt to tez jakaś dizajnerska kobylasta popelina z tym padem na czele obładowanym niepotrzebnym gównem, które znowu będzie żarło baterie jak głupie. 

Edytowane przez kazuyoshi
  • WTF 1
  • Smutny 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, KOŁD napisał:

Wysyłka z magazynu 24h. Obstawiam, że w pon zaczną wysyłać, też te z grudnia, a te co rzucają to mogą być po anulacjach. 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, kazuyoshi said:

Kurna smutek mnie ogarnia jak widzę te wasze kombinacje jak te koniki pod gorę aby zdobyć  konsole, na którą jak na razie wyszła jedna godna uwagi gra. Sam sprzęt to tez jakaś dizajnerska kobylasta popelina z tym padem na czele obładowanym niepotrzebnym gównem, który znowu będzie żarł baterie jak głupi. 

Niestety już chyba takie czasy nadeszły, ze człowiek goni za nowościami nie ważne czy w świecie elektroniki, ciuchów, butów, torebek itp itd Ludzie chcą mieć coś na teraz, choć nawet tego nie potrzebują. Sam sprzedałem ps4, by później nie dostać ps5. Wiec wróciłem do ps4, ale czas na zmiany. Choć w UK są bardzo duże cyrki z premiera dlatego na razie czekam cierpliwie i moza uda mi się coś dorwac z Polski  

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KubaJ023 napisał:

Niestety już chyba takie czasy nadeszły, ze człowiek goni za nowościami

Bardzo to dziwne, że ludzie kupią nową konsole jak ich hobby to granie, która zresztą co generacje jest tańsza w kupnie (wartość pieniądza up) i jeszcze piszą o tym na największym forum konsolowym w PL! NIESŁYCHANE! Kupiłem w życiu z 10 konsol (sonki, ninki, klocki) na premierę lub w okolicach samej premiery. Niczego nie żałuje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię, ze to jest dziwne bo to normalna sprawa tylko odniosłem sie słowami, ze człowiek goni za nowościami bo niektórzy tego nie rozumieją i się dziwią tak jak osoba wyżej. Akurat tutaj masz racje ze granie to hobby, ale czasami chęć posiadania czegoś jest większa a później jak się coś ma to się z tego nie korzysta albo nawet już nie cieszy. Ja tylko mam nadzieje, ze w końcu się doczekam i swojej konsolki i będę mógł się cieszyć szybszymi czasami ładownia bo na tym mi najbardziej zależy. Pamietam jak PS2 udało się ściągnąć z Hiszpanii od siostry( nie pamietam jak było z dostępnością w Pl), później PS3 i PS4. Teraz pluje sobie w brodę ze nie wziąłem Ps5 na premierę bo miałem w koszyku pre order, ale stwierdziłem ze poczekam i tak czekam do teraz :D Ale to co się dzieje w Anglii do tego Brexit i opłaty celne, ale już transport mam ogarnięty jeszcze tylko konsole sprowadzić 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...