Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Pisalem pare stron wczesniej, ale widzę, ze emocje coraz wieksze wiec jeszcze raz - gadalem z moim punktem odbioru MM - powiedziano mi, ze zamowienia z odbiorem zaczynają realizowac w systemie jutro od godziny 8, a punkt odbioru czynny od 9.

Zapytalem czy koniecznie trzeba czekać na to potwierdzenie mailowe i dostalem info, ze tak, bo w przeciwnym razie zamówienie nie bedzie jeszcze przygotowane do wydania. 

Takze na spokojnie czekalbym do jutra na info od MM i tyle. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, LeifErikson napisał:

Pisalem pare stron wczesniej, ale widzę, ze emocje coraz wieksze wiec jeszcze raz - gadalem z moim punktem odbioru MM - powiedziano mi, ze zamowienia z odbiorem zaczynają realizowac w systemie jutro od godziny 8, a punkt odbioru czynny od 9.

Zapytalem czy koniecznie trzeba czekać na to potwierdzenie mailowe i dostalem info, ze tak, bo w przeciwnym razie zamówienie nie bedzie jeszcze przygotowane do wydania. 

Takze na spokojnie czekalbym do jutra na info od MM i tyle. 

Oby tak było jak mówisz... Noc będzie burzliwa, kilka prześcieradeł pójdzie w ruch...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, LeifErikson napisał:

Pisalem pare stron wczesniej, ale widzę, ze emocje coraz wieksze wiec jeszcze raz - gadalem z moim punktem odbioru MM - powiedziano mi, ze zamowienia z odbiorem zaczynają realizowac w systemie jutro od godziny 8, a punkt odbioru czynny od 9.

Zapytalem czy koniecznie trzeba czekać na to potwierdzenie mailowe i dostalem info, ze tak, bo w przeciwnym razie zamówienie nie bedzie jeszcze przygotowane do wydania. 

Takze na spokojnie czekalbym do jutra na info od MM i tyle. 

Tak samo u mnie, od 8 zaczynaja prace i wedlug kolejnosci księgują zamówienia.

P.S. przy okazji było już nieźle widać wkurzenie jak kolejna osoba przyszła pytać o PS5 xD i tu cytat "proszę założyć śliniaczek i na spokojnie czekać do jutra"

Edytowane przez wesyr
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, _Red_ napisał:

Ucichło i dobrze...jako newbie tutaj nie chce się wychylać ale zastanówcie się ilu jest normalnych ludzi... Normalnych normalnie trolo, mających rodziny itd... Którzy normalnie we wrześniu borykali się z myślami czy ogarną taki a nie inny wydatek... A teraz jest im po prostu żol... A tu trwa... C

Co trwa... I niech se trwa...w najlepsze

 

 

Odnośnik do komentarza

Wjechala fakturka na maila, a po niej zmienil sie status na gotowe do wysylki juz w drodze do punktu odbioru :problem: wolam @Fanek

 

Chcialoby sie powiedziec ze to juz ostatnia prosta ale dopoki nie wpyerdole jej jutro do bagaznika to nie uwierze :) 

Edytowane przez schabek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znajomy, który pracuje w Euro powiedział, że preordery w Euro były, ale ich ilość była tak ograniczona że rozeszło się to w 2h. Co do jutra nie ma żadnych informacji, prawda taka, że kto się załapał na konsolę to dostanie w tym roku. Reszta może liczyć na drugi rzut przed świętami. Z drugiej strony czy jest o co tak walczyć? Oprócz soulsów nie ma nic ekskluziwe na nową konsolę. Po nowym roku pewnie trafi się jeszcze jakiś fajny bundel z grą. Rozumiem osoby, które konsoli nie mają, ale posiadacze PS4 chyba mogą poczekać :) Sam poluję na wersję Digital, bo mam XSX, ale dla tych niektórych exów konsola musi trafić - pogodziłem się jednak z tym że w tym roku ps u mnie nie wyląduje :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...