Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, Fanek napisał:

 

Masz odbiór osobisty w sklepie? kiedy składałeś prorder?

 

mam ciągle "w realizacji" - rozmawiałem z me i nie wiadomo nawet czy wszystkie preordery zrealizują :(

te zamówienia jutro o 10.00 to tylko zapisy na nową dostawe

 

Masz odbior w sklepie?

Mi sie wydaje ze oni po prostu podzielili te zamowienia i slynne statusy na odbiory i wysylki. Te wysylkowe juz puscili kurierom zeby konsole dojechaly do ludzi na jutro, a te z odbiorem podejrzewam ze zaczna wysylac w nocy. Jak zamawialem od nich ostatnio to wysylali do marketu w sumie zawsze po polnocy albo nawet nad ranem i tego samego dnia mozna bylo odebrac. Ci z me ktorzy juz maja wyslane to wlasciwie tylko kurierem, a ci z odbiorem dalej czekaja i sie doczekaja.

Odnośnik do komentarza

Tak odbiór w sklepie, Ty pewnie też? kiedy złożyłeś zamówienie?  bo liczy się kolejność

powtarzam Ci co powiedział gość na infolinii, konsol jest tak mało, że może nie starczyć nawet na preordery.

Po twitterach widze, że nie tylko ja mam taką sytuację.

Wiem o czym piszesz bo tak było z Demonsami ostatnio że zmienili status o godz 22, ale mi dodali że mogę nie dostać jutro konsoli :/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Koleś88 napisał:


Nie jest winne, że nie potrafią ogarnąć odpowiedniej ilości konsol na premierę?


A MS ogarnął Xboxy? Apple ogarnął iPhone’y? Sprzęt jest rozchwytywany, jest kryzys, problemy były do przewidzenia. Jak ktoś liczył na to, że wejdzie jak król do sklepu, zabierze z palety i jeszcze go będą po dupie całować to jego wina. Z tego co mi wiadomo poza x-komem wszystkie pre-ordery zostaną zrealizowane. Pojawiały się przypadki anulowania, ale chyba wszystkie zostały rozwiązane po kontakcie ze sklepem.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Fanek napisał:

 

Masz odbiór osobisty w sklepie? kiedy składałeś prorder?

 

mam ciągle "w realizacji" - rozmawiałem z me i nie wiadomo nawet czy wszystkie preordery zrealizują :(

te zamówienia jutro o 10.00 to tylko zapisy na nową dostawe

Zamawiałem 17 września i kurierem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Fanek napisał:

Tak odbiór w sklepie, Ty pewnie też? kiedy złożyłeś zamówienie?  bo liczy się kolejność

powtarzam Ci co powiedział gość na infolinii, konsol jest tak mało, że może nie starczyć nawet na preordery.

Po twitterach widze, że nie tylko ja mam taką sytuację.

Wiem o czym piszesz bo tak było z Demonsami ostatnio że zmienili status o godz 22, ale mi dodali że mogę nie dostać jutro konsoli :/

 

No tez, czyli ewidentnie czekaja do nocy zeby zaczac rozwozic po sklepach.

 

Ale nie jestem pewny czy faktycznie tak pilnuja kolejnosci bo ja oplacilem 17.09 o 10tej rano czyli chwile po tym jak ruszyly, a na wykopie widzialem juz przypadki gdzie ludzie zamawiali po mnie i maja juz wyslane kurierem :reggie: no ale tak jak mowie, ewidentnie podzielili to na dwie grupy i trzeba czekac. No wszystko sie wyjasni w nocy

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Soniacz napisał:

Właśnie zmienił mi się status w MM na potwierdzenie realizacji zamówienia (odbiór w markecie). Jest sens dzwonić na infolinię i prosić o przesłanie pinu do odbioru?

Bez pinu też możesz normalnie odebrać, wydrukują tylko odpowiednie oświadczenie i dadzą świstek do podpisania. Przy odbiorze XSX nie miałem nawet zmienionego statusu zamówienia i wysłanego pinu, a konsola czekała już na miejscu w sklepie MM  i nie było problemu z odbiorem.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jar3czek napisał:

Bez pinu też możesz normalnie odebrać, wydrukują tylko odpowiednie oświadczenie i dadzą świstek do podpisania. Przy odbiorze XSX nie miałem nawet zmienionego statusu zamówienia i wysłanego pinu, a konsola czekała już na miejscu w sklepie MM  i nie było problemu z odbiorem.

Ale aktualnie mam tylko "potwierdzenie realizacji zamówienia", nawet nie wiem czy konsola jest już na miejscu w markecie... Atakować rano ? Nawet śniadania nie ruszę!

Odnośnik do komentarza

A MS ogarnął Xboxy? Apple ogarnął iPhone’y? Sprzęt jest rozchwytywany, jest kryzys, problemy były do przewidzenia. Jak ktoś liczył na to, że wejdzie jak król do sklepu, zabierze z palety i jeszcze go będą po dupie całować to jego wina. Z tego co mi wiadomo poza x-komem wszystkie pre-ordery zostaną zrealizowane. Pojawiały się przypadki anulowania, ale chyba wszystkie zostały rozwiązane po kontakcie ze sklepem.

Nie widziałem żadnych problemów z x’em. Zamówilem w dzien premiery i nastepnego dnia juz byl do odbioru. Co wiecej nawet u mnie na wsi mieli 7szt xsx na sklepie.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...