Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, darkos napisał:

Ziomki, gdzie dziś najpewniej kupić PS5? Oczywiście czy poza tymi marketami są jeszcze jacyś sprawdzeni dystrybutorzy? 

  • mediaexpert 
  • mediamarkt 
  • rtv euro agd 
  • neo net

Szukam sobie zestawu z dwoma pasami. Tego konkretnie. 

Screenshot-20230306-083325-Opera-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Ta wersja z dwoma pasami rozumiem przeznaczona dla hardcorowców.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

18 hours ago, Shankor said:

Wczoraj o 9 rano kupiłem w media markt bundle z God od War i dodatkowym Horizonem za 2999 PLN. Opłaciłem i godzinę po opłaceniu dostałem maila z wiadomością że zamówienie anulowano :blink: a płatność zostanie zwrócona w ciągu czterech dni. 

 

Chwilę później na pepperze dostałem powiadomienie o dostępności golasa właśnie na niemieckim Amazonie, więc złożyłem zamówienie, ale odrzuciło moja płatność. Zapomnialem że mam limit na koncie 5000 na dzień i skoro pobrało już dla media markt 2999 to nie może zaksięgować 2670 za golasa na konto Amazonu. Zamówienie anulowalem i dziś już z nowym limitem dokonałem zakupu. Chyba :sorry:się udało :good:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, darkos napisał:

Wczoraj o 9 rano kupiłem w media markt bundle z God od War i dodatkowym Horizonem za 2999 PLN. Opłaciłem i godzinę po opłaceniu dostałem maila z wiadomością że zamówienie anulowano :blink: a płatność zostanie zwrócona w ciągu czterech dni

W Media Markt, mam wrażenie, to chyba powszechne, że sprzedają coś, czego nie mają. Raz chciałem kupić Pulsy, jak były w dobrej promce. No i po 2 dniach, jak się próbowałem dowiedzieć na infolinii, co z moim zamówieniem, dostałem info, że anulowali :dunno:

Od tamtej pory nie kupuje nic u nich. Nie dla idiotów :kaz:

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.03.2023 o 17:48, eloszki napisał:

Tak tylko wrzucę, ze dalej czekam na realizacje PREMIEROWEGO zamówienia z X-KOM :)

Teraz już nie informują o żadnej kolejce - piszą, że mają jakiś błąd i ogólnie mają widzę dość mocno wyjebane. 

Zobaczymy czy w ogóle to kiedyś zrealizują 

A opłacałeś zamówienie już? :kaz:

Odnośnik do komentarza

A u mnie teraz sytuacja wygląda tak. W krokach:

  • Zakupiłem 10 marca konsole w media markt, zestaw God of War z Horizon Forbidden West w pudełku za 2999pln. Płatność została pobrana z konta. Godzinę później mój zakup anulowano, prawdopodobnie z tego powodu że nie mieli Horizona, bo proponowano mi zestaw tylko z God of War bo akurat były dostępne. W tej samej cenie oczywiście :kekw: Ale powiedziałem że nie jestem zainteresowany. Otrzymałem maila z wiadomością że moja płatność zostanie zwrócona w ciągu 4 dni.
  • Następnego dnia kupiłem golaska na amazon.de. Konsola przyjechała 15 marca. Działa, wszystko jest super i cacy.
  • Dziś 16 Marca sprawdzałem stan konta i kasa od Media Markt nadal nie wróciła. Więc dzwonie na info linie, pani skierowała informacje do działu księgowości, prosząc aby przysłali mi potwierdzenie płatności jeśli już ta już została wykonana. Dostałem maila z kodem przelewy24. Tam wpisałem kod i otrzymałem informacje że płatność została dokonana. Kasy nie ma :dunno:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...