Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Z dostępnością PS5 może być problem do końca tego roku. A więc jeszcze bardzo długo.  Jest problem z dostępnością podzespołów, które daje AMD i sytuacja nie prędko się poprawi. Do tego dochodzą problemy z wykupem konsol przez słupy jeszcze zanim te trafią do sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza

Obserwuję cały czas olx u mnie w mieście i po tym rzucie zaroiło się od ogłoszeń w granicach 2900-3000 - po poprzednich rzutach nie było nawet połowy tego, co jest teraz (swoją drogą nie pojmuję, dlaczego ktoś, kto chce sprzedać, wrzuca kolejne ogłoszenie z taką samą ceną jak kilkanaście już dodanych :)). Takie ogłoszenia wiszą już po parę dni, także podejrzewam, że spokojnie można utargować ze stówkę-dwie, więc realna cena w drugim obiegu teraz to jakieś 2700. Także moim zdaniem jeszcze jeden rzut, góra dwa, i raczej skończy się biznes. 

Odnośnik do komentarza

Czołem.

Z czystej ciekawości wszedłem na bliźniaczy temat dotyczący PS4, założony blisko dekadę temu ;)

Zobaczyłem, że owi użytkownicy również i wtedy klęli, rzucali gromami na brak dostępności konsoli. Więc to chyba tradycja :)

 

ps:

ja czekam nadal. Miejsce przygotowałem :) Żonę urobiłem, tylko konsol brak. 

 

gdyby ktoś miał jakieś info czekam z talpem :)

 

 

pozdro

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, LeifErikson napisał:

Obserwuję cały czas olx u mnie w mieście i po tym rzucie zaroiło się od ogłoszeń w granicach 2900-3000 - po poprzednich rzutach nie było nawet połowy tego, co jest teraz (swoją drogą nie pojmuję, dlaczego ktoś, kto chce sprzedać, wrzuca kolejne ogłoszenie z taką samą ceną jak kilkanaście już dodanych :)). Takie ogłoszenia wiszą już po parę dni, także podejrzewam, że spokojnie można utargować ze stówkę-dwie, więc realna cena w drugim obiegu teraz to jakieś 2700. Także moim zdaniem jeszcze jeden rzut, góra dwa, i raczej skończy się biznes. 


3k wisi już od ponad tygodnia. Biznes na moje się skończył. Największe świry co chcieli już maja. Ostatnie dni, to prawie codziennie wrzutka- tyle ze debilne bundle i mimo jakbym sprzedał to wszystko i tak konsola wychodzi więcej niż 2300. Czuje, ze w marcu dorwę już sama konsole bez problemu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Przemo napisał:

Poczytaj dzisiejsze doniesienia o podzespołach AMD. Więc dalej będziesz miał problem dorwać e normalnej cenie konsole nie tylko w marcu, ale być może jeszcze nawet w lecie.

Też tak myślę, dobrze że ja już to wszystko mam za sobą. Wspolczuje tym co czekają, wiem jakie to głupie uczucie mieć kasę na sprzęt, ktorego nie mozna kupić. 

Odnośnik do komentarza

Na razie możemy tylko wróżyć z fusów, ale fakty wyglądają według mnie nieciekawie, bo zaraz koniec miesiąca, a oficjalnych informacji o kolejnym rzucie brak, więc ten comiesięczny cykl dostępności (uruchomienie zamówień 19 listopada, potem 18 grudnia) nie jest kontynuowany. 

Ja bym głowy nie dał za swobodną dostępność przed latem.

 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Głowy nie daje. Jak na premiere nie dostałem, to teraz mi to wisi. Na lato tez nie mam ciśnienia, bo mnie więcej nie ma niż jestem w domu. Na jesień może być. Na teraz i tak gier nie ma stricte pod PS5.

News to jedno, zara odpala dodatkowe siły i nadrobią straty wcześniej. 
W nowa fabrykę nie pójdą, ale coś wymyśla. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, iluck85 napisał:

Głowy nie daje. Jak na premiere nie dostałem, to teraz mi to wisi. Na lato tez nie mam ciśnienia, bo mnie więcej nie ma niż jestem w domu. Na jesień może być. Na teraz i tak gier nie ma stricte pod PS5.

News to jedno, zara odpala dodatkowe siły i nadrobią straty wcześniej. 
W nowa fabrykę nie pójdą, ale coś wymyśla. 

Jest tak jak piszesz, zainteresowanie w naszym kraju PS5 spada, handlarze biora i sprzedaja na zachodzie, cala reszta ogloszen z mocno przesadzonymi cenami na OLX wisi od dłuższego czasu. Konsole chodza juz spokojnie poniżej 3 tys, bo dochodzimy do momentu gdzie ci co mieli przepłacić, już dawno przepłacili a reszta nie da za konsole więcej niz 2600 i najwyżej bedzie czekac do wakacji.

8 godzin temu, Przemo napisał:

Poczytaj dzisiejsze doniesienia o podzespołach AMD. Więc dalej będziesz miał problem dorwać e normalnej cenie konsole nie tylko w marcu, ale być może jeszcze nawet w lecie.

Nie wierz we wszystko co przeczytasz w sieci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o psychozę, tylko o dostępność konsol na rynku. Gdyby były komponenty to produkcja by w tym momencie mocno nasyciła rynek. A tych brak, więc z pustego i Salomon nie naleje. To, że ceny już spadają to jak ktoś wyżej napisał Ci co chcieli przepłacić już to zrobili. Ale przeciętny Kowalski co chce konsole w cenie 2300 będzie musiał poczekać być może do drugiej połowy roku, a i tak to nie jest pewne czy uda mu się kupić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.