Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

4 godziny temu, blantman napisał:

jak ten zestaw jest opłacalny wg ciebie? returnal nówke można już za 230 zł kupić a pada gdzieś 270 zł. :D czasem wchodzę w ten temat i zakłamywanie rzeczywistości na tym forum niezmiernie mnie bawi. 

Tak, NIE jest opłacalny. Nie sprawdzam cen wszędzie gdzie tylko można, returnal sprawdziłem u czezkyego 280zł, pad na electro 295zł. Odejmując to od kwoty 3047 wychodzi, że frajerze sie całe 72 złote. Dla przykładu podałem Ci holenderskie "allegro" gdzie golasy januszy latają po przeliczeniu 3360zł a konsola nie jest na stanie w żadnym sklepie(a przepraszam znalazłem na amazon.nl za 999 euro golasa). 

Możesz podać mi sklep z returnal za 230? Dadam sobie go do zakładek na przyszłość bo widze, że dobre ceny gierek ma

Godzinę temu, grabipl napisał:

Tak, NIE jest opłacalny. Nie sprawdzam cen wszędzie gdzie tylko można, returnal sprawdziłem u czezkyego 280zł, pad na electro 295zł. Odejmując to od kwoty 3047 wychodzi, że frajerze sie całe 72 złote. Dla przykładu podałem Ci holenderskie "allegro" gdzie golasy januszy latają po przeliczeniu 3360zł a konsola nie jest na stanie w żadnym sklepie(a przepraszam znalazłem na amazon.nl za 999 euro golasa). 

Możesz podać mi sklep z returnal za 230? Dadam sobie go do zakładek na przyszłość bo widze, że dobre ceny gierek ma

235 allegro nówka ze smartem  - nie podaje linka bo nie chce reklamować ale sklep legitny kupowałem tam najtaniej na premierę niera i residenta na xboxa w tym roku. 

Ja za to nie sprawdzam zagranicy a polske. I dla mnie nadal to bez sensu dopłacanie do gier które nawet nie są interesujące albo są chujowe jak cyberpunk. 

Posted (edited)

Kupiłem taki zestaw zaraz po premierze Returnal jak jeszcze śmigał 300+ i pad też koło 300zł więc bardziej się opłacało za 3049zł, ale teraz powinny te zestawy tanieć bo te gry już normalnie nie kosztują jak na PSStore. DS, Spieder Man i także Returanal będą tanieć więc mogliby nieco obniżać ceny zestawów.

Edited by mario10

Dziwne, że w Polsce zestawy są dostępne - w całej UE braktycznie zero konsol xD

Ten kraj to jakiś ewenement

Ogólnie zestaw w EURO za 2950 z ratetem i Spidermanem jest całkiem spoko.

Konsole można odsprzedać nawet za 2700/50 na olx, więc 2 gierki wpadają za 200/50 zł.

W sumie można zainwestowac - zaraz dzień dziecka, ludzie będą kupować ;p 

Myślę, że prędzej czy później się skończy to sprzedawanie na olx czy allegro.  Mimo wszystko pojawiają się te zestawy ostatnio dość często, jedne w lepszej cenie i konfiguracji inne w gorszej, ale jednak taniej niż to co śmiga po allegro.

1 godzinę temu, mario10 napisał:

Myślę, że prędzej czy później się skończy to sprzedawanie na olx czy allegro.  Mimo wszystko pojawiają się te zestawy ostatnio dość często, jedne w lepszej cenie i konfiguracji inne w gorszej, ale jednak taniej niż to co śmiga po allegro.

Tak, ale dalej sprzedawane gołe konsole są dla potencjalnego janusza tansze niz zestaw

właśnie wczoraj przyszedł mi zestaw ze spidermanem i ratchetem (tzn. pre order). miałem czekać do przyszłego roku no ale walić

swoją drogą ale ta konsola jest brzydka na żywo :sick: paradoksalnie na zdjęciach to xbox mi się nie podobał a na żywo jest mocno ok. tak plej, no paskudzctwo, cały czas się na nią gapię i nie mogę uwierzyć jaki to potworek xd

za to padzik sztos, leży idealnie o wiele wygodniejszy od xboxowego.

Godzinę temu, Słupek napisał:

właśnie wczoraj przyszedł mi zestaw ze spidermanem i ratchetem (tzn. pre order). miałem czekać do przyszłego roku no ale walić

Ten Ratchet to jakaś ulotka/pudełko reklamowe, a grę doślą na premierę? Bo widzę, że na OLX już się pojawia gra.

W dniu 26.05.2021 o 14:44, mario10 napisał:

Kupiłem taki zestaw zaraz po premierze Returnal jak jeszcze śmigał 300+ i pad też koło 300zł więc bardziej się opłacało za 3049zł, ale teraz powinny te zestawy tanieć bo te gry już normalnie nie kosztują jak na PSStore. DS, Spieder Man i także Returanal będą tanieć więc mogliby nieco obniżać ceny zestawów.

Nie, bo market potrafi roczna gre oferować dalej za 249. Allegro czy inne sklepy maja już po 140, 119. Ale duży sklep dalej ma 249. Oni zestaw opierają na swoich cenach. 
Ze gracze potrafią wyszukać Spider mana za 120, bo był w każdym możliwym bundlu i jest tego za dużo ich nie interesuje. 

Posted (edited)

Wiszą te zestawy już od paru dni, normalna raczej oferta, pady już  latają na olx po 200-220zł nówki nieotwierane. Na tle innych ofert z grami za grosze można powiedzieć że ta jest najlepsza.

Edited by LansVansDans
  • 3 weeks later...

No i jak sytuacja na froncie? :D Już parę miesięcy nie śledziłem tematu, a ciekaw jestem jak to wygląda - w sklepach dalej pojedyncze rzuty z bundlami i drugi obieg na portalach z ogłoszeniami, czy już się uspokoiło trochę?

Dzięki za info. Ciekawe czy zobaczymy jeszcze konsolę w wyjściowej cenie (to było chyba 2299?), biorąc pod uwagę sytuację na rynku (podzespoły) i inflację. :D Pozdrawiam wszystkich, którzy mówili, że "wolą poczekać parę miesięcy niż przepłacać 100 zł". ;) 

Trochę się bije z myślami, bo z jednej strony 2700 z Ratchetem to dobra cena, a z drugiej zbliża się okres wakacyjny i pewnie do września zbyt wiele czasu przy konsoli nie spędzę.

Ja szczerze takich rozkmin nie rozumiem... no chyba że te pieniądze to dla rozważających wybór pomiędzy konsolą a jedzeniem albo butami na zimę dla dzieciaka. ;) 

To jest rozrywka, ciężko to przeliczać na pieniądze. A nawet gdyby chcieć przeliczać na pieniądze, to biorąc pod uwagę liczbę godzin spędzonych przy niej w całym kilkuletnim cyklu życia, jaki wyjdzie koszt godziny zabawy? Jakieś grosze albo może złotówka, jeśli grywasz okazjonalnie? Jaki sens odwlekać?

• Upvote 1
  • Like 1