Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten wpis ME to juz ma pare dni, oprocz tego ze preorderowcy moga spac spokojnie to nic z niego nie wynika. Ale faktycznie w komentarzu odpisali komus, ze nie moga nic obiecac ale probowac warto i w dniu premiery mozna odswiezac ich strone :ogor: czyli pewnie maja pare sztuk wiecej i kto pierwszy ten lepszy

 

Jak ktos sie czai na ps5 to ja bym w pierwszej kolejnosci uderzal do Euro. Mimo braku preorderow to gry i akcesoria mieli razem z ME chyba jako pierwsi w Polsce. Na bank wystawia cos 19ego, kto wie czy nie najwiecej sztuk wlasnie przez brak preorderow

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest bardzo napalony na PS5, a nie udało mu się złożyć preordera, to polecam użycie jednej z takich wtyczek w przeglądarce Chrome:

https://chrome.google.com/webstore/detail/distill-web-monitor/inlikjemeeknofckkjolnjbpehgadgge?hl=pl

 

Wtyczka odświeża w tle daną stronę i sprawdza czy zaszły na niej jakieś zmiany. Jeżeli tak to wysyła powiadomienie push do użytkownika. 
Czyli nie musimy sami siedzieć na stronie cały dzień i klikać F5 co 30 sekund żeby sprawdzić czy pojawiła się opcja zakupu. Może komuś się przyda. Nie wiem do końca ile stron można obserwować na raz w darmowej wersji. Najlepiej byłoby tam wrzucić link do konsol z Media Expert i Media Markt, Neonetu i Euro.

 

Edytowane przez dext3rr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, dext3rr napisał:

Jak ktoś jest bardzo napalony na PS5, a nie udało mu się złożyć preordera, to polecam użycie jednej z takich wtyczek w przeglądarce Chrome:

https://chrome.google.com/webstore/detail/distill-web-monitor/inlikjemeeknofckkjolnjbpehgadgge?hl=pl

 

Wtyczka odświeża w tle daną stronę i sprawdza czy zaszły na niej jakieś zmiany. Jeżeli tak to wysyła powiadomienie push do użytkownika. 
Czyli nie musimy sami siedzieć na stronie cały dzień i klikać F5 co 30 sekund. Może komuś się przyda. Nie wiem do końca ile stron można obserwować na raz w darmowej wersji. Najlepiej byłoby tam wrzucić link do konsol z Media Expert i Media Markt, Neonetu i Euro.

 

Dziś udało mi się zamówić na neonet.pl :)

po 5 min chciałem zamówić jeszcze jedną dla kumpla i dupa

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

O kur.wa chlopie miales racje, jednak nie bedziesz musial juz pracowac, 250 tysiecy za konsole i juz 5 osob licytuje :obama:

 

r5IIJkH.jpg

Stary tylko nie wystawiaj za 2500 albo 3500 bo nie ma chetnych. Musisz tak zaczac licytacje od 30 tysiecy

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

I co z tym Ps5 i paczkomatem? Mi Media Expert nie chce zmiwnić apoaobu wysyłki. Odpisali mi do tego że jak si3 nie zmieści to najwyżej kurier dostarczy do domu ale moze byc tak ze nie w ten sam dziwń. Jak napisalem to czy moze kurier in post do mnie zadzwonic jak bedzie przy paczkomacie bo mam do niego 100m to odpisali nie moga na gen moment takiej wiadomosci zostawic. Żenada. Nie wiwm czy dzwonic tam czy jak na raziw zostawic bo kontaktowalwm siw jak na raziw tylko mailem

Odnośnik do komentarza
Pytanie do osób, które mają status opłacono w Mediamarkt, czy przyszedł wam jakikolwiek mail potwierdzający wasze zamówienie? Jakakolwiek informacja zapewniająca, że na premierę będzie konsola, bo u mnie cisza i mnie to martwi  
Na oficialnym FB pisali ze wszystkie zamowienia beda zrealizowane a zanim mm to potiwerdzil wydaje mi sie ze rozeslal do odpowiednich osob info jak z obrazka

Tak wiem wuja widac nie wiem dlaczego ale bylo tam o anulacji zamowienia ps5. 7931da64549f8ad095e625bcec3571f3.jpg

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka


  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...