Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Soniacz napisał:

Jeszcze nie jedne dupsko pęknie do czasu premiery...

Marketing level master...

Nie bardzo rozumiem ten jakże błyskotliwy wniosek w odniesieniu do mojej wypowiedzi, jednakże nie będę prosił o wyjaśnienie. 

 

Anyway, co by nie było offtopa: w MM w Lublinie juz maja gry i akcesoria w sklepie, tylko pochowane po magazynach. Stronka normalnie pokazuje, że są dostępne, panowie z obsługi normalnie przynoszą jak coś się chce kupić. Nie wiem czemu w takiej konspiracji to wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nikt nie potwierdzil ze maja ruszyc o polnocy

 

 

Btw jutro albo najpozniej we wtorek ME (i inni pewnie tez) powinno zaczac zmieniac status zamowienia. Bralem od nich ostatnio gry i akcesoria i zeby dotarly na czwartek to status zamowienia juz w poniedzialek zmienial sie na "w realizacji". Jak we wtorek nadal nic sie nie zmieni to mozna zaczynac panikowac i bombardowac infolinie :pawel:

Odnośnik do komentarza

Konsole maja być w głównym magazynie. Nie wiadomo ile ich będzie ale oficjalne sklepy maja otworzyć sprzedaż. Niektórzy piszą ze dostępne maja być już po północy. Ale czy to prawda ? nie wiem :)
Napewno sklepy nie będą ich mieć na stanie. Wszystko pójdzie kurierami odrazu do kupujących.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dziwne, niby problemy i cykacie się o preordery. Skoro sklepy wiedzą ile było zamówień w preorderach i do tego teraz informują, że będzie możliwość kupna konsoli online to byłbym spokojny, nie mieliby pewności to by nie informowali. Wy macie pierwszeństwo, wiadomo.

ME, MM, Euro rtv i Neonet potwierdzili, że będzie można u nich kupić konsole od 19.11 Bądźcie spokojni, to nie x-kom.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Koleś88 napisał:

Dziwne, niby problemy i cykacie się o preordery. Skoro sklepy wiedzą ile było zamówień w preorderach i do tego teraz informują, że będzie możliwość kupna konsoli online to byłbym spokojny, nie mieliby pewności to by nie informowali. Wy macie pierwszeństwo, wiadomo.

ME, MM, Euro rtv i Neonet potwierdzili, że będzie można u nich kupić konsole od 19.11 Bądźcie spokojni, to nie x-kom.

Euro potwierdziło? Gdzie? 

Odnośnik do komentarza

Nie no, ja to tak pol zartem napisalem. Jestem duzo spokojniejszy niz przy premierze ps4. Musza byc pewni zrealizowania wszystkich preorderow skoro informuja o dodatkowej sprzedazy to jasne.

 

Po prostu swedzi juz mnie ta konsola nie bede ukrywal XD a jeszcze do tego brak ps4 od konca sierpnia + teraz brak zajec bo korona no i tak to wyglada

Sad-Pablo-Escobar.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziś już nie ma allegro. Kiedyś to było allegro. Były komentarze, nowe rangi większy level. Przez pewien czas nawet była faza na licytowanie żeby kolejny pozytywny komentarz dostać, nową rangę wbić. Przez to uczyłem się jak licytować, kiedy wbijać swoją cenę, kiedy odświeżać zegar w komputerze XD. Śmieszne czasy ale takie lepsze niż to co jest dzisiaj. I to zero wsparcia ze strony allegro jak cie ktoś wydyma. Przez to dziś częściej wystawiam na olx i jakoś polubiłem ten portal. Jeśli trzyma się twardych zasad co do zakupów z odbiorem osobistym to dobry portal jest. 

 

Dwa dni temu dla jaj wystawiłem na olx PS5 na sprzedaż że zdjęciem zrobionym za pomocą nakładki w instagramie tego pudełka że można je umieścić w mieszkaniu. Zrobiłem to tak dla jaj sprawdzić co się będzie działo. Ale napisało do mnie kilku chętnych gotowych zapłacić 3000 pl a jeden nawet za 3500 i to do ręki. To usunąłem ofertę, bo uznałem że to nie żarty są. 

 

Kupno i sprzedaż swojej PS5 za taki pieniądz to nie jest zły pomysł biorąc pod uwagę to co się dzieje z premierowymi egzemplarzami. Oby nikomu z was którym uda się dorwać PS5 nic złego się nie przytrafiło. Bo jeśli dostanie wadliwy egzemplarz, to jedyną opcją jest anulowanie zakupu i zwrot pieniędzy. Przecież konsol nie będzie w marketach na wymianę przez co najmniej miesiąc. :/ 

Odnośnik do komentarza

Kurde tak sobie myśle, szkoda, że nie ma u nas nocnych premier/odbiorów konsol PS5, wybija 00:00 19.11 wbijasz do punktu odbioru i pyk już konsola w łapkach...

Tak jak np. było z Wiedźminem 3 jak sie zamawiało do paczkomatu i o 00 dostało się kod by odebrać pakunek - tak, wiem, że niektorzy mają kurierów, inni odbiór w sklepie lub paczkomato-kurierów i cięzko było by to zorganizować... taka moja luźna myśl w oczekiwaniu :D

Edytowane przez wesyr
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Nemesis napisał:

To w końcu będą te dostawy konsol na premierę czy to wszystko jest niepotwierdzone? Widziałem newsy od MM i ME odnośnie nowego rzutu konsol. Chyba, że wystawia online po kilka sztuk.

No potwierdzone. Tylko nie wiadomo czy to bedzie 1000 sztuk na miasto czy 3. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, u55r napisał:

Czy jak pojadę we czwartek o 9 rano do MM i będąc na miejscu złożę zamówienie online i opłacę to wydadzą mi konsole ? :Coolface:

No możliwe ze tak. W sklepach są teraz Pick Pointy. Sprzedaż tylko online ale odbiór pewnie będzie możliwy w pick point. Na www MM są numery do tych punktów, można zapytać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.