Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, kanabis napisał:

Dostalem cynk od insidera w MM ze maja 300 sztuk do sprzedazy online na magazynie u nas w miescie. Normalnie przeslal mi fotke mms. Takze wydaje mi sie ze moze byc duzo lepiej niz sie spodziewalismy z dostepnoscia jutro.

 

to jest sprzedaż online - na cały kraj, nie na miasto. wczoraj było info z innego MM, że 600 szt na całą Polske online.

Ty jesteś z Ostrołeki? wątpie żeby rzucili 600szt na miasto 50k ludności. Na pół milionowe miasto gdyby tyle rzucili to by było dużo.

 

btw. na allegro kup teraz są już sztuki z napedem od 2900zł, rozsądna bardzo cena jak ktoś ma ciśnienie.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, sajmon34 napisał:

Pare min temu dzwonilem do mm. 

Wszystkim co mieli paczkomat a nie odbierali telefonu z MM (jak ja) dzis o 09.30 zmienili na kuriera. Choc nie ma info na stronie. 

U mnie dalej paczkomat. 

Pani kazala sie nie przejmowac. Zapewnila dostawe konsoli w dniu jutrzejszym. 

Sciemniaja grubo ja już mam nr paczki do paczkomatu więc nie wszystkim zmienili

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Fanek napisał:

 

to jest sprzedaż online - na cały kraj, nie na miasto. wczoraj było info z innego MM, że 600 szt na całą Polske online.

Ty jesteś z Ostrołeki? wątpie żeby rzucili 600szt na miasto 50k ludności. Na pół milionowe miasto gdyby tyle rzucili to by było dużo.

 

btw. na allegro kup teraz są już sztuki z napedem od 2900zł, rozsądna bardzo cena jak ktoś ma ciśnienie.

To moze 300 na cala polske mial na mysli. A zdjecie bylo konsoli jakiegos preorderowca. W kazdym razie zaprosil mnie z hajsem i moze bede mial jutro konsolke co za zwrot akcj :obama: 

Odnośnik do komentarza
Just now, TidesX said:

Będzie możliwość zamówienia i odbioru tego samego dnia w mm(czyli czy będą mieli fizycznie na stanie) czy tylko wysyłka z magazynu centralnego ? Jeżeli tylko druga możliwość to istnieje prawdopodobieństwo , że czas realizacji przesunie się na poniedziałek- wtorek tygodnia następnego znając mm.

Cieszyłbym się i tak jak dostaniemy w przyszłym tygodniu. Dla mnie to ogólnie fajnie byłoby mieć w tym roku żeby sobie pograć przez święta, jak słyszę o tym terminie kwietniowym to przeklinam siebie i wszystko że w tym wrześniu nie zamówiłem... 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Krzysztof Tomczak napisał:

No draka pewnie gruba bo tak samo na allegro wystawiona konsola z paragonem z 17.11

 

Pracownik pewnie kupil a to byly sztuki dla prerderow albo sie zadygali i wrzucili towar na sklep.

Nie wiem ale TAK SIE NIE ROBI

 

Jak juz mi hajp opadl to teraz znowu siegnal zenitu i znowu opadl. 

 

Ja mam slabe serce

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Kara w Media dla typa który wystawił na allegro i pewnie dla samego media, może się okazać sroga i iść w dziesiątki tysięcy zł. Obstawiam, że typ już jest bezrobotny.

Może jak opierniczy pleyke za gruba kase to nie będzie się tym musiał martwić ze jest bezrobotny:bunny:

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...