Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, balon napisał:

Człowiek od czasów prehistorycznych goni za nowościami. Jest to całkiem naturalne i normalne.

I co nam ta tępa pogoń za technologią dała,.......... ludzie coraz bardziej otępiali, a młodzież to jakieś booty naśladujące swych pierdolnietych yutóbowych idoli z dupy, w dodatku  zamiast mózgu mają samrtfona, a pogadaj z takim to jakbyś nadawał z kodem kreskowym z matrixa.

Ludziki kochane za nowościami trzeba gonić z głową, a nie z chujem na wierzchu jak jakiś pieprzony małpolud,.... małpolud mieć popularny gadżet, znajomi małpoluda zachwyceni, chwalonko/walonko na forumku plusiki dla plusowych dziwek się zgadzają jest zgniły fejm,.... kurwa śmiech, dorosłe chłopy a zachowują sie jak prostytutki. Kurna jakiś gimbusów to jeszcze można w jakiś sposób zrozumieć usprawiedliwić bo nie mają na ten moment mózgów tylko chomika popierdalającego  w kółku, ale dorosłe chłopy, w pogoni za niedorobioną zabaweczką eh to tylko pokazuje jak te korpa wyjebały wam mozgi.

Także jebać napaleńców liczą się tylko trzeźwo myślący ludzie i ten obesrany ludzki świat wyglądał by inaczej.

  • Plusik 1
  • Haha 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kazuyoshi napisał:

I co nam ta tępa pogoń za technologią dała,.......... ludzie coraz bardziej otępiali, a młodzież to jakieś booty naśladujące swych pierdolnietych yutóbowych idoli z dupy, w dodatku  zamiast mózgu mają samrtfona, a pogadaj z takim to jakbyś nadawał z kodem kreskowym z matrixa.

Ludziki kochane za nowościami trzeba gonić z głową, a nie z chujem na wierzchu jak jakiś pieprzony małpolud,.... małpolud mieć popularny gadżet, znajomi małpoluda zachwyceni, chwalonko/walonko na forumku plusiki dla plusowych dziwek się zgadzają jest zgniły fejm,.... kurwa śmiech, dorosłe chłopy a zachowują sie jak prostytutki. Kurna jakiś gimbusów to jeszcze można w jakiś sposób zrozumieć usprawiedliwić bo nie mają na ten moment mózgów tylko chomika popierdalającego  w kółku, ale dorosłe chłopy, w pogoni za niedorobioną zabaweczką eh to tylko pokazuje jak te korpa wyjebały wam mozgi.

Także jebać napaleńców liczą się tylko trzeźwo myślący ludzie i ten obesrany ludzki świat wyglądał by inaczej.

Krótko... Sam mam dzieciaki ba sam mam po części mózg zezarty przez smartfona i gdzieś tam szanuje o czym godosz z tym że sama konsola np w moim przypadku jak i pewnie większości z nas to zajawka od dziecka i że tak powiem jedni lubią nowa zabawkę w postaci auto, nowej dupeczki itd itd. I za przeproszeniem ch komu do tego. A sam hajp zwłaszcza kiedy jest się chociażby przed 40 jest czymś conajmniej zabawnym a jednocześnie fajnym. Bo zwyczajnie fajnie jest mieć jakąś zajawke i czerpać z niej radość. Pozdrro

Odnośnik do komentarza

No korpo wyprało mi już mózg jak brałem PS2 na premierę, choć chyba nie wiedziałem wtedy co to korpo XD 

 

Ja pierdole jak ci tak wadzą technologie to na huj tu siedzisz? Po co w ogóle się udzielasz tu jak cię to tak męczy? Wyloguj się z neta albo ewentualnie idź na jakieś forum ogrodników albo wędkarzy, ale nie czekaj tam też jest postęp technologiczny jakieś sonary i nie wynalazki. 
 

Akurat dzieci  graczy tych co znam to przynajmniej nie grają na telefon czy tabletach jak jakieś zwierzęta, a prawilnie poznają gejming na konsolach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, balon napisał:

No korpo wyprało mi już mózg jak brałem PS2 na premierę, choć chyba nie wiedziałem wtedy co to korpo XD 

 

Ja pierdole jak ci tak wadzą technologie to na huj tu siedzisz? Po co w ogóle się udzielasz tu jak cię to tak męczy? Wyloguj się z neta albo ewentualnie idź na jakieś forum ogrodników albo wędkarzy, ale nie czekaj tam też jest postęp technologiczny jakieś sonary i nie wynalazki. 
 

Akurat dzieci  graczy tych co znam to przynajmniej nie grają na telefon czy tabletach jak jakieś zwierzęta, a prawilnie poznają gejming na konsolach.

Mnie gaming wciągnął, gdy dostałem Amigę 600, od tamtego czasu jakoś fascynuję mnie ten wykreowany swiat. A pierwszy szarak sprawił, że przez Sony co premierę nowego sprzętu czuję się jak dziecko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Psioczyć na hobby które służy relaksowi i odcięciu się od pędzącego świata. I to jeszcze na forum o gierkach:mog:

On ubogaca kulturowo jak ci uchodźcy na zachodzie:D

A tak na powaznie każdy ma prawo wypowiedzi, ale to raczej słabo pisać w ten sposób na forum o grach, to tak jakby krytykować ogrodników na forum ogrodnictwa, że to głupie co robią, lubiących kuchcić, że to robią itd itp. Każdy ma jakieś hobby, po prostu trzeba to uszanować i mieć dystans.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, kazuyoshi napisał:

I co nam ta tępa pogoń za technologią dała,.......... ludzie coraz bardziej otępiali, a młodzież to jakieś booty naśladujące swych pierdolnietych yutóbowych idoli z dupy, w dodatku  zamiast mózgu mają samrtfona, a pogadaj z takim to jakbyś nadawał z kodem kreskowym z matrixa.

Ludziki kochane za nowościami trzeba gonić z głową, a nie z chujem na wierzchu jak jakiś pieprzony małpolud,.... małpolud mieć popularny gadżet, znajomi małpoluda zachwyceni, chwalonko/walonko na forumku plusiki dla plusowych dziwek się zgadzają jest zgniły fejm,.... kurwa śmiech, dorosłe chłopy a zachowują sie jak prostytutki. Kurna jakiś gimbusów to jeszcze można w jakiś sposób zrozumieć usprawiedliwić bo nie mają na ten moment mózgów tylko chomika popierdalającego  w kółku, ale dorosłe chłopy, w pogoni za niedorobioną zabaweczką eh to tylko pokazuje jak te korpa wyjebały wam mozgi.

Także jebać napaleńców liczą się tylko trzeźwo myślący ludzie i ten obesrany ludzki świat wyglądał by inaczej.

W sumie widzę tu jakąś incepcję, bo poziomu Twojej wypowiedzi nie powstydziłby się największy gimbus świata :D I tak bardziej szanuje chłopów, którzy mają swoje hobby od małego i potrafią nadal zachować tą dziecięcą radość - właśnie z "byle plastikowego gó.wna"niż laski, które wymieniają sobie pół ryja i dupę jak w  Cyberpunku a i tak nie są szczęśliwe:)

Edytowane przez izon
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...