Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Internet pisze o wyczerpaniu zapasów w Niemczech Anglii Hiszpanii. A w Polsce nadal są do zamówienia. Jeśli naprawdę poszło aż 40.000 preorderow to ciekawe ile zostanie zrealizowanych.

 

Tak więc jest wieksza szansa na kupienie PS5 może w obniżonej cenie w 2021 z sensownym launch title.

 

Edit - poprawiłem. Przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, xMAFIA_PLxMICHAL napisał:

W xkom już nie ma tych kuponow

 

Zapisałem się jakoś z tydzień temu i dopiero dziś mi przysłali ten kod. Dzwoniłem do nich teraz z ciekawości zapytać jak z dostępnością, pani sprawdzała i pytała przez chwile i powiedziała, że może pare dni przed premierą z naciskiem na "może" będą mieli.

 

W majlu z kodem taki dopisek:

"W związku z ogromnym zainteresowaniem nowymi konsolami, spodziewamy się problemów z dostępnością PlayStation 5 w dniu premiery. Dalej kupisz u nas PS5 sto złotych taniej, ale możliwe, że z późniejszą datą dostawy."

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dla mnie sprawa jest wyjatkowo prosta. Zajawka na preordery chromoli mi koło moszny.

Po pierwszej fali szału zakupowego, jak już wszyscy ochłoną, pojadę sobie tradycyjnie do Game w Wakefield (tam gdzie kiedyś złapałem złodzieja), wskażę paluszkiem na zestaw ps5 jaki mnie interesuje i kupię wraz z Horizonem2, Keną i czymś tam jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza

Mediamarkt juz oficjalnie wywiesil biala flage :)  Nie maja juz ani z napedem ani digitala

RZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA 

Przedsprzedaż tymczasowo zakończona z powodu wyczerpania zapasów. Szczegóły w regulaminie. 
Regulamin ›

 

W mediaexpert jeszcze przyjmuja zamowienia, oby nie skonczylo sie to "jestesmy zmuszeni anulowac zamowienie" XD

Odnośnik do komentarza

Wszedzie. Neonet niby na poczatku mial platnosc przy odbiorze ale zaraz to zmienili

 

 

Ale to mi sie akurat podoba. Ukrocili januszy handlarzy, ukrocili zamawianie 10 preorderow albo zamawianie i nie odbieranie przez co inni czekaja. Jak ktos chce na premiere to wyskakuje z kasy i ma zaklepane :cool:

Edytowane przez schabek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...