Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

16 minut temu, GrzesiekZ napisał:

Ten kod rabatowy jest przydzielony na większość produktów w Euro. Dlatego to raczej nie ma związku z ewentualna sprzedażą. 

Też to zauważyłem, może zaznaczyli całą kategorię i ps5 dostało rykoszetem. Mimo to wierzę, że coś w tym euro rzucą, bo jak wynika to MM, ME i neonet oraz euroagd sąoficjalnymi partnerami i Euro jako jedyne nie sprzedało jeszcze żadnej konsoli. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, GrzesiekZ napisał:

Ten kod rabatowy jest przydzielony na większość produktów w Euro. Dlatego to raczej nie ma związku z ewentualna sprzedażą. 

Dokladnie, ja tak trafiłem ostatnio z kupnem lg 55 serii cx. Było tyle rabatów, że z 5999 wyszło 5399. I nie ma to znaczenia co aktualnie kupujemy, stąd warto wchodzić na Euro AGD bo nigdy nie wiadomo co uda się upolować. Często takie promki trwają 24h, lub przez całą noc.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba poczekam na maila na dniach. Z tego co bylo w regulaminie:


 

Cytat

 

W przypadku wyboru formy płatności w postaci (Kaucji gwarancyjnej) Przelew tradycyjny,

Uczestnik w terminie 7 dni przed dniem premiery Produktu otrzyma wezwanie - wiadomość e-

mail z numerem konta do zapłaty pozostałej kwoty ceny sprzedaży tj. ceny Produktu

pomniejszonej o kwotę wpłaconej uprzednio Kaucji gwarancyjnej. Kaucja gwarancyjna zostaje

zaliczona na poczet ceny za Produkt w dacie dokonania zapłaty kwoty z wezwania..

8. Organizator zastrzega że płatność w formie Przelewu tradycyjnego nie będzie dostępna na siedem

(7) dni przed premierą Produktu

 

 

 

Nie kumam jednak do końca pkt 8. No to będzie możliwa płatność przelewem czy nie na te 7 dni od 19.11. Chyba że informują, że wcześniej niz 7 dni taka opcja nie jest możliwa, ale przecież sami tu pisaliście, ze kasa poszla na to samo konto i zaksięgowano.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, _Red_ napisał:

Ja chyba poczekam na maila na dniach. Z tego co bylo w regulaminie:


 

 

 

Nie kumam jednak do końca pkt 8. No to będzie możliwa płatność przelewem czy nie na te 7 dni od 19.11. Chyba że informują, że wcześniej niz 7 dni taka opcja nie jest możliwa, ale przecież sami tu pisaliście, ze kasa poszla na to samo konto i zaksięgowano.

Przelewaj normalnie. Status sie zmieni na oplacono. Ja wczoraj z rana przelalem na to samo konto co zaliczke. 

Tradycyjny to ten co recznie swistek sie wypelnia na poczcie czy w banku. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, sajmon34 napisał:

U mnie również opłacono :) Wpłacałem na ten sam nr konta co zaliczkę.

 

Demonsy dziś tez doszły.

 

Napisy pl.

 

Oby do 19.11

 

Ps

Jak ktos z Kotliny Kłodzkiej to mozliwe ze bede mial 1 sztuke ps5 wiecej. Odbior wylacznie osobisty w sklepie Media Expert. Cena sklepowa + krata browara :)

 

Jakby ktoś był z okolic Śląska (a najlepiej z Częstochowy) to ja mam nawet dwie kraty browarów albo dużo wódki poweselnej :DD.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, BatataPl napisał:

Też czekam może koło czwartku przyjdzie .A jak nie to max w piątek zadzwonie do MM i pośle resztę kapusty .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 


Nie masz na co czekać. Ja też wysłałem dziś resztę kwoty na to samo konto co kaucję i status się zmienił po paru godzinach z niedopłaty na opłacone.

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Mi odpisali z media odnośnie paczkomatu.

„Dzień dobry,

W nawiązaniu do wiadomości informuję, że w razie ewentualnych problemów z Paczkomatem, zamówienie zostanie wysłane kurierem.

Zamówienie zostanie wysłane w dniu premiery.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.”

Wiec kurierem pójdzie ale mam nadzieje ze od razu a nie opóźnia tego.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, madhunt3r napisał:

Zamówienie zostanie wysłane w dniu premiery.

Zamówienie to chyba powinno zostać wysłane dzień przed premierą tak żeby w dzień premiery doszło.

Do tego zakładam że oni nie zdają sobie sprawy że pudło nie wejdzie skoro dodawali taka opcję wysyłki. W dniu wysyłki może się zrobić lekki młyn bo się okaże że setki czy tam więcej paczek które nie mieszczą się w paczkomatach trzeba wysłać jednak kurierem. Także ja bym nie czekał aż oni to zrobią sami tylko jeżeli jest jest taka możliwość to sam bym zmienil opcje dostarczania.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...