Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polują na golasy, w bundlach jest regularnie do wyrwania. Jak uciekła mi oferta na którą polowałem to pojutrze miałem następną. Konsola z dodatkowym padem i grą za 2999zł, po sprzedaży dwóch ostatnich wychodzi jakieś 2500zł za golasa.

 

IMO bardzo dobra cena

Odnośnik do komentarza

W teorii to odsprzedawanie dodawanych do konsoli PS5 padów i gier wygląda idyllicznie. Ale w rzeczywistości to każdy kto kupuje PS5 w zestawie raczej myśli identycznie. Zapłacę więcej, graty sprzedam wyjdzie tyle co golas. I teraz na olx mogę przebierać w ofertach na same Dual Sens'y :sick: 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Polują na golasy, w bundlach jest regularnie do wyrwania. Jak uciekła mi oferta na którą polowałem to pojutrze miałem następną. Konsola z dodatkowym padem i grą za 2999zł, po sprzedaży dwóch ostatnich wychodzi jakieś 2500zł za golasa.

 

IMO bardzo dobra cena

 

Golas to jest yeti. Obecnie zestaw w sieciówkach z jedną grą i dodatkowym padem to już 2050-2099. Nawet na zestawy trzeba polować, ostatni rzut kilkuset sztuk na allegro poszedł w godzinę. Jeszcze mi kutasy konsole zgubiły podczas wysyłki. 

Odnośnik do komentarza

Prędzej pogoni się porządną gierkę niż pada aktualnie, masz rację jest ich sporo na serwisach aukcyjnych, ale wydaje mi się, że ten kto miał kupić to kupił teraz chyba zostały osoby niezdecydowane albo czekające na samą konsolę, a z tego co widzę to nie będzie jeszcze trochę czasu.

Ciekawe czy coś ściskają Japończycy na gwiazdkę żeby coś więcej wypluć na rynek, choć z drugiej strony i tak wszystko schodzi na pniu więc pewnie nie.

 

Chyba literówka ponad 3k kosztują :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Samego pada puściłem z 2 tygodnie temu za 250zl, za Tsushimę na PS5 też pewnie ze 150zl wyrwe, więc bez tregedii. :lapka:

 

a i tak połasiłem sie na zestaw droższy bo kilka dni później za 2.7k była konsola z Returnalem. Cóż, dla chcącego nic trudnego i między bajki włożyłbym mit o jakiejś niesamowitej niedostępności konsol czy walki klientów o swoje sztuki.

Odnośnik do komentarza

A co tam chłopaky, pochwalę się :-)

 

Ja kupiłem do tej pory trzy PS5. Jedną pierwszą rewizję, drugą digital pierwszą rewizję, trzecią płytową nową rewizję, wszystkie w sklepach z elektroniką.

 

Pierwszą dałem ok 2999 zł z Ratchetem i Sackboyem, ale puściłem później (konsolę, gierki nadal mam)

 

Digital, nie pamiętam, 2199 zł + 365 dni PS Plus, też puściłem, bo jednak PS5 nie pasuje do digital

 

No i ostatnia PS5, rewizja ze zmodyfikowanym chłodzeniem + pad Dualsense cosmic red, ok 2650 zł z kodem zniżkowym, mam ją do tej pory, ale nie gram, bo jak na razie wolę inne konsole

 

Pozdrawiam czule przy okazji @Paolo de Vesir 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

2 sprzedałem, aż tylu bym nie potrzebował - bardzo chodliwy towar.

 

I teraz mam o 1 za dużo, hehe

 

Z PS5 mam taki dylemat, że sprzęt jest bardzo fajny, a pad dobrze leży w dłoni i ładnie się konsola PS5 prezentuje

 

Jednak niewiele gier mnie interesuje z tej platformy, nie mam też dużo czasu na granie, a na innych konsolach za duży backlog, żeby kupować kolejne gry

 

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, beardo0 napisał:

2 sprzedałem, aż tylu bym nie potrzebował - bardzo chodliwy towar.

 

I teraz mam o 1 za dużo, hehe

 

Z PS5 mam taki dylemat, że sprzęt jest bardzo fajny, a pad dobrze leży w dłoni i ładnie się konsola PS5 prezentuje

 

Jednak niewiele gier mnie interesuje z tej platformy, nie mam też dużo czasu na granie, a na innych konsolach za duży backlog, żeby kupować kolejne gry

 

 

 

Ja już przygotowany do zakupu, ale jeszcze się wstrzymuje (no nie mam czasu aktualnie by wyczyścić ten backlog sprzed półtora roku bez sonki w domu).

 

Potwierdzam, że dualsense to najlepsze co sony spotkało. Nigdy nie przekonam się do pada xboxa, który w moich dłoniach leży jak kwadratowa bryła.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wpadło kilka zestawów w neonecie, wszystkie w okolicach 3300zl, rozeszły się momentalnie. Od ponad tygodnia nigdzie nie można było kupić konsoli. Same PS5 na allegro chodzą w okolicach 3800zl. Okres świąteczny, to będzie wyglądał jak w tym filmie, gdzie Arnie próbuje kupić figurkę dla swojego syna. Rok po premierze konsoli... powodzenia. :yao:

 

 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, mario10 napisał:

No nie ma się co nastawiać chyba, że u nas taka sytuacja nastąpi jednak jesteśmy na końcu priorytetów Sony w Europie.

 

Przesadzasz trochę, Sony jednak mocno się stara na naszym rynku. Dostajemy lokalizacje plus konsole da się kupić w ciągu 2-3 tygodni jak komuś zależy. Chyba ,że mówimy o golasach :sapek:

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się jakby ten system miał pomóc walczyć ze scalperami? Będą po prostu zamawiać masowo i znów się wszystko rozejdzie. Ja miałem to szczęście, że konsolę kupiłem przed świątecznym szałem zakupowym i były dostępne codziennie z jakiegoś źródła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...