Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

19 minut temu, Hiki napisał:

Ja zamawiałem. Do tej pory wpłaciłem tylko te 250zł za preorder i jest cisza. Dziś wysłałem maila z pytaniem jak będzie wyglądała reszta płatności.

Ja właśnie dziś dostałem od nich odpowiedź że lada dzień na maila przyjdzie informacja odnośnie wpłaty reszty kasy i że wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza

@tomek625 zakładam że będą mieć taką świadomość ale dopiero w dniu wysyłki :kaz:

Tak jak pisałem wyżej. Ja bym nie czekał aż oni sami to ogarną tylko sam bym sobie zmienił sposób dostawy jak najszybciej. Sami wiecie jak sieciówki są (nie)ogarnięte w pewnych kwestiach. Zaczną wysyłać i nagle się okaże że jest fakap z paczkomatami i będą musiały ogarniać wysyłkę kurierem a to jednak trochę zachodu jest (listy przewozowe, ogarnianie kurierów etc). A tu nie chodzi przecież o jedną paczkę tylko pewnie o kilkaset. Zakładam że wtedy taka wysyłka może się opóźnić o dzień czy dwa. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Pierwsze xboxy juz wjechaly do naszych kochanych kolegow.  Tylko sie cieszyc z ich szczescia :hi:    Z drugiej zas strony musze to skomentowac slowami : " lepszy wrobel w garsci niz kanarek na dachu " :kaz: 

Wracqjwc do tematu to Gamestop wciaz milczy, po tym jak wyslal mi maila jakies.... ze dwa tygodnie temu. Cos czuje, ze mimo maila bedzie klapa :sapek:

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Ryo-San napisał:

Zakładam że wtedy taka wysyłka może się opóźnić o dzień czy dwa.

Kontaktowałem się wczoraj z osobą, której przydarzyła się już taka akcja i jeżeli paczka się nie mieści to jest przekierowana do punktu odbioru paczek. U siebie mam chyba 4 takie punkty w mieście.

Niemniej będę dzwonił do MM aby zmienić na kuriera tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza

O mamusiu! W koncu mail zwrotny.

 

Cytat

Thank you for contacting GameStop Customer Service,

We can confirm that you are included in the launch allocation of the PS5 console.
We would recommend checking spam folders as this communication may have been flagged depending on your inbox settings.
Due to level 5 Covid restrictions we will be in contact with you again regarding fulfilment options for your order.
This communication will include details of how to pay any balance outstanding (if applicable) and also the method in which your order will be made available to you.

We would like to thank you for being so patient with us and will be in touch with you again soon.

Kind Regards,

GameStop | Elizabeth | Customer Relations Officer - Ireland

I zas czezasie :facepalm:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Kontaktowałem się wczoraj z osobą, której przydarzyła się już taka akcja i jeżeli paczka się nie mieści to jest przekierowana do punktu odbioru paczek. U siebie mam chyba 4 takie punkty w mieście.

Niemniej będę dzwonił do MM aby zmienić na kuriera tak na wszelki wypadek.

Niekoniecznie, ja z inpostu w takiej sytuacji otrzymalem telefon zebym podal adres i wysla kuriera.

Moze kolega telefonow nie odbierał ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogolnie to dzwonila do mnie babka nie kurier wiec obstawiam ze z centrali juz po przywiezieniu przesylek ktore sie nie zmiescily przez kuriera a nie "na gorąco". Takze wiadomo jak jest mozliwosc zmiany na kuriera z paczkomatu to lepiej tak zrobic bo jak kurier bedzie rozwozil przesylki na paczkomat popoludniu a potem tel nie odbierzemy to znaczaco to przedluzy nam odbior konsolki i bedzie jak w przypadku twojego kumpla odbior u nich "na bazie"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ładny mają burdel w Media. Z 3 tyg temu anulowałem preorder, zwrócili mi kaucję zwrotną 250 zł. Dziś dostałem taki email. Nie powiem kusi i to jeszcze z takim rabatem XD 
@PiPoLiNiO za ile możemy to spieniężyć?:problem:

 

„Drogi Kliencie,

Dziękujemy za złożenie zamówienia xxxxxxx.

Premiera PlayStation 5 nadchodzi wielkimi krokami i jest zaplanowana na 19 listopada. Niedługo konsola pojawi się w Twoim domu, jednak aby zamówienie zostało zrealizowane bardzo prosimy o uiszczenie dopłaty w wysokości 2049 zł na numer konta 76114015601788007935773500. Przelew powinien zostać wysłany najpóźniej do 16 listopada. W przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane, a kaucja gwarancyjna wróci na Twoje konto. 

Zasady akcji promocyjnej określa regulamin dostępny TUTAJ.

Pozdrawiamy,

Zespół MediaMarkt

Tel.: 799 35 35 35

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na siebie mega wściekły, że przespałem preorder a teraz cholera nie ma gdzie zamówić ...

 

Koledzy pytanie z innej beczki, czy odpalając grę z PS4 na PS5 będzie możliwość ponownego wbijania trofeów ? (coś jak w przypadku remasterów z PS3) Pytam, bo naczytałem się o wstecznej kompatybilności ale na to nie znalazłem odpowiedzi. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...