Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, nenesior napisał:

sprawdzam oferty, ale nie ma nic ciekawego, najlepiej jakby sie trafila konsola z napedem + psn plus bez zbednych gier (wiem, mozna sprzedac, ale nie zawsze jest popyt na dana gre)

Żaden obecny zestaw nie jest opłacalny, przeważnie konsola wychodzi 2500zł, Ratcheta juz idzie na olx kupić po 180zł to samo tyczy się kontrolerów Dualsense. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

14 godzin temu, LansVansDans napisał:

Żaden obecny zestaw nie jest opłacalny, przeważnie konsola wychodzi 2500zł

 

I dlaczego uważasz, że nie jest to opłacalne? :) To że konsola była premierowo za jakieś 2300 moim zdaniem wcale nie oznacza, że w najbliższej przyszłości jeszcze za tyle będzie. Zestawy, w których sama konsola wychodzi około 2500 są moim zdaniem jak najbardziej uczciwe, jeśli faktycznie chce się kupić konsolę. ;) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Jordanensis napisał:

Jak to ma byc z dostepnoscia PS5 w tym roku, bo chyba tutaj ktos wrzucal tweeta od Sony, ze w tym roku konsole beda latwo dostepne w sklepach, a tak nie jest. Ja poluje na wersje Digital. Ma ktos moze jakies informacje? 

Sprawdzaj sobie na lowcygier.pl nawet teraz wiszą jakieś ps5. Już się chyba rynek trochę nasycił bo często widzę ogłoszenia i nie rozchodzą się w 10 minut jak parę miechów temu

Odnośnik do komentarza

Ja to już jestem zmęczony tym polowaniem. Nawet ''preoerdera'' nie znalazłem, żeby zapłacić i czekać nawet ten miesiąc, ale być pewnym, że w końcu przyjdzie.

Teraz okres wakacyjny, słońce itd więc wytrzymam, ale jeśli nie znajdę do połowy sierpnia Digitala to biorę z ebaya od skalpela czy obojętnie kogo. Ceny są już nie takie jak na początku i za wersję Digital przyszłoby mi zapłacić 430 funi, więc o 60 funi więcej niż normalnie. Tragedii niema.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, flavio napisał:

Nie, nie. Chętny jestem nawet na zestaw. Nie śledziłem szczerze przez ostatnie parę miesięcy sytuacji. Czy wersja z Ratchetem i Sackboyem za 2999 była najkorzystniejsza do tej pory? 

Tu masz nawet spoko ofertę za 2899 zł...

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-cyberpunk-2077-ratchet-clank-rift-apart

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...