Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

5 godzin temu, Square napisał:

Chwilę temu dzwonił do mnie pan z MM z przypomnieniem o tym, że 7 dni przed premierą przyjdzie info o wpłaceniu reszty kwoty. Jak się spytałem czy na tym etapie jest ryzyko anulowania zamówienia to krótko powiedział, że normalnie będzie zrealizowane w terminie. Także można sobie chyba darować te plotki o brakach konsol w PL.


Oczywiście życzę wszystkim chętnym  jak i sobie dostać next geny day one, ale słów Pana z Call center wielkiej sieciówki nie brałbym jako gwarant. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tata_arek napisał:

Do mnie też dzwonili, głównie żeby wcisnąć dodatkową gwarancję, ale nie byli w stanie zagwarantować realizacji zamówienia w terminie. Zamówione o 6:30 w dniu po konferencji.

  

7 godzin temu, Square napisał:

Chwilę temu dzwonił do mnie pan z MM z przypomnieniem o tym, że 7 dni przed premierą przyjdzie info o wpłaceniu reszty kwoty. Jak się spytałem czy na tym etapie jest ryzyko anulowania zamówienia to krótko powiedział, że normalnie będzie zrealizowane w terminie. Także można sobie chyba darować te plotki o brakach konsol w PL.

 

Chyba różnie może być :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Będzie dobrze, czekanie na 10 i 19 będzie dla wielu jeszcze bardziej ekscytujące z tego powodu :-)

Stary ja dziś wysłałem sprzedanego prosiaka i nam dwa tygodnie bez konsoli. Ale jak tak czytam, że tu mogą być braki bądź jakieś lockdawny to po mału sraczki dostaje i żałuje, że konsole sprzedałem :frog:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, creatinfreak napisał:

Stary ja dziś wysłałem sprzedanego prosiaka i nam dwa tygodnie bez konsoli. Ale jak tak czytam, że tu mogą być braki bądź jakieś lockdawny to po mału sraczki dostaje i żałuje, że konsole sprzedałem :frog:

Nie płacz, prosiaka nie mam od lipca, a KOXa od trzech tygodni i mnie powoli zaczyna nosić, już bym rozpakowywał nowy sprzęcik, do 10 listopada zostało mi granie w pasjansa na PC

Odnośnik do komentarza

Kontaktowalem sie z ME czy maja jakas procedure na wypadek zamkniecia sklepow i okazuje sie ze nie maja. A zamowien z odbiorem w sklepie nie da sie zmienic na wysylke :/ 

 

 

 

edit; ja to celowo pogonilem ps4 na poczatku wrzesnia zeby sobie narobic apetytu na nextgeny no i powoli mnie juz cisnie. 10ego ide po xboxa jak bedzie na polkach lezal i jeszcze sklepy otwarte beda XD

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

Nie płacz, prosiaka nie mam od lipca, a KOXa od trzech tygodni i mnie powoli zaczyna nosić, już bym rozpakowywał nowy sprzęcik, do 10 listopada zostało mi granie w pasjansa na PC

Chyba z 10 gier obsługuje sterowanie dotykowe w xcloud xD a jak mi bardziej zacznie brakować konsoli to mi kumpel pożyczy zwykle ps4 (sam nie gra w ogóle) i chociaż w apexa pogram.

Odnośnik do komentarza

A ja tam na spokojnie ogrywam Ghost of Tsushima na PS4 Pro, choć wiem, że na PS5 będzie lepsza wersja, ale już za bardzo się wciągnąłem i nie chce mi się czekać do PS5. Na PS5 będę grał w Remake DS, oraz nowego Assassyna na XSX. Do tego czasu chcę jeszcze na XOX dokończyć wszystkie wyścigi w FM7, na Wii dograć Super Mario Galaxy 2, a na Switchu zacząłem przygodę z Ring Fit. Więc nie nudzę się w oczekiwaniu na nową generację. A i czuję, że nowy Ratchet będzie miazgą. Oby wyszedł przed świętami.

Odnośnik do komentarza

heh, oo ja kończę FF7 Remake i czekam na Cyberpunk-a na PC, i szybciej chciałbym dostać zamawiana kartę graficzna niż PS5

ale PS5 bardzo przytule jak przyjdzie, ale nie ma jeszcze jakiegoś super tytułu który bardzo by mi zależało ograć, Morales-a zostawiam na święta (swieta, klimat N.Y. będzie świetnie) tak samo z SackBoyem, z młodym będę ogrywać jak będzie miał wolne

Odnośnik do komentarza

Dzwonili do mnie z MM. Konsolę zamawiałem około godziny 14 w dniu uruchomienia preorderów.

 

Krótka informacja o płatności i próba wciśnięcia ubezpieczenia. Nad tą drugą kwestią muszę pomyśleć, na pewno trzeba przeczytać warunki. Czy ktoś się decydował na to ubezpieczenie?

 

W odpowiedzi na moje dwa pytania, paziek z MM:

 

1. Czy przewidujecie realizacje w terminie? Tak. Nie ma żadnej informacji o opóźnieniach, albo niskiej dostępności.

2. Czy w przypadku lockdownu przewidujecie rozwiązanie dla Klientów, którzy wybrali odbiór w kasie? Tak. Będzie możliwość wysłania konsoli kurierem, bądź do paczkomatu.

 

Lekkie jaranko :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, creatinfreak napisał:

Stary ja dziś wysłałem sprzedanego prosiaka i nam dwa tygodnie bez konsoli. Ale jak tak czytam, że tu mogą być braki bądź jakieś lockdawny to po mału sraczki dostaje i żałuje, że konsole sprzedałem :frog:

 

19 godzin temu, Figuś napisał:

Nie płacz, prosiaka nie mam od lipca, a KOXa od trzech tygodni i mnie powoli zaczyna nosić, już bym rozpakowywał nowy sprzęcik, do 10 listopada zostało mi granie w pasjansa na PC

AMATORZY 

Prosiaka nie mam od początku sierpnia a koksa od początku września i w sumie nadal mam w co grać. Obecnie HADES na epic game store kupiony za 40 zł który zjada wszystkie gry co wyszły w tym roku na śniadanie. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Do mnie też dzisiaj telefon był, a zamawiałem chyba ze 2 dni po konferencji. Pani grzecznie poinformowała, następnie zapytała o ubezpieczenie, a później jeszcze "a może jakaś gierka, albo dodatkowy pad do tego?". 

 

I w sumie tyle - na moje pytanie o dostawę powiedziała tylko, że jak zapłacę to wszystko jest przewidziane do dostarczenia w terminie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.