Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cytat

Polski oddział PlayStation nie wysłał nam jeszcze swojego oświadczenia, ale otrzymaliśmy oficjalne stanowisko x-kom od rzecznika prasowego sklepu, Kamila Szwarbuły:

 

Jestem totalnie zaskoczony taką informacją, szczerze nie wiem skąd nasz pracownik to wziął, będziemy to wyjaśniać. Do tej pory w naszym magazynie nie było nawet jednej PS5, więc nie ma mowy o jakimkolwiek odsyłaniu czegokolwiek do producenta. Faktem jest, że nie wyślemy w dniu premiery konsol PlayStation 5. Ma to związek z globalnym problemem z dostępnością tych konsol na rynku i nie znam tego przyczyn. Naszych klientów prosimy o cierpliwość. Dajemy też możliwość anulowania zamówienia i zwrotu pełnej sumy lub zmiany zakupu na desktopa z serii G4M3R z 500-złotowym rabatem. I jeżeli ktoś z nami zostanie, zdecyduje się poczekać na dostawę PlayStation 5 lub zamieni swoje zamówienie na G4M3Ra, dodatkowo dostanie bon w wysokości 100 złotych na dowolne zakupy w x-komie. Bon jest na jakikolwiek towar w naszej ofercie, ale coś czuję, że zostanie przez większość graczy wykorzystany jako zniżka na jakąś grę, żeby móc wypróbować możliwości najnowszej generacji PS-a na jakimś nowym tytule. Albo na dodatkowy pad.

 

https://antyweb.pl/uszkodzona-partia-ps5-polskie-sklepy-odwoluja-zamowienia-przedpremierowe/

  • Plusik 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka że wiele osób ostrzegało przed Xkomem na długo zanim pojawiła się możliwość złożenia pre orderów u nich, oni są ok, po prostu nie umieją w pre ordery, wiadomym jednak jest że wewnętrzna :cebula: wygrała i dlatego tak wielu połasiło się na -100zł a to pewnie przerosło nawet X-Kom

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ja u nich Switcha kupiłem, czekałem 5 dni na możliwość odbioru, po czym na miejscu się okazało, że jednak nie ma, mimo że dostałem maila. :gayos: 

Poszedłem wiec do MM, który jest obok w tej samej galerii i wziąłem sobie z półki. Przez następne 2 tygodnie dzwonili do mnie z xkom żebym sobie odebral konsolę, mimo że zamówienie anulowałem. Nigdy więcej, nawet za -100 zl

 

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

Ładnie xkom wypullował graczy z bonem 100 zł XDDDDD. Normalnie nic im zrobić nie można, ale jakby był jakiś kruczek prawny, do yebania tej firmy, to dawno by się już nie pozbierali, takie same guwno jak morele, powtarzam się, dużo było yebania na te firmy w wykopie. Najlepsza to perełka z tego cytatu:

 

Cytat

Jestem totalnie zaskoczony taką informacją, szczerze nie wiem skąd nasz pracownik to wziął, będziemy to wyjaśniać. Do tej pory w naszym magazynie nie było nawet jednej PS5, więc nie ma mowy o jakimkolwiek odsyłaniu czegokolwiek do producenta. Faktem jest, że nie wyślemy w dniu premiery konsol PlayStation 5. Ma to związek z globalnym problemem z dostępnością tych konsol na rynku i nie znam tego przyczyn. Naszych klientów prosimy o cierpliwość. Dajemy też możliwość anulowania zamówienia i zwrotu pełnej sumy lub zmiany zakupu na desktopa z serii G4M3R z 500-złotowym rabatem. 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Totalna żenada z tym co odyebał X-Kom.. Myślę, że Euro dobrze wiedziało co się święci z dostępnością PS5, więc chyba nawet nie startowali z PreOrderami. Pierwotnie planowałem tam kupować Xboxa ze względu właśnie na te 100zł zniżki, ale do dzisiaj nie otrzymałem tego kuponu :yao:.

Współczuję wszystkim, którzy złożyli tam preorder :empathy:

Odnośnik do komentarza

Z tego co mam informację to ta błędna informacja to wynik błędu pojedynczego pracownika, który po prostu podawał złe informacje bez żadnego stanowiska z góry. No niestety taki błąd ludzki każdemu może się zdarzyć, mimo to możliwość zrobienia preorderu bez gwarancji dostania konsoli należy odbierać tak czy siak negatywnie. 

Odnośnik do komentarza

Taki numer jak w przypadku nawet  tego jednostkowego konsultanta, nie ma prawa się zdarzyć. To nie jest żaden błąd ludzki, tylko sianie fermentu potencjalnie na całym rynku preorderów w Polsce. Rzekomo miał stwierdzic, że wszystkie egzemplarze dostarczone nad Wisłę mają ten wyimaginowany problem.

 

Szanujmy się.

Edytowane przez l33t
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...