Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

44 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Pany co mają w neonet, zmieniło Wam status na stronie czy dalej oczekiwanie na weryfikację? Ja nie dostałem maila, że wysyłają 18,dostałem tylko, że rozpoczęto realizację zamówienia bo towar jest dostępny.

Nie wiem jak z hurtowymi zamówieniami przy tym twoim ale na pojedyncze sztuki bedą w czwartek :nosacz:

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bzduras napisał:

image.thumb.png.7c6e4d719e6f9056029bad0be5ca0db1.png

 

Chyba od tego jest ten temat, ale do tego to trzeba np. umieć czytać 

Szajba nowym sprzętem ok, a szajba czy zmienił się status zamówienia na stronie trąca debilizmem.

 

Jeszcze sklepy OFICJALNIE podały Informacje ze konsole są i preodery zostaną wysłane. Ale to jednak za mało i coś więcej niż problem czytania ze zrozumieniem.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Szajba nowym sprzętem ok, a szajba czy zmienił się status zamówienia na stronie trąca debilizmem.
 
Jeszcze sklepy OFICJALNIE podały Informacje ze konsole są i preodery zostaną wysłane. Ale to jednak za mało i coś więcej niż problem czytania ze zrozumieniem.
Typie, co jest z Tobą? Ludzie się jarają raz na 5 lat, a Ty masz jakiś z dupy problem. Czyżbyś się nie załapał na konsole? Przytulić?
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:
Godzinę temu, iluck85 napisał:
Szajba nowym sprzętem ok, a szajba czy zmienił się status zamówienia na stronie trąca debilizmem.
 
Jeszcze sklepy OFICJALNIE podały Informacje ze konsole są i preodery zostaną wysłane. Ale to jednak za mało i coś więcej niż problem czytania ze zrozumieniem.

Typie, co jest z Tobą? Ludzie się jarają raz na 5 lat, a Ty masz jakiś z dupy problem. Czyżbyś się nie załapał na konsole? Przytulić?

raz na 7 ściśle rzecz ujmują ci też sprawdzam status żeby nie przegapić jak status się zmieni na wysłany - zrobię print screena i powieszę na ścianie

Edytowane przez kris to kristof
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jakim cudem, ktos na allegro wystawil konsole kupiona w MM z paragonem z dzisiaj. Ktos beknie za wydanie towaru przed premiera po znajomosci. Wyglada na to, ze pracownik MM bo obecnie nie da sie zamowic przez strone a zlecenia preorder wyjda z systemu pewnie jutro.

Odnośnik do komentarza

No proszę, Mediaexpert potrafi o 23 wrzucić na realizacje a Mediamarkt? Jak wrzucą na realizacje o 23:33 19 listopada to będzie można uznać to za wielki wyczyn, jeszcze niech mi Zenka do paczki zapakują z tym PS5, szkoda gadać co oni wyprawiają - podejrzewam, że wszystkie sklepy wyślą na premiere a w MM poczekamy do poniedziałku albo wcale - NIGDY WIECEJ MEDIAMARKT :verymad:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, vateusz123 napisał:

No proszę, Mediaexpert potrafi o 23 wrzucić na realizacje a Mediamarkt? Jak wrzucą na realizacje o 23:33 19 listopada to będzie można uznać to za wielki wyczyn, jeszcze niech mi Zenka do paczki zapakują z tym PS5, szkoda gadać co oni wyprawiają - podejrzewam, że wszystkie sklepy wyślą na premiere a w MM poczekamy do poniedziałku albo wcale - NIGDY WIECEJ MEDIAMARKT :verymad:

szczerze zawsze wolałem korzystać z usług rtv euro agd ale skoro sony uważało ich za oficjalnego partnera liczyłem, że ogarną elegancko no ale cóż. Pocieszam się, że w USA konsol nie dostała połowa preorderowców

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...