Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co masz na myśli normalna, że golas?

 

Nie liczyłbym zbyt szybko, gadałem z ziomkiem z media i w ogóle nie ma dostępnych gołych konsoli będą je pakować w zestawy z grami dopóki się znacznie nie zwiększy dostępność. A nie zanosi się zbyt szybko na to bo w całej Europie brakuje.
Więc jeśli ktoś chce kupić golasa to musi się uzbroić w cierpliwość.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, mario10 napisał:

Ale co masz na myśli normalna, że golas?

 

Nie liczyłbym zbyt szybko, gadałem z ziomkiem z media i w ogóle nie ma dostępnych gołych konsoli będą je pakować w zestawy z grami dopóki się znacznie nie zwiększy dostępność. A nie zanosi się zbyt szybko na to bo w całej Europie brakuje.
Więc jeśli ktoś chce kupić golasa to musi się uzbroić w cierpliwość.

I jak najbardziej są tacy co poczekają. A z tą dostępnością i info ze sklepów też bym był ostrożny. Karty graficzne miały być bardzo drogie do drugiej połowy 2022 a już powoli ceny spadają. Nie wiem jak to będzie ale ps5 spokojnie myślę da radę wyrwać na początku roku 2022 w normalnej cenie. Możecie mnie cytować w lutym lub marcu tutaj ;)

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem jak ktoś chce poczekać, nie ma przymusu. Akurat ten kolega z media sam kupił w zestawie bo czekał jakiś czas na golasa. Ja nawet życzę wszystkim, którzy czekają na samą konsolę żeby ona się pojawiła jak najszybciej żeby rosła ta społeczność z PS5 i żeby większa ilość ludzi mogła się cieszyć nowym sprzętem :)
Obyś miał rację i żeby szybo były dostępne.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, LeifErikson napisał:

Jak ktoś chce poczekać, to jak ceny spadną o te szalone 100 czy 200 zł, to też sobie znajdzie powód do czekania, bo może za chwile wyjdzie nowsza wersja sprzętu, a później tez poczeka, bo może za rogiem juz PS6. ;)

 

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

Dokladnie. Ja tak czekam na te

szalone 200 zl xD po prostu nie spieszy mi sie. Mam w co grac.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, RYXYQINOM napisał:

U mnie to samo kupione we wtorek a jest piątek.. już mnie zaczynają wnerwiac mam na myśli ME żeby nie było jak na filmie że wysyłają otwarte pudełka bo tam wrzucą mi ratchet , od razu im to oddam . A na rtv euro dostawa jutro nawet w sobote , gdybym to widział wcześniej :/

 

Nie wiem jak to wygląda teraz, ale jak ja zamawiałem dawno temu w ME, to gry z zestawu miałem wrzucone do środka pudełka z konsolą, które było otwarte i ponownie zaklejone. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, RYXYQINOM napisał:

U mnie to samo kupione we wtorek a jest piątek.. już mnie zaczynają wnerwiac mam na myśli ME żeby nie było jak na filmie że wysyłają otwarte pudełka bo tam wrzucą mi ratchet , od razu im to oddam . A na rtv euro dostawa jutro nawet w sobote , gdybym to widział wcześniej :/

Przestałem już liczyć że przesyłka będzie u mnie na likend,szkoda.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, rdoa napisał:

ja dzisiaj zamówiłem swojego, ciekawe czy na jutro będzie ;D

https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-5/sony-konsola-ps5-ratchet-clank-ra-psn100.bhtml

Jest możliwe. Ja wczoraj zamawiałem z RTV Euro AGD ok godz 14-tej, a kurier był już u mnie rano o 9.50.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...