Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Figuś napisał:

 

Coraz lepsze te zestawy. Miles Morales to jakieś 100zł, Ratchet 300zł co daje golasa za 2.6k. Tanio nie jest, ale sumarycznie całkiem sympatycznie. :) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, grabipl napisał:

Ten zestaw z drugim padem i Returnal za 3047 jest całkiem dobrym zestawem.

 

Patrze teraz na marktplaats i ceny od januszów to 750 euro za golasa, a w sklepach ps5 to ze świeczką szukać

jak ten zestaw jest opłacalny wg ciebie? returnal nówke można już za 230 zł kupić a pada gdzieś 270 zł. :D czasem wchodzę w ten temat i zakłamywanie rzeczywistości na tym forum niezmiernie mnie bawi. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, blantman napisał:

jak ten zestaw jest opłacalny wg ciebie? returnal nówke można już za 230 zł kupić a pada gdzieś 270 zł. :D czasem wchodzę w ten temat i zakłamywanie rzeczywistości na tym forum niezmiernie mnie bawi. 

Tak, NIE jest opłacalny. Nie sprawdzam cen wszędzie gdzie tylko można, returnal sprawdziłem u czezkyego 280zł, pad na electro 295zł. Odejmując to od kwoty 3047 wychodzi, że frajerze sie całe 72 złote. Dla przykładu podałem Ci holenderskie "allegro" gdzie golasy januszy latają po przeliczeniu 3360zł a konsola nie jest na stanie w żadnym sklepie(a przepraszam znalazłem na amazon.nl za 999 euro golasa). 

 

Możesz podać mi sklep z returnal za 230? Dadam sobie go do zakładek na przyszłość bo widze, że dobre ceny gierek ma

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grabipl napisał:

Tak, NIE jest opłacalny. Nie sprawdzam cen wszędzie gdzie tylko można, returnal sprawdziłem u czezkyego 280zł, pad na electro 295zł. Odejmując to od kwoty 3047 wychodzi, że frajerze sie całe 72 złote. Dla przykładu podałem Ci holenderskie "allegro" gdzie golasy januszy latają po przeliczeniu 3360zł a konsola nie jest na stanie w żadnym sklepie(a przepraszam znalazłem na amazon.nl za 999 euro golasa). 

 

Możesz podać mi sklep z returnal za 230? Dadam sobie go do zakładek na przyszłość bo widze, że dobre ceny gierek ma

235 allegro nówka ze smartem  - nie podaje linka bo nie chce reklamować ale sklep legitny kupowałem tam najtaniej na premierę niera i residenta na xboxa w tym roku. 

 

Ja za to nie sprawdzam zagranicy a polske. I dla mnie nadal to bez sensu dopłacanie do gier które nawet nie są interesujące albo są chujowe jak cyberpunk. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem taki zestaw zaraz po premierze Returnal jak jeszcze śmigał 300+ i pad też koło 300zł więc bardziej się opłacało za 3049zł, ale teraz powinny te zestawy tanieć bo te gry już normalnie nie kosztują jak na PSStore. DS, Spieder Man i także Returanal będą tanieć więc mogliby nieco obniżać ceny zestawów.

 

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Dziwne, że w Polsce zestawy są dostępne - w całej UE braktycznie zero konsol xD

Ten kraj to jakiś ewenement

 

Ogólnie zestaw w EURO za 2950 z ratetem i Spidermanem jest całkiem spoko.

Konsole można odsprzedać nawet za 2700/50 na olx, więc 2 gierki wpadają za 200/50 zł.

W sumie można zainwestowac - zaraz dzień dziecka, ludzie będą kupować ;p 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mario10 napisał:

Myślę, że prędzej czy później się skończy to sprzedawanie na olx czy allegro.  Mimo wszystko pojawiają się te zestawy ostatnio dość często, jedne w lepszej cenie i konfiguracji inne w gorszej, ale jednak taniej niż to co śmiga po allegro.

 

Tak, ale dalej sprzedawane gołe konsole są dla potencjalnego janusza tansze niz zestaw

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...