Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

9 minut temu, u55r napisał:

Tylko nie za normalną cenę zakupu.

 

Po odsprzedaniu gratów/gierek konsola często wychodziła w okolicach 2600zł za wersję z napędem. 300zł więcej to wciąż więcej niż premierowa cena, ale żaden dealbreaker. Ledwo jedna gra na premierę.

Odnośnik do komentarza

Napisałem do xkomu jak tam się ma moje zamówienie na PRE ORDER PS5 z chyba lipca czy sierpnia (już nie pamietam) na ps5. Minęło prawie 6 miesięcy i oczywiscie jaka profesjonalna odpowiedz - nic nadal nie wiem, prosimy nadal oczekiwać, kiedyś na pewno się uda…

Ktoś w ogole otrzymał od nich konsole ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wziąłem bieda wersję digital za 2148 zł z euro rtv agd z plusem na 3 miechy i z doładowaniem 100 zł . Przebitka na jakieś 100 zł ale niech im już będzie ;)

Tym razem wszystko się przyda bo poprzednio proponowali mi pilot do netflxa hehe

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Trzeba się liczyć, że teraz jak będą to tylko w zestawach. Sam kupiłem  za 3050zł z drugim padem i Returnal. Jak się policzy pad ok 300zł i Returnal też (choć teraz potaniał) to konsola za ok 2400zł nie ma biedy.
Ale dokładanie TLOU czy słabszych gierek do zestawu i wołanie ponad 3K jest takie sobie.

Odnośnik do komentarza

No ale z drugiej strony konsola droższa już nie będzie, bo sprzęt jednak się starzeje i ma już ok 7 mies, więc czas działa tylko na korzyść

 

Też marketing działa jak należy - na koferencji podali jedną cenę, a niedawno cichaczem zwiększyli cenę do 1949

 

1949 zł to by było max co bym być może dał za Digital Edition, ale i tak jest to za dużo jak na ten moment

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza

Jednak wydaje mi się, że będzie utrzymywać cenę dopóki będą braki.
Jak sobie przypomnę, że ja swoją Ps4 Slim z 1TB dyskiem kupiłem nówkę za 900zł kilka lat temu, a teraz ostatnio widziałem po 999zł w jakimś markecie Ps5 z 500GB to słabo.
Myślę, że dopóki nie będzie sytuacji gdzie wchodzisz do pierwszego lepszego sklepu z elektroniką i bierzesz PS5 z półki do koszyka ta cena będzie utrzymywana i zawyżana zestawami z grami. Nadal jest więcej chętnych niż konsol w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Trzeba się liczyć, że teraz jak będą to tylko w zestawach. Sam kupiłem  za 3050zł z drugim padem i Returnal. Jak się policzy pad ok 300zł i Returnal też (choć teraz potaniał) to konsola za ok 2400zł nie ma biedy.
Ale dokładanie TLOU czy słabszych gierek do zestawu i wołanie ponad 3K jest takie sobie.
Uściślijmy Returnal już po 200 lata a pad 250.
Konsola wychodzi 2600.
Wg mnie to i tak dobry deal.
Ja jak kupowałem swój zestaw też około 2600 mi wyszło i to była górna granica tego co chciałem zapłacić.
Nie że mnie nie stać, no ale wiecie coś w głowie mówi na uj mi przepłacać na dziś.
Później jak pro sprzedawałem jak przyszedł kupiec, jak to zaczęło wyć xD.
(pipi)a wstyd mi było taki odrzutowiec że myślałem że nie weźmie.
Wziął, kasa, rasia.
Warto bylo choć musiałem dołożyć 1800zl za przesiadkę z pro na ps5.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tak teraz akcesoria i gry będą lecieć w dół i tak jak piszesz dla mnie cena konsoli w zestawie może być te 200zł wyższa nie ma tragedii, bo wchodzisz na allegro i jest jazda bez trzymanki z cenami za PS5. No ja przyznaję, że jak to chodzi cicho to jest pięknie, returnala gram wieczorami to ledwo słychać konsolę pod tym kątem jest przepaść i mam nadzieję, że wraz z wychodzącymi kolejnymi grami tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza

Na pewno sprzęt jest bardzo fajny

 

I to prawda, stare konsole trzymają ceny i poniżej pewnego pułapu nie schodzą np. PS4 Slim

 

https://www.ceneo.pl/47044569

 

Na Switcha Pro bym wysupłał powyżej ceny sugerowanej

 

PS5 nie ma bata, czekam aż to obniżą i zmniejszą konsolę (a wtedy i tak pewnie nie kupię ;))

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2021 o 18:35, beardo0 napisał:

Na pewno sprzęt jest bardzo fajny

 

I to prawda, stare konsole trzymają ceny i poniżej pewnego pułapu nie schodzą np. PS4 Slim

 

https://www.ceneo.pl/47044569

 

Na Switcha Pro bym wysupłał powyżej ceny sugerowanej

 

PS5 nie ma bata, czekam aż to obniżą i zmniejszą konsolę (a wtedy i tak pewnie nie kupię ;))

Mi akurat wielkość konsoli pasuje i jest na PLUS. 

W końcu widać że to nextgen pełna gębą, a nie kalkulator na sterydach... :-)

Choć wiadomo że o gustach nie powinno się dyskutować bo jednemu się podoba, a drugiemu w cale nie musi. 

Jedynie co mnie wqurwia to to ten błyszczący plastik, wstawka po środku która rysuje się od samego patrzenia... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...