Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę że tutaj informacje typu że ktoś dzwonił z MM dzisiaj z potwierdzeniem albo że piny MM rozsyła bo ten dostał to zazwyczaj randomy i nowi userzy pisza. 

 

Byłem godzine temu w pick poincie a później dzwoniłem na infolinie. I chociaż zamówione 17.09 to mam info że "mozliwe że będzie" albo " coś się dzzieje z zamówieniem więc pewnie tak ale nie mogę na 100% powiedzieć" więc w buty mozna wsadzić te newsy na forum od randomów. Dostałem też info z pick pointu i na infolni że bez PIN rano nie ma się co pojawiać więc trzeba czzekać. Chyba tylko pewność moga mieć Ci co zamówili z wysyłką (kurier lub paczkomat) bo dostaja informacje o przesyłce wysłanej. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, LiŚciu napisał:

Widzę że tutaj informacje typu że ktoś dzwonił z MM dzisiaj z potwierdzeniem albo że piny MM rozsyła bo ten dostał to zazwyczaj randomy i nowi userzy pisza. 

 

Byłem godzine temu w pick poincie a później dzwoniłem na infolinie. I chociaż zamówione 17.09 to mam info że "mozliwe że będzie" albo " coś się dzzieje z zamówieniem więc pewnie tak ale nie mogę na 100% powiedzieć" więc w buty mozna wsadzić te newsy na forum od randomów. Dostałem też info z pick pointu i na infolni że bez PIN rano nie ma się co pojawiać więc trzeba czzekać. Chyba tylko pewność moga mieć Ci co zamówili z wysyłką (kurier lub paczkomat) bo dostaja informacje o przesyłce wysłanej. 

Ale przecież jeżeli ktoś pin dostał to konsole na 100% mu wydadzą 

Odnośnik do komentarza

Ja zamawiałem kurierem 17.09 o 5:40 rano w MM. Status nadal mam  "Zamówienie złożone". Dzwoniąc na infolinię powiedzieli mi, że jutro premiera więc jutro wysyłają i że nie ma gwarancji że jutro do mnie dojdzie. Zadzwoniłem potem do mojego miejscowego MM i ponoć zamówienia kurierem wysyłają oni a nie magazyn centralny. Sprawdził w systemie i moje zamówienie do nich nie trafiło i że wysłał zgłoszenie do centrali żeby to wyjaśnić, ale nadal cisza. Więc w sumie nie wiem czy w ogóle dostanę...

Odnośnik do komentarza

Tyle hajpu i nerwów, żeby sobie pograć w demo robocika ;/

 

Jutro normalnie czekam na sms i zmianę statusu i spokojnie po robocie skocze do galerii. Jakby nic się nie zmieniło to zadzwonię. Mailowo pisal osttanio mi, że odbior zgodnie z planen 19.11 wiec liczę, ze 'wielkomiejski' MM nie przytnie az tak bardzo w wuja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...