Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

20 minut temu, Wredny napisał:

@Bzduras, dzięki, ale nici z ewentualnego piwka, bo zadzwoniłem tam u babka powiedziała, że to jakiś glitch w Matrixie i nic fizycznie w sklepie nie mają.

 

W akcie desperacji więc...

194544219_Screenshot_20220217-105942_WPPoczta.jpg.53295a93dcdec28f4daa6846b267bb97.jpg

 

Tak z ciekawości... ile kalorii ma gruz i czy długo można przeżyć, jedząc tynk ze ściany? :philosoraptor:

Chyba, że używka z forumka
 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

@Bzduras, dzięki, ale nici z ewentualnego piwka, bo zadzwoniłem tam u babka powiedziała, że to jakiś glitch w Matrixie i nic fizycznie w sklepie nie mają.

 

W akcie desperacji więc...

194544219_Screenshot_20220217-105942_WPPoczta.jpg.53295a93dcdec28f4daa6846b267bb97.jpg

 

Tak z ciekawości... ile kalorii ma gruz i czy długo można przeżyć, jedząc tynk ze ściany? :philosoraptor:

Uuuuuuu, a jeszcze niedawno taki twardziel. Kiedy miałeś brać piątkę? Przy Ragnaroku czy w 2023?

 

No ale serio dobrze, szkoda ogrywać takie kozaki jak Kena czy H2 w gorszej jakości i tfu 30 ks :( No i do tego Returnale, Moralesy itd. 
 

Trudno, za zajawkę się płaci, a zapowiada się, że szybko taniej nie będzie..

 

Ps nie kupuj, używki, tym bardziej od pctowca XD 

Odnośnik do komentarza

Tydzień temu w ME był zestaw z PS+ na rok i drugim padem za 3100. Miałem brać, ale kolor pada był różowy. Tyle kolorów, a musieli dać różowy. Myślę sobie, poczekam, przed premierą Horiozn 2 będą pewnie jakieś inne zestawy. 

No to tyle z grania w Horizon na premierę xDddddddd. 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Ma_niek napisał:

Ostatnio w jakims markecie mi mignela czysta konsola bez zadnych zjebanych bundli. Moze do konca roku cos znajde :)

Tylko że ta czysta jak nazywasz, też jest cena zawyżona. 

Pojawiają się dobre zestawy, które przy sprzedaży dokładnych rzeczy, dają zadowalająca cenę samej konsoli.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mozi napisał:

Moim zdaniem będzie jeszcze drożej wiec brać co jest. Opcja od easiego wydaje się ok pytanie czy jest gwarancja bo z Twoim szczęściem to zaraz się spierdoli 

Oczywiście ze była, do tego konsola jak nowa, bo używana była tylko do tych paru exów na krzyż, więc nie więcej niż 200h chodziła.

Długo na OLX nie wisiała, Sonka to jednak nie Xbox :asax:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, mattaman napisał:

 


 

4 godziny temu, mozi napisał:
Moim zdaniem będzie jeszcze drożej wiec brać co jest.

 

 


Uwielbiam takich proroków z dupy. Chyba jeszcze bardziej jak desperatów kupujących ps5 za 2600zł lub więcej.

 

 

 

 

 

Mozi ma rację, inflacja, braki półprzewodników, rekordowe popyty na elektronikę (lockdowny, HO itd.).

Obecnie zakładanie, że taka Sonka nagle stanieje czy wróci do cen premierowych, to trochę taki romantyzmem jak myślenie, że na loozie kupi się PS5 na premierę w sklepie, a jak nie to na bank na święta :) 

 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że się nasyci. W przypadku klocka już to się dzieje.

Nikt nie mówi o cenie premierowej, tylko o normalnej dostępności gołych konsol, a nie zestawów ze szrotowymi grami. Zresztą sami klienci napędzają sklepy do takiej formy sprzedaży.










W sumie PS4 też kupiłem w ch#jowym zestawie, ze Street Fighter V, ale udało się go wymienić na MGSV fsg.png


Czyli ta talent do brania "okazjonalnych" zestawów masz nie od dziś



Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...