Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś może wie jak MM robi z opłaceniem zamówienia? Kupiłem ten super zestaw z dwoma padami ale zacząłem się zastanawiać czy warto brać itd. Dostałem link do płatności ważny 24h aczkolwiek minęły już prawie 72h i link jest nadal aktualny a status zamówienia to oczekiwanie na płatność. 

 

Ktoś wie może czy kasa nie pójdzie w kosmos skoro link miał być już niematywny no i czy jakoś to jeszcze idzie ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, Kowik napisał:

Witam. Mam takie pytanie: zamawiał ktoś z Was ps5 w Mediaexpert przez internet? Długo trzeba czekać na wysyłkę? Bo zamówiłem a później przeczytałem, że często anulują zamówienia z powodu braku dostępności różnych towarów.

Koleżanka z roboty zamówiła i po kilku dniach miała powiadomienie o wysyłce. Konsolę już dawno ma w domu.

Odnośnik do komentarza

Siema, mam pytanie bo zastanawiam się nad kupnem Ps5 na Black Friday, a mianowicie, jak myślicie, czy będą promocje (obniżki cen) na 27 Listopada czy jednak zwiększy się jedynie dostępność konsol w sklepach. Widziałem ofertę od RTV euro AGD za bodaj 2888 a w niej konsola, stacja ładowania i pad, więc czekać czy kupować teraz. I jak myślicie czy na święta będzie podobna sytuacja?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Tharon21 napisał:

Siema, mam pytanie bo zastanawiam się nad kupnem Ps5 na Black Friday, a mianowicie, jak myślicie, czy będą promocje (obniżki cen) na 27 Listopada czy jednak zwiększy się jedynie dostępność konsol w sklepach. Widziałem ofertę od RTV euro AGD za bodaj 2888 a w niej konsola, stacja ładowania i pad, więc czekać czy kupować teraz. I jak myślicie czy na święta będzie podobna sytuacja?

Kupować. Nie licz na obniżkę i dużą dostępność, bo na święta będzie jeszcze większa szajba.

Odnośnik do komentarza

Ja kupilem za 2999 z drugim padem i GoTem. Pad poszedl za 250 za GoTa dostane pewnie cos ok. 150zl. Daje to gołą konsolę za 2600, czyli niecałą grę więcej od MSRP. IMO niezły deal za coś co ciężko dostać w normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że jest problem z dostępnością Ps5 ale jak się człowiek zapisze za newsletter do elektromarketów czy pośledzi łowców gier to kupi tą konsolę za ok 3k z dodatkami typu drugi pad i gra. Więc zastanawiam się kto kupuje takie zestawy z tych ofert powyżej zwłaszcza, że w pierwszej aukcji jest napisane, że 2 osoby kupiły więc :nosacz:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja po tygodniach uzywania jakichs botow, powiadomien i innych cudow poddalem sie i kupilem od janusza z ebaya, nawet sie okazalo ze typ jest Polakiem. Nawet jak udalo mi sie znalezc konsole w czasie rzeczywistym w MM, Saturnie czy na Amazonie to nie bylem w stanie kupic bo rzucalo jakimis bledami

musze powiedziec ze nie zaluje zakupu bo roznica jest ogromna w jakosci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...