Jump to content

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]

nero2082

Recommended Posts

43 minuty temu, flavio napisał:

Z ciekawości zamawiał ktoś kurierem do domu np z euro? Jak szybko doszło? 

Zamawiałem zestaw za 2857 złotych z Ratchetem i ładowarką do padów. Kupiłem w weekend, a konsola była u mnie we wtorek.

11 minut temu, adasiulko napisał:

Zamawiałem zestaw za 2857 złotych z Ratchetem i ładowarką do padów. Kupiłem w weekend, a konsola była u mnie we wtorek.

U mnie tak samo

2 godziny temu, flavio napisał:

Te wszystkie zestawy to są tylko dostępne na papierze. Powiem wam, że można trochę ochujeć. Dodałem do koszyka wypełniam dane chce zamówić i błąd ale niestety dany produkt nie jest już dostępny XD

Mam dziwne wrażenie, że od kilku miesięcy „próbujesz” kupić PS5 ale wciąż masz z tym jakiś problem. A to godzina oferty zła, a to za mało sztuk, a to zestaw nie ten… zupełnie jakbyś wcale tej konsoli nie chciał. Bo w tym samym czasie chyba wszyscy albo prawie wszyscy z foruma, którzy na PS5 mocno polowali to już upolowali :reggie:

W tym tygodniu postanowilem skorzystac z bota bo zapowiadali 12k sztuk zmierzajacych do Amazona i cos tam do innych sklepow. Do Amazona jeszcze nie dotarlo, moze dzisiaj cos bedzie, za to byly w MM i Saturnie i nawet z botem mi sie nie udalo :reggie: Udalo sie co prawda dodac do koszyka ale dalej juz nie szlo, nie moglem zaplacic. Poza tym do nas tez dotarla ta chujowa moda na bundle z kilkoma gierkami i cena podbita o 150 euro. Jak dzisiaj mi sie nie uda kupic to sie poddaje i biore z ebaya z ta chamska przebitka.

15 godzin temu, flavio napisał:

Z ciekawości zamawiał ktoś kurierem do domu np z euro? Jak szybko doszło? 

Byłem zapisany na newsletter, w sobotę zadzwonili do mnie czy jestem zainteresowany, we wtorek konsola była dostarczona do domu :)

Nie no w Polsce to wiadomo ze by ci janusz poloneza i kosiarke dorzuci w bundlu jakby mogl. W Niemczech na poczatku bylo bardzo malo bundli, teraz sie narobilo wiecej w combosach po 2-3 gry. Digitale tez z padami, PS Plusem i czym tylko sie da. 

a 12k sztuk oczywiscie nie dotarlo, dzisiaj nigdzie nie bylo ofert

No racja, wszystko spoko jak jeszcze dorzucą drugiego pada bo się z reguły przydaje czy dobrą grę, jak kupiłem z Returnalem na premierę. Ale dokładanie starszych tytułów czy ps plusa i wołanie ponad 3k nie do końca się opłaca.

Posted (edited)

Wziąłem z 2 padem i Demons Souls, zastanawiałem się właśnie nad zestawem z Returnalem, jednak ostatecznie padło na DS.

Wszystko ładnie zapakowane, nic na chama nie było wciskane w karton od PS5, tylko przyszło w większym kartonie. Czekałem w sumie 1,5 dnia na przesyłkę więc spoko.

Nie czuję, że dużo przepłaciłem, zresztą czekać na idealny zestaw za 100-200zł mniej - jakoś tego nie widzę.

Edited by michu86-
W dniu 11.07.2021 o 11:22, Nemesis napisał:

Pamiętacie, kiedy w styczniu myśleliśmy, że na wakacje będzie można sobie pójść do sklepu po konsolę? Może uda się za rok. 

Też tak myślałem. Dobrze że w styczniu udało się nabyć egzemplarz. Ale współczuję tym, którzy wciąż czekają. 

No w euro napisali mi, że kontaktują się z dystrybutorem zewnętrznym i zamawiają u niego dla mnie konsolę. Pewnie dlatego tylko inetrernetowo można było kupić. Ale dziwne ze na stanie nie mają- jakby wystawili na półce nawet w tych zestawach to przecież by jakoś szło.

W dniu 11.07.2021 o 11:22, Nemesis napisał:

Pamiętacie, kiedy w styczniu myśleliśmy, że na wakacje będzie można sobie pójść do sklepu po konsolę? Może uda się za rok. 

Pamiętam jak w styczniu śmiać mi się chciało jak ktoś na to liczył. ;)

Wydaje mi się, że teraz też da się kupić, może nie bez problemu bo z półki nie da się wziąć, ale co chwilę gdzieś rzucają zestawy więc jak ktoś dołoży tę 100-200zł do konsoli po odliczeniu akcesoriów z zestawu to kupi. Tragedii nie ma. Znajomy kupił jakiś zestaw z Rachetem i czymś jeszcze. Sprzedał od razu wszystkie graty i mówił, że konsola go wyszła koło 2400zł.

Godzinę temu, mario10 napisał:

Wydaje mi się, że teraz też da się kupić, może nie bez problemu bo z półki nie da się wziąć, ale co chwilę gdzieś rzucają zestawy więc jak ktoś dołoży tę 100-200zł do konsoli po odliczeniu akcesoriów z zestawu to kupi. Tragedii nie ma. Znajomy kupił jakiś zestaw z Rachetem i czymś jeszcze. Sprzedał od razu wszystkie graty i mówił, że konsola go wyszła koło 2400zł.

Ja to wiem, Ty to wiesz, ale i tak znajdą się tacy, co będą mówić, że "hurr durr nie będę przepłacał 100 zł, bo złodziejski sklep myśli że jestem frajer i mnie chce okraść". ;)

Tymczasem za to 100 zł można sobie zrobić co najwyżej spożywcze zakupy w markecie na parę dni, a że wyjściowa cena konsoli kiedykolwiek wróci wcale nie jest pewne. 

No każdy ma swoje zdanie na ten temat, ogólnie wszystko drożeje i jak dla mnie dołożenie 100zł nie było problemem, jakby ta różnica była większa, jak na aukcjach na allegro czy olx gdzie samą konsolę sprzedawano po 2800-3000zł to też bym nie zapłacił tyle i czekał, ale, że w zestawie nie było tragedii to wziąłem :)