Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wiem że jest wsteczna kompatybilność. Czy jak kupię moralesa w wersji na PS4 i wrzucę do PS5 , to będę miał to samo jakbym kupił wersję na PS5?

 

10 minut temu, schabek napisał:

Ale w stanach to faktycznie niezlego pier,dolca dostali :reggie: nic dziwnego ze 'problemy z dostepnoscia'

 

 

A u nas pelna kulturka

comment_1605284877AMT4ap0bNxmgXqQGjIK7Xx

 

Licznik będzie miał zero o północy wiec chyba będzie sprzedaż w nocy.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dave7794 napisał:

 

 

Dzwoniłem do Media Expert i nie chcą mi to zmienić ale nie będę się rzucał czy anulował zamówienia bo nigdzie nie znajdę ps5 do stycznia potem ;)

Czyli mam rozumieć ,że jak jest list przewozowy można przekierować paczkę do domu? Ja nawet bym im ułatwił sprawę bo mogę tam podbić pod Paczkomat jak już tenm kueerier będzie bo do paczkomatu mam minutę drogi ;)

Jak juz będziesz widzieć paczkę w aplikacji inpost dzwon do nich i przekieruj na dostawę do domu. Będzie trzeba coś dopłacić. Tak mi gostek z inpost powiedzial.

Odnośnik do komentarza

hejka wszystkim,

ktoś zamawiał w empiku i miał dzisiaj telefon od Pani konsultant?

Bo ja miałem i powiedziala ze w dniu premiery bede mial i czy chce kurierem i w trakcei rozmowy popsuł mi się telefon :D Dodała mi produkt do koszyka, ale bez odjetej kwoty zaliczki preordera. Przeklikalem to do platnosci i po 30 min anulowali, ale nie przelalem pieniedzy. Niestety nie mam jak sie skonsultowac w tej chwili z infolinia i pozostaje mi kontakt mailowy, ale nie odpisuja.

Jutro bede mogl sie dodzwonic na infolinie? Troche sie martwie ze nie dostane tej konsoli, a juz sie strasznie napalilem :(

 

Odnośnik do komentarza

Czyli można być właściwie pewnym, że wszyscy, którzy zamówili w preorderze - dostaną swoje konsole.

 

Na infolinii w MM i Neonet powiedzieli mi, że na tą chwilę nie wiedzą, o której godzinie wystartuje sprzedaż. Trzeba się dowiadywać najlepiej dzień wcześniej.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dodzwoniłem się. Babka mówi że to może dlatego najprawdopodobniej że sklep (mam odbiór osobisty) zaktualizował stany magazynowe a że konsol jeszcze fizycznie u nich nie ma to ze względu na brak w magazynie anulował. Na www mam info przy statusie NIE ZREALIZOWANO zamiast ANULOWANO. Wysłał info do centrali i mam czekać. Ciśnienie skacze. Status płatności jest jako opłacono. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, LiŚciu napisał:

Dodzwoniłem się. Babka mówi że to może dlatego najprawdopodobniej że sklep (mam odbiór osobisty) zaktualizował stany magazynowe a że konsol jeszcze fizycznie u nich nie ma to ze względu na brak w magazynie anulował. Na www mam info przy statusie NIE ZREALIZOWANO zamiast ANULOWANO. Wysłał info do centrali i mam czekać. Ciśnienie skacze. Status płatności jest jako opłacono. 

Przykra sprawa, szkoda że jest takie zamieszanie. Jak na taką dużą sieć mało profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.