Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Xoltro napisał:

Na FB sony napisało mi następującą wiadomość:

 

"Michał, PS5 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Szukaj ofert w dużych sklepach z dobrą elektroniką, niewykluczone, że dostępność ulegnie zmianie. "

 

Myślę, że rzut przed premierą albo w dniu premiery jeszcze będzie. Jaki to tam nie wiem, ale coś tam pewnie rzucą. 

Ta formułka że ps5 ciszy się dużym zainteresowaniem jest przeklejana z szablonu do każdego kto pyta od ponad miesiąca :kaz:

 

 

ale coś może trafić do sprzedaży online z puli sklepowej przed premierą albo 19 listopada

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, Figuś napisał:

Ta formułka że ps5 ciszy się dużym zainteresowaniem jest przeklejana z szablonu do każdego kto pyta od ponad miesiąca :kaz:

 

 

Oczywiście, że jest przeklajana. Od ilu to nie wiem, ale to świadczy, że raczej coś gdzieś rzucą. Kiedy to nie wiem. W jednym sklepie może wcześniej w drugim może później. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schabek napisał:

Wlasnie wrocilem z ME bo zamowienie na gierki zmienilo status na do odbioru. No i faktycznie, babka wyciagnela pachnacego next genem Spidera i Demonsy ale przy kasie oczywiscie odrzucilo. Te nowe pudelka z bialym paskiem :banderas:czuc potege S O N Y

 

Korzystajac z okazji zapytalem sie jednego z pracownikow, ktory mnie zaczepil bo tez zamowil konsole dla siebie, co tam jak tam i powiedzial mi, ze konsole na sklepy maja zaczac trafic juz w tym tygodniu, na premiere dla preorderowcow nie ma byc najmniejszych problemow i mozna szturmowac od bladego switu. Swoja droga MM i Neonet tez juz potwierdzily ze maja na magazynach.

 

Takze no coz moge powiedziec niebiescy kumple, zostala nam tylko jedna przeszkoda do pokonania. Ostatni boss, tylko jedna osoba moze spyerdolic nasze swieto.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

e7fktkqTURBXy80OGQ4Nzg3NWE3ODhhMDJlZTQxZ

 



Media Expert się nigdy nie nauczy. Już pare razy miałem taką sytuację, że dostałem smsa z zaproszeniem do sklepu po odbiór, a przy kasie odrzucono. Mam nadzieje, że ich tam porządnie zjechałeś i dali Ci jakiś rabat. Ja mam do ME 30km, więc taka podróż w dwie strony wracając z niczym nie jest przyjemna. 

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie wiem. Pani na kasie powiedziala, ze w systemie maja premiere gier i akcesoriow ustawiona na 19ego i odbiore razem z konsola :dunno: Tylko ze ona wiedziala tyle ile jej wyskoczylo na monitorze bo np euro rozsyla juz 12ego. Nie dopytalem tego kumatego typka ale podejrzewam ze ME zmieny daty i od czwartu bedzie mozna odbierac

 

29 minut temu, dext3rr napisał:

 Mam nadzieje, że ich tam porządnie zjechałeś i dali Ci jakiś rabat. 

 

A co ja jestem jakis xboxiarz zeby sie awanturowac i o rabaty prosic? :sir:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

U mnie również opłacono :) Wpłacałem na ten sam nr konta co zaliczkę.

 

Demonsy dziś tez doszły.

 

Napisy pl.

 

Oby do 19.11

 

Ps

Jak ktos z Kotliny Kłodzkiej to mozliwe ze bede mial 1 sztuke ps5 wiecej. Odbior wylacznie osobisty w sklepie Media Expert. Cena sklepowa + krata browara :)

 

Edytowane przez sajmon34
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, sajmon34 napisał:

U mnie również opłacono :) Wpłacałem na ten sam nr konta co zaliczkę.

 

Demonsy dziś tez doszły.

 

Napisy pl.

 

Oby do 19.11

 

Ps

Jak ktos z Kotliny Kłodzkiej to mozliwe ze bede mial 1 sztuke ps5 wiecej. Odbior wylacznie osobisty w sklepie Media Expert. Cena sklepowa + krata browara :)

 

PW poszło do Pana :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...