Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

10 minut temu, Square napisał:
Godzinę temu, balon napisał:

 

Jak tam balon pierwsze wrażenia odnośnie konsoli? Zadowolony z zakupu, warto było się było męczyć z zamówieniem?

Oj bardzo. 
Astro Bot - cudo,

GoT w 60 ks którego nie ograłem na PS4 to dla mnie next gen, no i super gierka sama w sobie,

Miles Morales 60 ks + RT - j.w.

 

+ może dam drugą szanse Days Gone (60ks zobowiązują)

 

Na liście jeszcze Demon’s Souls oraz Sackboy. No dużo grania przede mną biorąc pod uwagę, że jeszcze mam dużo mięsa w game pass, więc na loozie doczekam do kolejnych dobrych gierek.

 

Co do samego sprzętu to nic nie strzela, nic nie buczy. Nie licząc jak czasami napęd konsoli się włączy jak jest płyta to nie słyszę jej w ogóle (jest ok 2,8m ode mnie). Wsio chodzi płynnie, szybko się wczytuje, no ale to już poczułem na nowych Xbox. 
Aaaaa no i pad. Faktycznie chyba najlepszy ever. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, balon napisał:


Ja to w ogóle nie wiem jak ludzie to wszystko słyszą (te cewki, trzeszczenie plastiku itp). Gracie 50 cm od konsoli na vol 5?

 

Wychodzi na to, ze maja wadliwe egzemplarze. U mnie konsola w nocy w pełnej ciszy tylko lekki szum wydaje i tak powinno być. Jednak przy jednej grze we, the revolution w cutscenkach zaczyna faktycznie piszczeć xd nie wiem z czego to wynika, że akurat ta jedna gra powoduje, że konsola wariuje.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, PanKamil napisał:

Wychodzi na to, ze maja wadliwe egzemplarze. U mnie konsola w nocy w pełnej ciszy tylko lekki szum wydaje i tak powinno być. Jednak przy jednej grze we, the revolution w cutscenkach zaczyna faktycznie piszczeć xd nie wiem z czego to wynika, że akurat ta jedna gra powoduje, że konsola wariuje.

Wydaje mi się, że przykładają ucho do konsoli, włączają filmy z YT na cewkach i nasłuchują...:wujaszek:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ukukuki napisał:

 

Bez zawiasów. 

To już masz te poprawione, te pierwsze na zawiasach pękały albo obok pałąk XD moje wytrzymały o dziwo 4 lata i w jednym momencie pękł pałąk i ta niby skórka z nauszników zaczęła się pierzyć.

Zaś te poprawione mnie wkurzały bo na moim baniaku były po prosu niewygodne, raz że za płytkie na kaple, a dwa to uciskały za mocno i w sumie ich nie używałem prawie wcale. W pulsach jedynie się martwię jak to będzie z tą skórką czy tam dermą na nausznikach, poza tym nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Neonet też nie chce jednak zwracać kasy za poszczególne akcesoria. Kumpel właśnie wypełnił formularz, to twierdzą, że kupił zestaw na promocji i że musi zwrócić też konsole.
TLOU 2 za prawie 300 zł - PROMOCJA! xD

Też walczę. Twierdzą, że regulamin o tym mówi wiec poprosiłem o przesłanie tego regulaminu.
Policzyli sobie na fakturze każda grę za 269zl. Wszystko jest w osobnych pozycjach wiec raczej nie ma takiej mocy, żeby nie dało się zwrócić poszczegolnych pozycji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ma_niek napisał:

A no tak oczywiscie u mnie tez ta skora odpada. Ale ja za sluchawki dalem 250 zl wiec nie narzekam a graja calkiem spoko.

Ja tez dałem 250, co nie zmienia faktu, że ich wartość w sklepie byl wyzsza. Pierwsze moje sluchawki, na których mateeial nawet z palaka schodził.

 

Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Z tymi nausznikami to chyba wszystkie słuchawki mają problem. Z moich TB Elite 800 i 800x także zeszła na nausznikach i pałąku, gdzie słuchawki niby premium. W pulsach 3d również będą schodzić po czasie. Dlatego między innymi wybrałem steelseries.

Ano wlasnie, mam SS i tam tez 0 problemow, bo są fajnie przemyślane, podobnie jak sennheisery, które kupilem używane.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, lonek_rwl napisał:


Też walczę. Twierdzą, że regulamin o tym mówi wiec poprosiłem o przesłanie tego regulaminu.
Policzyli sobie na fakturze każda grę za 269zl. Wszystko jest w osobnych pozycjach wiec raczej nie ma takiej mocy, żeby nie dało się zwrócić poszczegolnych pozycji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie daj sobie kitu wciskać, ja zwróciłem bez problemu, jest nawet o tym temat na wykopie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...