Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

10 minut temu, grykom napisał:

Myślicie, że konsole są już w poszczególnych MM i czekają na czwartek na wydanie

czy będą dopiero wysyłane w środę do poszczególnych punktów odbioru z magazynu centralnego?

 

Nie mam na ten temat absolutnie żadnej wiedzy, ale nie sądzę, aby wysyłali w ostatniej chwili. :) Obstawiałbym, że już są, albo za chwilę będą. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, mugen napisał:

Do czego jest ci ta wiedza potrzebna, chcesz się włamać do sklepu?

Prawie :)

W przypadku gdy konsole będą fizycznie w sklepie to będzie je można wydać w godzinach otwarcia punktu

w przypadku wysyłki dzień wcześniej będzie trzeba czekać aż kurier do punktu dojedzie, pracownicy wszystko sprawdzą, zaksięgują itd.

Odnośnik do komentarza

Pickup pointy mają swoje godziny otwarcia, raczej na 100% nikt nie będzie tam siedział o północy, żeby wydać komuś konsolę. Przy Xboxie w MM i tak były jakieś myki robione przez pracowników sklepu, żeby wydać je o 0900 ludziom bez kodu odbioru.

Odnośnik do komentarza

Normalnie, pracownik wydawał po podaniu numeru zamówienia i podpisaniu się na jakimś formularzu odbioru czy czymś takim. Jak wpadłem do galerii po odbiór to już dwóch ludków czekało, za mną następnych czterech się zgromadziło, nikt nikomu problemów nie robił. Sprawdzili po numerze, czy opłacone, podpisanie świstka i wracasz do bazy ze sprzętem pod pachą.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno będzie dużo konsol w euro bo oni nie sprzedali żadnej konsoli do tej pory więc myślę że oni dostaną najwięcej. Ja o ile czas pozwoli wezmę w ME I MM na pickup jeżeli będzie możliwość a euro dostawa kurierem i obserwował sytuację co idzie a co nie najwyżej z pickup nie odbiorę albo odstąpię za butelkę wódki

Odnośnik do komentarza

Wiem ze miałem już nie pisać do media Expert ale napisałem czy już coś wiadomo czy konsole dostanę w dzień premiery to dostałem info :

„Dzień dobry,
nie, informacje o realizacji będę posiadał dopiero 19.11.2020.

W przypadku odpowiedzi proszę o zachowanie ciągłości korespondencji.”


Kurde ja to liczę ze 19.11 to ja już ja będę miał w domu a nie ze chłop będzie wiedział coś o realizacji ;)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, LeifErikson said:

 

I udawało się bez kodu odebrać? Zastanawiam się czy jechać na 9:00 do MM, jeśli kodu bym jeszcze nie miał. 

Odebralem Xboxa bez kodu. Podałem tylko wydrukowane potwierdzenie zamówienia. Babeczka sprawdziła w systemie wydrukowała paragon i wydała karton z konsola. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, eloszki napisał:

Wiem ze miałem już nie pisać do media Expert ale napisałem czy już coś wiadomo czy konsole dostanę w dzień premiery to dostałem info :

„Dzień dobry,
nie, informacje o realizacji będę posiadał dopiero 19.11.2020.

W przypadku odpowiedzi proszę o zachowanie ciągłości korespondencji.”


Kurde ja to liczę ze 19.11 to ja już ja będę miał w domu a nie ze chłop będzie wiedział coś o realizacji ;)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

A z ktorego dnia masz preorder?

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, u55r napisał:

Odebralem Xboxa bez kodu. Podałem tylko wydrukowane potwierdzenie zamówienia. Babeczka sprawdziła w systemie wydrukowała paragon i wydała karton z konsola. 

 

 

To jakaś zastępcza procedura, czy wystarczy jak pokażę zamówienie z maila ?

Odnośnik do komentarza

Dla świętego spokoju to chyba lepiej już zaczekam na drugi rzut konsol. Teraz jest za duży chaos. Najpierw podają oficjalnie, że konsole trafia jeszcze do sprzedaży, potem odpisują indywidualnie, że jeszcze nic nie wiedzą. Widać przepływ informacji między działami logistycznymi, transportowymi i magazynem spartolone jak zawsze. 

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, paulb napisał:

Uwaga na Mediaexpert, zamówiłem we wrześniu PS5 z gadżetami i nieszczęsnym Cyberpunkiem i okazuje się mogę odebrać cały zestaw dopiero jak będzie dostępny Cyberpunk, czyli tak naprawdę nie wiadomo kiedy...

ME twierdzi, że nic się nie zrobić, rewelacja

 

Z jednej strony logiczne, z drugiej wielka głupota. Przecież wystarczy usunąć z tego zamówienia Cyberpunka i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...