Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

56 minut temu, Mecenas napisał:

Jak się cieszę,że od razu przeanalizowałam sytuacje,jaka może wyniknąć  i złożyłem opłacony preorder u oficjalnego dystrybutora, z dostawą pod samiuśkie  drzwi.

 

To ja poszedlem o krok dalej i biorąc pod uwagę ewentualne problemy z kurierem i konieczność oczekiwania na niego cholera wie ile, wybrałem odbiór prosto ze sklepu, z opcją bez kolejki. Także z samiuskiego rana ruszam do punktu odbioru i żaden dodatkowy posrednik mi tego nie popsuje. ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Jak w tych czasach i wiedząc, że zawsze jest problem z kupnem w sklepie dayone, można było nie zamówić kurierem do domu preordera XD Siroty.

 

Normalnie, jak będziesz kiedyś pracował to się dowiesz, że kurier to nie jest idealna opcja. Mi wystarczy, że zapie*dalałem kiedyś odebrać Plejstejszyn 3 na drugi koniec miasta do punktu naprawy i sprzedaży części to tirów czy jakoś tak, bo byłem w pracy kiedy akurat pojawił się kurier, a tam pracowała jakaś jego znajoma i było mu bardziej po drodze z zaplanowaną trasą. A niedostarczane przesyłki kurierskie u nas wracały do odbioru osobistego w sąsiednim mieście (nie wiem jak to teraz wyglada), ówcześnie godzinka drogi w jedną stronę. To sorry, ale wolę paczkomaty i odbiory osobiste w sklepie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jeżeli Sony wyjdzie w tym tygodniu na scenę i otwarcie powie, że 99% gier z PS4 będzie działać na PS5 w dniu premiery konsoli to robię napad na konwój z konsolami i biorę Day One. 

 

Jednak wszyscy wiemy, że to nie nastąpi, więc dla mnie kupienie PS5 na dzień dzisiejszy po prostu się nie opłaca. Poza tym mój 8-letni telewizor też wymaga zmiany, żeby doświadczyć tych wszystkich wodotrysków, zatem tym bardziej poczekam, aż ogólnoświatowa szajba minie, kupię nowy TV i wtedy gdzieś około wakacji 2022 wejdę do sklepu tak: 

tenor.gif

i wezmę swój egzemplarz. 

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, NeYoLDZ napisał:

A jaki masz status zamówienia? 

parę dni temu dzwoniła do mnie Pani z Neonetu mówiąc, że mają już konsole, jako, że miałem odbiór osobisty to spytała się, czy zmieniamy na kuriera i czy płace przelewem czy u kuriera. Potem dostałem takiego maila :

Informujemy, że zamówiony towar jest dostępny.

Potem dostałem jeszcze maila, że niedługą wyślą informacje o przekazaniu kurierowi. 

 

Swoja drogą, Empik też mi dziś napisał, że skompletował mi zamówienie i, że niedługo ktoś do mnie zadzwoni aby ustalić odbiór. 

Edytowane przez Pawliko
Odnośnik do komentarza

A ktoś wie o co biega z RTV AGD? Z tego co kojarzę oni w ogóle nie odpalali preorderów. To był od wielu lat oficjalny partner Sony Poland. Z tego co można było wyczytać to oni mieli zacząć zbierać preordery dopiero w momencie kiedy będą mieli potwierdzoną konkretną ilość sztuk konsol na launch, a tu kilka dni do premiery i u nich chyba dalej cisza.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, balon napisał:

Wygląda na to, że w pl będzie można w dniu premiery kupić PS5.

To będę bardzo nerwowe 5 dni dla januszy biznesu. Czy będzie zarobek, czy LANik na dwie konsole :kaz:

 

Przecież nawet jakby sklepy miały pod dostatkiem konsol to ceny nie spadną, więc nikt na tym nie straci, janusze tez nie. W najgorszym razie wyjdzie się na zero. :)

 

PS5 - najbezpieczniejsza inwestycja na rynku. :yao:

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki - od momentu zamknięcia galerii odbierał ktoś z Was jakiekolwiek zamówienie internetowe w MM? W jakiej formie to sie odbywa? Gdzieś z zaplecza, z magazynu, czy wchodzi się do budynku galerii i jest tam jakiś punkt obsługi?

 

MM otwarte od 9:00, więc zamierzam tam być przed otwarciem, żeby odebrac na asapie. :D

 

 

3 minuty temu, balon napisał:

No jeżeli miałbym wybrać czy kupić w sklepie czy od jana to nawet bym się nie zastanawiał. 

Ja też bym wolał wziąć ze sklepu, ale podejrzewam, że az takiej dostępności nie będzie, żeby mozna bylo wybrzydzać. ;)

Ale już niedługo się przekonamy. 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Punkt obsługi (Punkt Odbioru Zamówień Internetowych) np; blisko wejścia do elektromarktetu. We wtorek odebrałem XSX w MM. Oczywiście w galerii. W  następny czwartek PS5. Otrzymuje się kod (sms/mail) który oczywiście trzeba podać aby otrzymać np; konsolę :) Kod dostałem dopiero parę minut po 13.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, LeifErikson napisał:

Pytanie z innej beczki - od momentu zamknięcia galerii odbierał ktoś z Was jakiekolwiek zamówienie internetowe w MM? W jakiej formie to sie odbywa? Gdzieś z zaplecza, z magazynu, czy wchodzi się do budynku galerii i jest tam jakiś punkt obsługi?

U mnie w galerii nie dało się tego przegapić - wejście i wyście z MM było zamknięte, a jedynym fragmentem z podniesionymi kratami (czy tam roletami) był właśnie punkt odbioru zamówień internetowych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...