Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, zagul napisał:

Do czego to doszło. Chyba mniej człowiek przeżywał fakt czy się załapie na kierunek studiów z pierwszej preferencji niż to czy mu sklep zrealizuje pre order :D

 

Ma to swój urok. Podobna srake miałem ostatni raz jak szedłem  polować na FFVIII (PSX) ponad 20 lat temu i czekałem  na otwarcie sklepu osiedlowego i sprawdzenie, czy dotarły jakieś sztuki. Teraz sam fakt wydania kasy na elektrozłom nie jest żadnym problemem, ale ta nutka niepewności, czy odbiorę ten r z a d k i  l o o t jest fajna. Dajcie być znowu dzieckiem xd

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, kaktusr napisał:

Na oficialnym FB pisali ze wszystkie zamowienia beda zrealizowane a zanim mm to potiwerdzil wydaje mi sie ze rozeslal do odpowiednich osob info jak z obrazka

Tak wiem wuja widac nie wiem dlaczego ale bylo tam o anulacji zamowienia ps5. 7931da64549f8ad095e625bcec3571f3.jpg

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

 

Już to sie przewijało w internecie, nie wiem czy nie na PPE w komentarzach do jakiegoś artykułu - podobno gość wyjaśnił to z MM i cofneli to ;p 

Jeżeli rzeczywiście anulowali część zamówień przed tym jak ogłosili na Facebooku, że konsole mają na magazynie to chyba nie mamy się o co martwić :)

Odnośnik do komentarza

Z ciekawości wszedłem na reddita ps5, by zobaczyć jak tam Ameryka sie bawi na premierę, no i już maja wątek założony z problemami... jeden z problemów, który sie pojawia w komentarzach to:

Cytat

Do not use the rear USB ports or LAN cable for data transfer after initial setup. Wait for Sony to fix via update or use the front port.

Podobno brickuje konsole, najpierw próbuje przebudować bazę danych i potem jest dead...

źródło: 

 

Edytowane przez wesyr
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Dawid30 napisał:

Ma ktoś jakies informacje na temat swojego zamówienia z me ? Ciągle macie status "nowe zamówienie" ?to sie ma w ogóle zmienic,czy tak zostanie ?

 

Nowe -> w realizacji -> w drodze do punktu odbioru -> gotowe do odbioru. No chyba ze kurier to wiadomo.

 

Takze zmieni sie, cierpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Z ciekawości wszedłem na reddita ps5, by zobaczyć jak tam Ameryka sie bawi na premierę, no i już maja wątek założony z problemami... jeden z problemów, który sie pojawia w komentarzach to:
Do not use the rear USB ports or LAN cable for data transfer after initial setup. Wait for Sony to fix via update or use the front port.
Podobno brickuje konsole, najpierw próbuje przebudować bazę danych i potem jest dead...
źródło: 
 
To sa do wuja jakies jaja, z jednej strony dobrze ze hamburgery sa beta testerami ale jak mozna wy(pipi) na swiat taki bubel ? Widac ze bylo gonienie MS i zgrzytanie zebami, nienuzywac portu usb, nie u,ywac portu lan, nie grac najlepiej jak cos sie zciaga, aha czyli taki odswierzacz powietrza za 2300. Nie no szok

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kaktusr napisał:

Podobno brickuje konsole, najpierw próbuje przebudować bazę danych i potem jest dead...
źródło: 
 
To sa do wuja jakies jaja, z jednej strony dobrze ze hamburgery sa beta testerami ale jak mozna wy(pipi) na swiat taki bubel ? Widac ze bylo gonienie MS i zgrzytanie zebami, nienuzywac portu usb, nie u,ywac portu lan, nie grac najlepiej jak cos sie zciaga, aha czyli taki odswierzacz powietrza za 2300. Nie no szok

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
 

 

Zalecenie, żeby nie używać portów to domysły użytkowników. Cały temat ma 1500 komentarzy, z czego 99% to współczucia, powtarzanie wskazówek, "mam nadzieję, że mojej nic nie będzie jak przyjdzie" i "przynajmniej macie konsole". Tak to zazwyczaj jest, że ci, którym się coś sypie o tym piszą, a jak działa to korzystają. A w temacie samych awarii to cóż, PS5 to sprzęt jak każdy inny i będą wadliwe konsole. Xboxy też mają jakieś tam problemy. Jak ktoś nie chce tego przeżywać, przejmować się, żeby ich konsoli nic nie było to niech poczeka 2 lata, a reszta w razie czego skorzysta z gwarancji, lub prawa do zwrotu przez 14 dni.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, dext3rr napisał:

