Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, StaryGraczPegasusa napisał:

Ja od początku miałem pecha z zamówieniem PS5. Wszędzie się spóźniłem. Teraz jestem zapisany na powiadomienie w:

EURO, MM, Neonet,Media Expert.....i narazie cisza. Nic a nic. 

Czy jest w ogóle szansa, że zakupię konsolę w lutym ?

 

 

Pozdrawiam

 

Można jedynie przypuszczać, bo oficjalnych informacji nie ma, ale obecnie sytuacja wygląda tak, że do końca stycznia realizowane są zamówienia z grudnia, więc jakieś info pojawi się może pod koniec tego okresu albo początkiem lutego właśnie. Obstawiałbym, że jakaś partia na przestrzeni miesiąca się pojawi, ale pewnie tradycyjnie trzeba będzie trochę zapolować.

 

Inna sprawa, że teraz przy tym rzucie olx jest coraz bardziej zasypywany ofertami sprzedaży w drugim obiegu, więc być może ceny spadną, jak resellerzy będą konkurować między sobą. :) 

Odnośnik do komentarza

Czekam dalej na jakąkolwiek wiadomość o PS5. Odświeżam to maila, to sklepy. Powoli tracę kontakt z korporacja w której jestem (to chyba dobrze?). Porównuje to z oczekiwaniem na pierwszy rok w nowej szkole wieki temu heh. Grałem tak długo na PC (wcześniej na ps1,2,3) że już nie mogę doczekać się konsoli. To kwintesencja grania, rozkoszowania się w 65" :)

 

JEżeli mam czekać do marca :) to kupie chyba na miesiąc PS4 pro....jakaś namiastka normalności będzie.

Odnośnik do komentarza
Czekam dalej na jakąkolwiek wiadomość o PS5. Odświeżam to maila, to sklepy. Powoli tracę kontakt z korporacja w której jestem (to chyba dobrze?). Porównuje to z oczekiwaniem na pierwszy rok w nowej szkole wieki temu heh. Grałem tak długo na PC (wcześniej na ps1,2,3) że już nie mogę doczekać się konsoli. To kwintesencja grania, rozkoszowania się w 65" :)
 
JEżeli mam czekać do marca :) to kupie chyba na miesiąc PS4 pro....jakaś namiastka normalności będzie.

Jakbyś wcześniej obserwował forum, to byś mógł zamówić swoją wersje na spokojnie. Nawet w tamtym tygodniu chłopaki wrzucali linki neonet, mediamarkt z ofertami kupna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Jest tu ktoś, komu udało się w ostatnich dniach zamówić konsole ze sklepu RTV EURO AGD? 

Zastanawia mnie faktyczny czas realizacji dla zamówień tych sztuk, które sporadycznie pojawiają się na stronie jako dostępne.

Zamówiłem w piątek 22.01.2021 jak się tylko pojawiła na te 5 minut :). Na karcie produktu była informacja, że towar jest na magazynie i obowiązuje szybka wysyłka (dostawa nawet na następny dzień). Niestety w podsumowaniu zamówienia mam informacje, że termin dostawy zostanie dopiero ustalony i mam czekać na telefon lub e-mail. A do chwili obecnej cisza ze strony sklepu.

 

 

 

 

 

Edytowane przez belas86
błędna data :)
Odnośnik do komentarza

U mnie na Allegro od godz. 21 w piątek, wisi cały czas status "oczekuje na nadanie", a na trackingu DPD, że etykieta wygenerowana, ale przesyłka jeszcze nienadana :/

 

Dzwoniłem na infolinię MM, to konsultantka stwierdziła, że skoro już po 14, to raczej dziś nie wyślą. Co jest o tyle dziwne, że tym co już z Allegro wysłali w piątek, to było raczej w godzinach wieczornych.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, paxx napisał:


 

Niech se wsadza te zestawy głęboko tam gdzie słońce nie dociera. Czekam dalej na dzień w którym kupię sama konsole :cool2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kredens napisał:

Sorry za offtop, ale ciekawe dlaczego zamówienia ze strony MM przychodziły później niż te z tego samego dnia ale z Allegro. 

Zamówienia z Allegro były nawet później. Na stronie sprzedaż była 18.12., a Allegro 21.12.

 

W każdym razie, do mnie jeszcze z Allegro nie wysłali.

Edytowane przez BEBZ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...