Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie Euro RTV AGD zawitała oferta za Digital z dodatkowym padem i PS Plus na 3 miesiące za 2350 zł.

 

Wziąłem. ;)

 

Wiem że cyfrowe, wiem że gry w pudełkach taniej. Gier jednak nigdy nie sprzedaję, jak będę kupował nówki to w większości tylko exy. Chyba przeboleje. ;)

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

15 minut temu, Bigby napisał:

W sklepie Euro RTV AGD zawitała oferta za Digital z dodatkowym padem i PS Plus na 3 miesiące za 2350 zł.

 

Wziąłem. ;)

 

Wiem że cyfrowe, wiem że gry w pudełkach taniej. Gier jednak nigdy nie sprzedaję, jak będę kupował nówki to w większości tylko exy. Chyba przeboleje. ;)

Tanie zdrapki, dalej nie tak tanio jak reale brazylijskie ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, flavio napisał:

Nie, nie. Chętny jestem nawet na zestaw. Nie śledziłem szczerze przez ostatnie parę miesięcy sytuacji. Czy wersja z Ratchetem i Sackboyem za 2999 była najkorzystniejsza do tej pory? 

 

W euro była też konsola z napędem, oryginalną ładowarką do padów i grą Ratchet za 2857 złotych.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, flavio napisał:

Te wszystkie zestawy to są tylko dostępne na papierze. Powiem wam, że można trochę ochujeć. Dodałem do koszyka wypełniam dane chce zamówić i błąd ale niestety dany produkt nie jest już dostępny XD


Mam dziwne wrażenie, że od kilku miesięcy „próbujesz” kupić PS5 ale wciąż masz z tym jakiś problem. A to godzina oferty zła, a to za mało sztuk, a to zestaw nie ten… zupełnie jakbyś wcale tej konsoli nie chciał. Bo w tym samym czasie chyba wszyscy albo prawie wszyscy z foruma, którzy na PS5 mocno polowali to już upolowali :reggie:

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu postanowilem skorzystac z bota bo zapowiadali 12k sztuk zmierzajacych do Amazona i cos tam do innych sklepow. Do Amazona jeszcze nie dotarlo, moze dzisiaj cos bedzie, za to byly w MM i Saturnie i nawet z botem mi sie nie udalo :reggie: Udalo sie co prawda dodac do koszyka ale dalej juz nie szlo, nie moglem zaplacic. Poza tym do nas tez dotarla ta chujowa moda na bundle z kilkoma gierkami i cena podbita o 150 euro. Jak dzisiaj mi sie nie uda kupic to sie poddaje i biore z ebaya z ta chamska przebitka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...