Mi też się wydaje, że premiera PS5 była przyspieszana, dlatego zwlekali z pokazywaniem konsoli czy UI, bo jeszcze nie było ostatecznej wersji. Teraz my będziemy płacić za błędy Sony. Dobrze, że kasują 350zł za gry, to chociaż odbiją sobie na kurierze odbierającym konsole do napraw. 

Zupełnie źle kombinujesz. Ostateczna forma konsoli i systemu była pewnie gotowa już rok temu. Potem testy i ew. korekty. 
Sony ma już za sobą cztery premiery sprzętu więc liczenie na fart, przypadek itd. to w garażu a nie w takim korpo.

Faktem jest, że marketing mieli kiepski. 
Albo im Microsoft milestone’y poprzestawiał. 

Edytowane przez addhoc
Odnośnik do komentarza

Kurczę, martwię się o tą dostawę bo nie wiedziałem ,że Media Expert będzie robiło takie problemy ze zmianą na kuriera zamiast paczkomatu za sprzęt za 2300zł gdzie i tak przesyłka byłaby za darmo. Co radzicie na infolinii poradzą coś więcej czy dostanę tą samą odpowiedź jak mailem czyli zobaczymy czy się zmieści jak nie to potem piomyślimy nad rozwiązaniem. przecież napisałem ,że napewno się nie zmieści to i tak nie chcą zmienić

Jak będę miał już numer przesyłki to czy można np zadzwonić do inpost żeby mi powiedzieli mktóry kurier ma moją paczkę i mogą mi dać jego nr? Myślę ,że z kurierem dogadam się szybciej niż z ME

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Dave7794 napisał:

Kurczę, martwię się o tą dostawę bo nie wiedziałem ,że Media Expert będzie robiło takie problemy ze zmianą na kuriera zamiast paczkomatu za sprzęt za 2300zł gdzie i tak przesyłka byłaby za darmo. Co radzicie na infolinii poradzą coś więcej czy dostanę tą samą odpowiedź jak mailem czyli zobaczymy czy się zmieści jak nie to potem piomyślimy nad rozwiązaniem. przecież napisałem ,że napewno się nie zmieści to i tak nie chcą zmienić

Jak będę miał już numer przesyłki to czy można np zadzwonić do inpost żeby mi powiedzieli mktóry kurier ma moją paczkę i mogą mi dać jego nr? Myślę ,że z kurierem dogadam się szybciej niż z ME

Ja tam Was nie rozumiem. Paczka nadana do paczkomatu, dostajesz maila, przekierowujesz do punktu odbioru i tyle

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, kanabis napisał:

O kur.wa chlopie miales racje, jednak nie bedziesz musial juz pracowac, 250 tysiecy za konsole i juz 5 osob licytuje :obama:

 

r5IIJkH.jpg

Stary tylko nie wystawiaj za 2500 albo 3500 bo nie ma chetnych. Musisz tak zaczac licytacje od 30 tysiecy

Jeszcze allegro teraz wystawia rachunek za prowizje od razu, niezależnie czy ktoś Ci za towar wpłaci czy nie. Te Ps5tki po 12 tys zl to troll, chłop nie dość ze nie sprzeda to jeszcze będzie musiał opłacić rachunek allegro 4-5 stówek xD Oczywiście może się odwołać, ale kupujący musi potwierdzić że do transakcji nie doszło xD

Odnośnik do komentarza

Jesli nie bylo wplaty to allegro nie robi problemow i daje zwrot. Jesli byla wplata przez payu to zeby uzyskac zwrot prowizji trzeba zrobic zwrot wplaty przez payu. No albo sie z nimi klocic i jakies potwierdzenia przelewow.

 

No ale fakt prowizja tam bedzie slona i do tego za sprzet, ktorego de facto ktos nie wie czy bedzie mial.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...