Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, nehm napisał:


Od wtorku próbuję zmienić w MM paczkomat na kuriera i nie potrafią tego ogarnąć. Dzwoniłem na infolinię, pisałem maila. Mieli zmienić i miało przyjść potwierdzenie, a dalej jest paczkomat ustawiony.

MM to jest generalnie jakiś żart, do tej pory nie ma żadnego potwierdzenia konkretnego odnośnie realizacji preorderów, bo zapewnienie na jakimś fanpage na Facebooku, że konsola będzie na 19 listopada to jest żart - premiera za 5 dni a tu dalej nie wiadomo czy nie anulują nagle :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, vateusz123 napisał:

MM to jest generalnie jakiś żart, do tej pory nie ma żadnego potwierdzenia konkretnego odnośnie realizacji preorderów, bo zapewnienie na jakimś fanpage na Facebooku, że konsola będzie na 19 listopada to jest żart - premiera za 5 dni a tu dalej nie wiadomo czy nie anulują nagle :)

Tak jak mówię..Dopóki nie masz w łapie,to nikt nie moze byc pewny.Trzeba czekac,jeszcze kilka dni.Po weekendzie będzie tu gorąca linia :)

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, vateusz123 napisał:

MM to jest generalnie jakiś żart, do tej pory nie ma żadnego potwierdzenia konkretnego odnośnie realizacji preorderów, bo zapewnienie na jakimś fanpage na Facebooku, że konsola będzie na 19 listopada to jest żart - premiera za 5 dni a tu dalej nie wiadomo czy nie anulują nagle :)

 

Ale co ci mają napisać?

do każdego kto zamówił mają oddzielnie emaila wysłać?

 

masz info na ich fanpage, ze wszystkie zamówienia preordery zostaną zrealizowane. co chcesz więcej.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Fanek napisał:

 

Ale co ci mają napisać?

do każdego kto zamówił mają oddzielnie emaila wysłać?

 

masz info na ich fanpage, ze wszystkie zamówienia preordery zostaną zrealizowane. co chcesz więcej.

Powiedz to gościowi ktory pisal tu wczoraj czy przedwczoraj,ze anulowali mu zamówienie..niestety różne sa przypaki.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Fanek napisał:

 

Ale co ci mają napisać?

do każdego kto zamówił mają oddzielnie emaila wysłać?

 

masz info na ich fanpage, ze wszystkie zamówienia preordery zostaną zrealizowane. co chcesz więcej.

Info na fanpage to nie faktura :nosacz3: Co mi z zapewnienia jakiegoś fanpage, który prowadzi ktoś od sociali i nawet nie raczą wyjaśnić czemu ludziom anulują zamówienia podczas gdy twierdzą, że każdy dostanie kto zamowil preordrer hmm?

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Dawid30 napisał:

Powiedz to gościowi ktory pisal tu wczoraj czy przedwczoraj,ze anulowali mu zamówienie..niestety różne sa przypaki.

To mi wczoraj anulowali. Dzwoniłem i wczoraj i dzisiaj. Przywrócili mi zamówienie a w konkretnym sklepie w którym mam odbiór, po tym jak do niego zadzwoniłem to dostałem info ze to był błąd sklepu i odkręcają. Dostałem tez później maila o tym ze odbiór mojego towaru jest przewidziany na 19 i mam czekać na info ze szczegółami odbioru. Tak ze luźne poślady na razie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, LiŚciu napisał:

To mi wczoraj anulowali. Dzwoniłem i wczoraj i dzisiaj. Przywrócili mi zamówienie a w konkretnym sklepie w którym mam odbiór, po tym jak do niego zadzwoniłem to dostałem info ze to był błąd sklepu i odkręcają. Dostałem tez później maila o tym ze odbiór mojego towaru jest przewidziany na 19 i mam czekać na info ze szczegółami odbioru. Tak ze luźne poślady na razie.

Najważniejsze ze to odkrecili..

Odnośnik do komentarza

Dopóki w czwartek nie będę miał w łapach to nie uwierzę niestety. Straszny bajzel.

1 minutę temu, Dawid30 napisał:

Ja tez mam z odbiorem w sklepie,ale w me. I tak dziwne,odbiór w sklepie powinien byc łatwiejszy do ogarnięcia,niz wysyłka.Tak mi sie wydaje

To system wysłał anulacje a nie pracownik .

