Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sklepy jeszcze warto obserwować, żeby załapać się na dostawę premierową? Z tego co czytałem to euroagd jeszcze nie ruszyło ze sprzedażą, gdyż czekają na oficjalną informację na temat ilości sztuk, którą dostaną, podczas gdy reszta sklepów - MM, neonet, komputronik zaczęli sprzedaż jeszcze przed informacją na ten temat i dostawy u nich są zagrożone. Czy jest więcej sklepów typu euroagd, które można obserwować licząc na wznowienie sprzedaży? Z tego co jeszcze gdzieś widziałem to w MM i empiku jest jakaś możliwość, gdyż nieopłacone zamówienia mogą zostać zwolnione 7 dni przed premierą.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Xoltro napisał:

Jakie sklepy jeszcze warto obserwować, żeby załapać się na dostawę premierową? Z tego co czytałem to euroagd jeszcze nie ruszyło ze sprzedażą, gdyż czekają na oficjalną informację na temat ilości sztuk, którą dostaną, podczas gdy reszta sklepów - MM, neonet, komputronik zaczęli sprzedaż jeszcze przed informacją na ten temat i dostawy u nich są zagrożone. Czy jest więcej sklepów typu euroagd, które można obserwować licząc na wznowienie sprzedaży? Z tego co jeszcze gdzieś widziałem to w MM i empiku jest jakaś możliwość, gdyż nieopłacone zamówienia mogą zostać zwolnione 7 dni przed premierą.

Nie możesz zadzwonić i złożyć pre-ordera przed oficjalnym ogłoszeniem. Jak tak będziesz czekał to sie możesz nie doczekasz.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem? Gdzie mam zadzwonić i złożyć preordera? 

 

Odświeżam często stronę euroagd i zapisałem się do newstellera o informację na temat ruszenia z wyprzedażą. Zamierzam kupić od razu po wystartowaniu. Jednak w przypadku pewnie tej konsoli sprawa wygląda tak, że jak się zorientuję 3 godziny po rozpoczęciu sprzedaży to już pewnie będzie za późno bo wszystkie konsole dawno pójdą. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli boisz się, że newsletter zawiedzie zainteresuj się pewnym programem który co jakiś czas sprawdza zmiany na stronach. Jeśli wykryje, że zmieni się zaznaczony tekst np. "produkt czasowo niedostępny" od razu Cie o tym powiadomi. 

Ja również czekam aż euro w końcu się określi. Nadzieję jeszcze jakieś tam pokładam w "Sony Center". Nie prowadzą wg preorderow.. Pewnie rzuca jakaś partie w dniu premiery na sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza

Euro AGD obecnie ogarnia sprzedaż Xboxów, bo na PS5 sami się spóźnili i nie mają na swojej stronie działu Playstation 5, tylko jakieś dodatki, słuchawki, fotele, itp. Więc ich stronę można sobie darować. Szkoda bo miałem u nich preorder na PS4 7 lat temu. Ale konsole wziąłem z MM, gdy ja miałem PS4 o 9:30 już w samochodzie to oni jeszcze nie ogarnęli dostawy i zaczęli wydawanie towaru od 14:00. 

 

Z perspektywy tego co u nich kupowałem vs Media Markt to zawsze nadziałem się na niższą cenę niż w MM. Trochę szkoda że tak się poślizgnęli. 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, GrzesiekZ napisał:

Jeśli boisz się, że newsletter zawiedzie zainteresuj się pewnym programem który co jakiś czas sprawdza zmiany na stronach. Jeśli wykryje, że zmieni się zaznaczony tekst np. "produkt czasowo niedostępny" od razu Cie o tym powiadomi. 

Ja również czekam aż euro w końcu się określi. Nadzieję jeszcze jakieś tam pokładam w "Sony Center". Nie prowadzą wg preorderow.. Pewnie rzuca jakaś partie w dniu premiery na sprzedaż. 

Mógłbym na priv prosić o nazwę programu?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Fanek napisał:

 jeśli to w nawiązaniu do mojego wpisu to nie rozumiem analogii ;P 

 

chodziło mi o to ze akcesoria mial startować razem z premiera konsoli 19.11 a wyglada na to, że startują 12.11 (zgodnie z premierą w US)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Lamkers napisał:

chodziło mi o to ze akcesoria mial startować razem z premiera konsoli 19.11 a wyglada na to, że startują 12.11 (zgodnie z premierą w US)

Początkiem października już było o tym info. Najwięcej cross-generacyjnych tytułów wyjdzie wcześniej, np. AC Valhalla.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Fanek said:

Przecież w euro są gry ps5

https://www.euro.com.pl/gry-playstation-5.bhtml

 

edit: w nawiązaniu do ussr

 

Ok, więc nie umiem szukać. :dafuq: Ale wracając do preorderów to coś tam złożyłem w Neonet gdy tylko pojawiło się info na PPE.pl ale wątpię w to żeby udało im się zrealizować. Byłbym w ciężkim szoku gdyby okazało się żę 19.11 dostanę PS5. Do wczoraj nawet nie wiedziałem że mamy ich jeden salon w Białym. XD  

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, u55r napisał:

 

Ok, więc nie umiem szukać. :dafuq: Ale wracając do preorderów to coś tam złożyłem w Neonet gdy tylko pojawiło się info na PPE.pl ale wątpię w to żeby udało im się zrealizować. Byłbym w ciężkim szoku gdyby okazało się żę 19.11 dostanę PS5. Do wczoraj nawet nie wiedziałem że mamy ich jeden salon w Białym. XD  

A ja zamówiłem o godzinie 9 w neonecie więc jestem dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza

Kurde z ME pomimo wymiany e-maili mam wrażenie, że kompletnie nie panują nad ilością zamówień, bo nie są w stanie podać absolutnie nic... 

 

Równo miesiąc przed premierą jeszcze raz ich przyatakuję.

 

Czy jest to możliwe, że oni dalej nie mają pojęcia (choć orientacyjnie) ile sztuk towaru dostaną? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Status zamówienia - nowe zamówienie. 

 

Nie chce mi się wierzyć, że jedni wiedzą a drudzy niespecjalnie. 

Działania NEONET jak najbardziej na plus w moim odczuciu - przynajmniej COŚ są w stanie zaplanować. Zapewne w ME będzie wszystko "łatane" na ostatnią chwilę. 

 

 

Edytowane przez eloszki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...