Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, vip77 napisał:

MM, ME, Neonet i Empik są oficjalnymi partnerami Sony. Ale też nie wierzę że jedni widzą więcej, a jedni mniej.


Nie w tym przypadku. 
Tylko MM ma od Sony autoryzowaną sprzedaż PS5. Dlatego tylko oni mogli mieć jakieś info o ilości, może dlatego uruchomili Allegro w drugim rzucie. 
Reszta sklepów poszła w ciemno. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, giger_andrus napisał:


Od uprzejmego pana z Sony PL. 

 

To jakiś pic na wodę, nawet osiedlowy sklepik w Józefowie pod Warszawą spodziewa się PS5 w listopadzie (ale nie na premierę) - konsol będzie mieć góra 8-10 sztuk. Skąd wiem? Od właściciela, bo często tam robię zakupy i kupowałem tam nawet PS4 na premierę 7 lat temu.

 

Mam też znajomego pana w X-Kom, który dał mi cynk, że spodziewają się do 5000 sztuk w listopadzie na całą Polskę. Tyle, że ten znajomy pan musiał się przeliczyć, bo na więcej jak 1000 to nie liczę. Pytałem w Sony Center to tam nic nie wiedzą. W Euro podobno dopiero na początku listopada będzie wiadomo coś więcej. W sklepach typu Ultima czy 4Console też nic nie wiadomo, przynajmniej ja nie dostałem od nich żadnych konkretów.

 

Słabo to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości napisałem maila do MM z zapytaniem o dostępność na premierę. Odpowiedzieli dyplomatycznie wymijająco, cytując formułkę z regulaminu.

 

"W zależności od wybranej przez Uczestnika formy dostawy i miejsca Produktu, Uczestnik począwszy od dnia premiery Produktu będzie miał możliwość odebrać Produkt w sklepie stacjonarnym MediaMarkt lub w dniu premiery Produktu zostanie wysłany do Uczestnika."

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, gnom napisał:

A lista sklepow wymieniona jako oficjalni partnerzy handlowi to sciema ? ... Pan z Sony PL - daj spokoj

 

Godzinę temu, MatekDM napisał:

 

To jakiś pic na wodę, nawet osiedlowy sklepik w Józefowie pod Warszawą spodziewa się PS5 w listopadzie (ale nie na premierę) - konsol będzie mieć góra 8-10 sztuk. Skąd wiem? Od właściciela, bo często tam robię zakupy i kupowałem tam nawet PS4 na premierę 7 lat temu.

 

Mam też znajomego pana w X-Kom, który dał mi cynk, że spodziewają się do 5000 sztuk w listopadzie na całą Polskę. Tyle, że ten znajomy pan musiał się przeliczyć, bo na więcej jak 1000 to nie liczę. Pytałem w Sony Center to tam nic nie wiedzą. W Euro podobno dopiero na początku listopada będzie wiadomo coś więcej. W sklepach typu Ultima czy 4Console też nic nie wiadomo, przynajmniej ja nie dostałem od nich żadnych konkretów.

 

Słabo to wygląda.


To nie jest żaden mój znajomy. 
Dostałem taką informację, kiedy chciałem się dowiedzieć o dostępność konsoli w salonach stacjonarnych Sony. 
Myślę, że to nie jest żadna tajemnica lecz informacja ogólnodostępna oraz nie czuję potrzeby jej potwierdzania.

Myślę też, że autoryzacja w przypadku debiutu nowej generacji a partnerstwo handlowe to dwie różne historie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, schabek napisał:

A jaki macie status zamowienia w ME? Nowe zamowienie?

 

Poza tym taki neonet wie tyle co ME, MM i inni. To ze wydzwaniaja nie gwarantuje ze beda mieli konsol dla wszystkich chetnych przeciez.

Nowe zamówienie 22.09.2020 10:13

2 249,00 zł XBOX

 

 

Nowe zamówienie 17.09.2020 16:18 3 206,00 zł PS5

 

A powinno sie cos zmienic w tych zamowieniach ME, te nazwijmy to "pewne " maja juz jakis inny status?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, devilbot napisał:

Pierwsze konsole Ps5 do Polski mają trafić pod koniec marca. Mam te info niemal z pierwszej ręki, źródła oczywiście zdradzić nie mogę. Także szykujcie się na zwrot kasy.

Gdyby to była prawda to forum zaleje zieleń xD no ale nie wierzę aby totalnie olali Polskę i nie było nawet na preordery.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, devilbot napisał:

Pierwsze konsole Ps5 do Polski mają trafić pod koniec marca. Mam te info niemal z pierwszej ręki, źródła oczywiście zdradzić nie mogę. Także szykujcie się na zwrot kasy.

 

To prawda a w marcu to konsole dostana i tak tylko ci ktorzy zamawiali z odbiorem w sklepie i na zapleczu zrobia gale magazynierowi po same pomidory

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W PL w ogóle nie bedzie dostepne ps5. Sprzedaż bedzie wstrzymana. Wiem z pewnego źródła ktore zajmuje sie lokalizacja gier na Polski rynek. W polowie tlumaczenia do Little Big Planet sony Polska odwolala all. Przyszedl mail i koniec. Prace wstrzymac do odwolania.

 

Trzeba sie przeprosic z zielonymi. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.