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po rozmowie z babeczką, z infolinii Euro RTV AGD. Twierdzi, że konsole będą dostępne do kupienia online w dzień premiery. POWINNY być już dostępne parę minut po północy, ale tego nie potrafiła zagwarantować.

 

Will see.

 

Jeśli tak faktycznie będzie, to chyba od razu wezmę 10 sztuk, będę odzyndzalał je za 6 koła i przekazywał kupującym w moim prywatnym punkcie odbioru zamówień, u mnie pod blokiem :kaz:

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, BEBZ napisał:

Właśnie jestem po rozmowie z babeczką, z infolinii Euro RTV AGD. Twierdzi, że konsole będą dostępne do kupienia online w dzień premiery. POWINNY być już dostępne parę minut po północy, ale tego nie potrafiła zagwarantować.

 

Will see.

 

Jeśli tak faktycznie będzie, to chyba od razu wezmę 10 sztuk, będę odzyndzalał je za 6 koła i przekazywał kupującym w moim prywatnym punkcie odbioru zamówień, u mnie pod blokiem :kaz:

Jak nie będzie 1 szt/os. ew. digital + napęd na jedno konto to będzie dramat, bo bankowo ktoś palete bedzie chcial kupic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, LiŚciu napisał:

Tak, podobno błąd sklepu przy aktualizacji stanów magazynowych. A ze miałem odbiór osobisty to wywaliło zamówienie.

A mówili coś więcej? Bo już kilka takich historii widziałem w internecie odnośnie anulowania zamówienia, ja czekam na zmiane statusu i śledzenia paczki, póki nie będę widział, że rzeczywiście jedzie do mnie to nie uwierzę w to że mają dla mnie sprzęt bo tam się taki bajzel zrobił szkoda gadać po prostu... 

Zamówiłem 17 września i opłaciłem 2 klocki nie po to, żeby w dniu premiery otrzymać jakiś mail o anulowaniu mojego zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, vateusz123 napisał:

A mówili coś więcej? Bo już kilka takich historii widziałem w internecie odnośnie anulowania zamówienia, ja czekam na zmiane statusu i śledzenia paczki, póki nie będę widział, że rzeczywiście jedzie do mnie to nie uwierzę w to że mają dla mnie sprzęt bo tam się taki bajzel zrobił szkoda gadać po prostu... 

Zamówiłem 17 września i opłaciłem 2 klocki nie po to, żeby w dniu premiery otrzymać jakiś mail o anulowaniu mojego zamówienia :)

Nie nic więcej nie mówili. Ale na razie sie wyluzowałem. zobaczmy za niecałe 5 dni. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, second napisał:

 

 

Widze, że kolega pierwszy raz cos przez internet zamawia i chyba stąd te emocje i wątpliwości. Pamietam jak za gnoja zamówiłem Metroid Fusion na gba z allegro, moj pierwszy zakup online. Serce mi juz waliło w momencie przyciskania "kup teraz", później prawie całą noc nie spałem, zastanawiając się czy gierka mi przyjdzie. Na pocieszenie powiem Ci, że pozniej juz jest łatwiej. Po prostu czekasz na kuriera, bez zbędnego srania w gacie.

Jeszcze nie jedne dupsko pęknie do czasu premiery...

Marketing level master...

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, eX4cT_PL napisał:

U mnie pusto, gratuluje, w Irlandii z PS5 będziesz prawie jak wybraniec, ceny będą na rynku około 800-900€ :-D

Niby wszyscy wiedzieliśmy, ze tak sie sprawy potoczą a jednak i tak nie pomyśleliśmy o dodatkowych kilku konsolach dla znajomych :lapka:

 

Według maila wychodzi, ze tylko preordery skladane w sklepie sa realizowane. Zamówienia online to chyba była ściema ? Nie znam nikogo kto by otrzymał konsole z preordera złożonego online w gamestopie.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, MEVEK napisał:

Niby wszyscy wiedzieliśmy, ze tak sie sprawy potoczą a jednak i tak nie pomyśleliśmy o dodatkowych kilku konsolach dla znajomych :lapka:

 

Według maila wychodzi, ze tylko preordery skladane w sklepie sa realizowane. Zamówienia online to chyba była ściema ? Nie znam nikogo kto by otrzymał konsole z preordera złożonego online w gamestopie.

Tez to zauważyłem, ja składałem właśnie zamówienie online :/

A co do dostępności to powiem szczerze ze nie sądziłem ze będzie aż taka kaplica.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...