Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomka, chodziło mi raczej o to, że jak ktoś bierze ditigala to konkretnie z myślą o cyfrówkach i jednak niższej cenie. Walory estetyczne też są nie do przecenienia, bo Digital w pionie prezentuje się naprawdę dobrze czego nie mogę powiedzieć o wersji z napędem. ;) No, ale sumarycznie - myślę, że cena robi swoje.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja mam digitala i sobie chwale, wygoda, szybszy dostep do gierek nie tylko na premiere od polnocy ale nawet szybciej sie sciaga gre niz instaluje z plyty. Ceny gier sa takie same jak w sklepie na premiere. Mam nadzieje ze to juz ostatnia generacja z fizycznymi nosnikami, niech to juz wreszcie wypierdala.

  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, drozdu7 napisał:

No a takie gierki jak Tlou2, nioh2 czy death stranding są przeceniane w cyfrze? 

https://psprices.com/region-pl/game/4056002/the-last-of-us-part-ii

https://psprices.com/region-pl/game/3459319/nioh-2

https://psprices.com/region-pl/game/3285295/death-stranding

 

Historia obniżek pokazuje, że można wyrwać je w dobrych cenach. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2022 o 10:57, Paolo de Vesir napisał:

Gra wjeżdża na serwer i za chwilę mogę mieć ją w domu zamiast zamawiać na dostawę za kilka dni.


Kilka dni? Dziś zamawiasz, jutro wyciągasz z paczkomatu. Jak zamowisz wieczorem, to na drugi dzień. Ale to nadal nie jest kilka dni.

 

13 godzin temu, Il Brutto napisał:

No ja mam digitala i sobie chwale, wygoda, szybszy dostep do gierek nie tylko na premiere od polnocy ale nawet szybciej sie sciaga gre niz instaluje z plyty. Ceny gier sa takie same jak w sklepie na premiere. Mam nadzieje ze to juz ostatnia generacja z fizycznymi nosnikami, niech to juz wreszcie wypierdala.


 

Oby jak najdłużej były pudełka. Aktualnie jest wybor- dla wygodnych i dla oszczędnych. Jak będzie tylko cyfra, to cenami będą mogli robić co będą chcieli. 
Taki Demons po msc był poniżej 200 na olx. Dzisiaj na olx jest folia za 80zl 

Psstore-339zl 

Dziekuje za taka cyfryzację…. Jeszcze forma abonamentu ujdzie. Problem jest taki ze gierki potem znikają jak filmy i seriale na netflixie. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie planowałem kupować PS5, jeszcze nie teraz. Jak na złość padło mi ps4 slim, po ekspertyzie w serwsie padnięty dysk (1TB), uszkodzona sekcja zasilania, do tego czyszczenie i konserwacja chłodzenia, razem 580 zł. Sam nie naprawię a wydawać na konsole tyle ile jest warta też słabo.

Z drugiej strony jak do tych 6 stówek doliczę to co dostanę za dwa dualshocki i może parę złoty za tą uszkodzoną ps4 to już niezły rabat wyjściowy na PS5. Aktualnie chyba najkorzystniej wypada wersja bez gier z drugim padem za 3199zł. Poczekać trochę mogę, ale nie dalej niż do świąt. Jednak teraz takie czasy, że kupując coś lepiej nie zwlekać. A jak jest w przypadku ps5 to chyba nikt nie wie.

Najgorsze, że obecna konsola pociągnęła jedynie 3,5 roku.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...