Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no w Polsce to wiadomo ze by ci janusz poloneza i kosiarke dorzuci w bundlu jakby mogl. W Niemczech na poczatku bylo bardzo malo bundli, teraz sie narobilo wiecej w combosach po 2-3 gry. Digitale tez z padami, PS Plusem i czym tylko sie da. 

a 12k sztuk oczywiscie nie dotarlo, dzisiaj nigdzie nie bylo ofert

Odnośnik do komentarza

Wziąłem z 2 padem i Demons Souls, zastanawiałem się właśnie nad zestawem z Returnalem, jednak ostatecznie padło na DS.

 

Wszystko ładnie zapakowane, nic na chama nie było wciskane w karton od PS5, tylko przyszło w większym kartonie. Czekałem w sumie 1,5 dnia na przesyłkę więc spoko.

 

Nie czuję, że dużo przepłaciłem, zresztą czekać na idealny zestaw za 100-200zł mniej - jakoś tego nie widzę.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że teraz też da się kupić, może nie bez problemu bo z półki nie da się wziąć, ale co chwilę gdzieś rzucają zestawy więc jak ktoś dołoży tę 100-200zł do konsoli po odliczeniu akcesoriów z zestawu to kupi. Tragedii nie ma. Znajomy kupił jakiś zestaw z Rachetem i czymś jeszcze. Sprzedał od razu wszystkie graty i mówił, że konsola go wyszła koło 2400zł.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Wydaje mi się, że teraz też da się kupić, może nie bez problemu bo z półki nie da się wziąć, ale co chwilę gdzieś rzucają zestawy więc jak ktoś dołoży tę 100-200zł do konsoli po odliczeniu akcesoriów z zestawu to kupi. Tragedii nie ma. Znajomy kupił jakiś zestaw z Rachetem i czymś jeszcze. Sprzedał od razu wszystkie graty i mówił, że konsola go wyszła koło 2400zł.

 

Ja to wiem, Ty to wiesz, ale i tak znajdą się tacy, co będą mówić, że "hurr durr nie będę przepłacał 100 zł, bo złodziejski sklep myśli że jestem frajer i mnie chce okraść". ;)

Tymczasem za to 100 zł można sobie zrobić co najwyżej spożywcze zakupy w markecie na parę dni, a że wyjściowa cena konsoli kiedykolwiek wróci wcale nie jest pewne. 

Odnośnik do komentarza

No każdy ma swoje zdanie na ten temat, ogólnie wszystko drożeje i jak dla mnie dołożenie 100zł nie było problemem, jakby ta różnica była większa, jak na aukcjach na allegro czy olx gdzie samą konsolę sprzedawano po 2800-3000zł to też bym nie zapłacił tyle i czekał, ale, że w zestawie nie było tragedii to wziąłem :)

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Nemesis napisał:

Niecała godzina i zniknie cały nakład. Ludzie nie zaprzestają polowań mimo okresu wakacyjno-urlopowego. 

 

Zestaw z Ratchetem wisi na mediaexpert juz drugi dzień, wszyscy napaleńcy już kupili ludzie czekają na gołe konsole. Bulić za ratcheta 339zł żeby potem go za 150zł nie móc sprzedać. Czekam może wpadnie zestaw z czarnym padem to bym wziął.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...