Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, easye napisał:

Neonet też nie chce jednak zwracać kasy za poszczególne akcesoria. Kumpel właśnie wypełnił formularz, to twierdzą, że kupił zestaw na promocji i że musi zwrócić też konsole.

TLOU 2 za prawie 300 zł - PROMOCJA! xD

To zmienili to teraz, ja zwracałem bez problemu. Od razu powiem, ze jeżeli są to poszczególne pozycje i w regulaminie nie było zapisu jaki ma np. Media-Markt, ze produkty bedace czescią zestawu nie podlegają zwrotom TO TOWAR MUSZĄ PRZYJĄĆ.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyprzedane w 5 minut. Była też oferta z Media Markt, ale tak samo kwestia kilku minut.

Generalnie udało mi się dotrzeć do przycisku po podsumowaniu zamówienia czyli bodajże "zapłać" i dalej informacja, że koszyk pusty.

Odradzam robić zakupy przez telefon, bo gościu z infolinii robi to samo co wszyscy. Wchodzi na stronę sklepu, klika kup itp. itp.
Ostatecznie też mają koszyki puste.

Do zobaczenia w drugiej połowie 2021 xd.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, cierpa napisał:

Wyprzedane w 5 minut. Była też oferta z Media Markt, ale tak samo kwestia kilku minut.

Generalnie udało mi się dotrzeć do przycisku po podsumowaniu zamówienia czyli bodajże "zapłać" i dalej informacja, że koszyk pusty.

Odradzam robić zakupy przez telefon, bo gościu z infolinii robi to samo co wszyscy. Wchodzi na stronę sklepu, klika kup itp. itp.
Ostatecznie też mają koszyki puste.

Do zobaczenia w drugiej połowie 2021 xd.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

 

MM też miał golasa po 2599?

Odnośnik do komentarza

Mogę odstąpić komuś zamówienie z tego rzutu:
https://www.pepper.pl/promocje/sony-playstation-5-demons-souls-remake-dodatkowy-pad-353849

Wybrałem opcję odbioru w sklepie ale według komentarzy na pepperze pracownicy euro rtv dzwonią i proponują wysyłkę kurierem za pobraniem. Ja już swój egzemplarz mam, zamawiałem w Euro jak jeszcze nie miałem bo myślałem, że może dojdzie szybciej. Jak ktoś będzie zainteresowany to przekieruję wysyłkę na jego adres jak tylko do mnie zadzwonią. Póki co dostałem od nich maila z potwierdzeniem zamówienia a 2 dni później z informacją, że będą się kontaktować w sprawie wysyłki. Warunek jest jeden, nie chce żeby to trafiło do kogoś, kto chce na tym zarobić...

Odnośnik do komentarza

Dziwie się, że znajdują się chętni na nowe słuchawki Sony, po tym jakim gównem okazały się Goldy 2.0.

Nawet nie używane pękały, nauszniki rwały się w mgnieniu oka - w nowych słuchawkach coś zmienili, że jest takie parcie na nie, czy po prostu "co Sonka to Sonka?"

 

Odnośnik do komentarza

Szwagier kupił, i z tego co gadałem to szalu nie ma, wręcz jest zawiedziony jakością dźwięku.
A wcześniej grał na turtle beach za 200zl.
Trochę mniej to dziwi bo generalnie audio zyskało na ps5 moje stare logi z 5500 w Demons to było wow.
Tak samo podłączałem hyperx i też jakby lepiej.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, easye napisał:

Dziwie się, że znajdują się chętni na nowe słuchawki Sony, po tym jakim gównem okazały się Goldy 2.0.

Nawet nie używane pękały, nauszniki rwały się w mgnieniu oka - w nowych słuchawkach coś zmienili, że jest takie parcie na nie, czy po prostu "co Sonka to Sonka?"

 

Pod względem budowy i funkcjonalności bardziej się nadaje porównanie z Platinum. 
Tylko, że one kosztują 600-700 a Pulsy 450. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Lysy321 napisał:

Mogę odstąpić komuś zamówienie z tego rzutu:
https://www.pepper.pl/promocje/sony-playstation-5-demons-souls-remake-dodatkowy-pad-353849

Wybrałem opcję odbioru w sklepie ale według komentarzy na pepperze pracownicy euro rtv dzwonią i proponują wysyłkę kurierem za pobraniem. Ja już swój egzemplarz mam, zamawiałem w Euro jak jeszcze nie miałem bo myślałem, że może dojdzie szybciej. Jak ktoś będzie zainteresowany to przekieruję wysyłkę na jego adres jak tylko do mnie zadzwonią. Póki co dostałem od nich maila z potwierdzeniem zamówienia a 2 dni później z informacją, że będą się kontaktować w sprawie wysyłki. Warunek jest jeden, nie chce żeby to trafiło do kogoś, kto chce na tym zarobić...

 

Siemka, 

temat jeszcze aktualny? Nie udało mi się wczoraj upolować u siebie w ME i w sumie chętnie bym skorzystał z Twojej opcji :)

Jak coś to wal PM. Pozdrawiam

Edytowane przez L3nka_Sky
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, easye napisał:

Dziwie się, że znajdują się chętni na nowe słuchawki Sony, po tym jakim gównem okazały się Goldy 2.0.

Nawet nie używane pękały, nauszniki rwały się w mgnieniu oka - w nowych słuchawkach coś zmienili, że jest takie parcie na nie, czy po prostu "co Sonka to Sonka?"

 

Mam już kilka lat goldy i nie mam takich problemów. Jednak słyszałem ,że te stare to był niezły szajs. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...