Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ewentualnie ktoś wyżej postawiony w MM, żeby zweryfikować gagatka. Mieliśmy tak w pracy w browarze, ktoś podkradał kapsle "wygrałeś piwo" i puszczał na allegro jakieś kosmiczne ilości. Zarząd kupił na aukcji trochę i przy odbiorze osobistym wręczyli mu wypowiedzenie :kaz:

 

Karma, plażo

  • Plusik 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, ginn napisał:

Pozwoliłem sobie wykonać telefonu do punktu odbioru MM. Oczywiście pod przykrywką powiedziałem, że chodzi o sprzęt średniej wielkości, co by przecież nie wywołać przerażenia po drugiej stronie telefonu po usłyszeniu "playstation 5" :obama: Podałem numer zamówienia i konsola jest już na miejscu. Mam tylko poczekać za kodem do odbioru i jutro z nim wbijać od godz. 9.

 

Dla ciekawskich - Poznań, ul. Bukowska.

 

A mógłbyś jeszcze podać ten kod? :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Tylko, że MM i Neonet zastrzegają sobie realizację dostaw do 15.12, więc słabo. ME prawdopodobnie zrobi podobny myk, bo napisali na FB albo twitterze, że jutro będą dokładne informację co do zasad sprzedaży. Sam też się zastanawiam, czy nie podjechać do Euro i nie wziąć ze sklepu jeżeli będzie. Co prawda jaka jest informacja oficjalna to każdy wie, no ale jak ktoś wtym temacie już pisze, że za granicą są normalnie konsole w sklepach to może u nas będzie podobna sytuacja. Euro chyba najbardziej pewne bo reszta pewnie kapiszony w stylu mają 500-1000 konsol ponad stan i tam wiadomo, komuś sprzedadzą, ale duża część z zamówień będzie w realizacji do grudnia. 

Edytowane przez Xoltro
Odnośnik do komentarza
Tylko, że MM i Neonet zastrzegają sobie realizację dostaw do 15.12, więc słabo. ME prawdopodobnie zrobi podobny myk, bo napisali na FB albo twitterze, że jutro będą dokładne informację co do zasad sprzedaży. Sam też się zastanawiam, czy nie podjechać do Euro i nie wziąć ze sklepu jeżeli będzie. Co prawda jaka jest informacja oficjalna to każdy wie, no ale jak ktoś wtym temacie już pisze, że za granicą są normalnie konsole w sklepach to może u nas będzie podobna sytuacja. Euro chyba najbardziej pewne bo reszta pewnie kapiszony w stylu mają 500-1000 konsol ponad stan i tam wiadomo, komuś sprzedadzą, ale duża część z zamówień będzie w realizacji do grudnia. 
Sony napisalo ze nie ma premiery fizycznej a ten idzie do euro :nosacz:

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, pistaczek napisał:

Kupił ktoś od Media Markt na allegro? U mnie na mailu tylko świerszcze. Nic nie wiadomo. 

Ja mam zmianę statusu z "przygotowana do wysyłki" na "wysłana" - paczkomaty InPost (ale bezpośrednio w MM bez allegro)

Edytowane przez Xose
dodanie
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o punkty odbioru MM - kontakt następuje bezpośrednio z oddziału, w którym konsola się znajduje i to w tych konkretnych odziałach dopiero zmieniają status zamówienia. U większości z kupujących zmieni on się prawdopodobnie dopiero jutro z rana.

 

To jest info z oddziału w Poznaniu. Generalnie mają dużo zamówień do obrobienia, dlatego kolejka jest spora i to od tego zależy, kiedy poinformują.

 

Nie wiem, czy infolinia nie podaje błędnych informacji, bo babeczka mi powiedziała, że wszystkie zamówienia, które mają status "opłacono", bezwzględnie muszą otrzymać swój kod pin i podobno sam dowód osobisty nie przejdzie.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...