Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, wesyr napisał:

Też dzwoniłem do mojego punktu odbioru MM i dostałem informację, że muszę czekać na PIN, bo dopiero wtedy zamówienie będzie przeprocesowane w systemie i gotowe do odbioru, heh... 

 

Nie wiem jak jest z MM ale w ME ostatnio jak odbieralem zamowienie i nie chcieli wydac bez pinu to zadzwonilem na infolinie i wyslali recznie od razu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, easye napisał:

juz tryliard razy potwierdzili ze każdy kto składał proerder dostanie swoja sztukę, a dodatkowo w dniu premiery będzie można kupić, bo maja zapas, z tego co mi wiadomo w cale nie mały...

 gdzie potwierdzili że mają zapas? troche to dziwne, jeśli mają zapas a na stronach NEONETU i MM piszą że wysyłka maksymalnie do 15 grudnia...   

Odnośnik do komentarza

 

3 minutes ago, Wieslaw said:

Fajny ten hajp :-) cieszę się, że mam go już za sobą w związku z zakupieniem konkurencyjnej konsoli. Trzymam kciuki żeby wszyscy z FPE dostali swoje upragnione PS5 jak najszybciej.

Recenzje sprzętu są bardzo dobre, w końcu wyprodukowali cichą sonkę.

 

Tak to prawda, tamten Xboxowy hajp był piękny ale dla niektórych forumkowiczów jest dany przeżyć do drugi raz. Ja to spać dziś nie będę, nie dam rady. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kaktusr napisał:

Sony napisalo ze nie ma premiery fizycznej a ten idzie do euro :nosacz: emoji848.png

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
 

Zacząłem się zastanawiać tylko dlatego, że ktoś w tym wątku napisał, iż jakiś sklep sprzedaje konsole w sklepie mimo, że ten zakaz obowiązuje każdy kraj, więc pomyślałem, że może tożsama sprawa będzie wyglądać z Euro, ale chyba odpuszczę i będę czekać tylko na net. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Koleś88 napisał:


Mogą mieć zapas np 200-300konsol, a gdy zamówi jutro 500 osob to te 200-300 dostanie szybko a reszta do 15.12. Oby chociaż tak było.

maja chyba 2 razy tyle i to jedynie MM, wiec może nie być tak źle jak wszyscy myślą.

MediaExpert tez ma dodatkowe sztuki, nie chce mi się wierzyć ze Euro tez nie wystawi.

Dwa nie będę sprzedawać konsol, których nie maja na stanie, do 15 grudnia pewnie przewidziana jest kolejna dostawa na Polskę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
maja chyba 2 razy tyle i to jedynie MM, wiec może nie być tak źle jak wszyscy myślą.
MediaExpert tez ma dodatkowe sztuki, nie chce mi się wierzyć ze Euro tez nie wystawi.
Dwa nie będę sprzedawać konsol, których nie maja na stanie, do 15 grudnia pewnie przewidziana jest kolejna dostawa na Polskę.

Wierzę Ci i tego się trzymajmy.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...