Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, schabek napisał:

Wjechala fakturka na maila, a po niej zmienil sie status na gotowe do wysylki juz w drodze do punktu odbioru :problem: wolam @Fanek

 

Chcialoby sie powiedziec ze to juz ostatnia prosta ale dopoki nie wpyerdole jej jutro do bagaznika to nie uwierze :) 

Do bagaznika? Na miejscu pasażera albo w foteliku dzięcięcym przypięta pasami. Co za beszczeszczenie w bagażniku. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

10 minut temu, Wallerot napisał:

Byłem dziś w Empiku i  rozmawiałem z kierownikiem. Okazało się, że sam preorderował PS5. Wybrał Media Expert, bo jak stwierdził, tylko idioci składają preordery u nieoficjalnych dystrybutorów. Kiedy powiedziałem mu, że jestem jednym z nich to tylko się zaśmiał i sobie poszedł.

 

 

Co do...? :ragus:

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, mozi napisał:

Jeezu znowu smutna pyzda w poście. Dodaj jeszcze remake gierki sprzed 10 lat czy nie? Za Trudna czy za droga? 

 

Dobra ale ty wez juz zamknij ryja bucu, albo dodaj mnie do ignorow.

 

Sam czekam na ten sprzet od 2 miesiecy, ale po prostu liczę, ze sklep nie poleci w ciula przy oplaconej konsoli, wiec spokojnie czekam do jutra. Oby.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wallerot napisał:

Byłem dziś w Empiku i  rozmawiałem z kierownikiem. Okazało się, że sam preorderował PS5. Wybrał Media Expert, bo jak stwierdził, tylko idioci składają preordery u nieoficjalnych dystrybutorów. Kiedy powiedziałem mu, że jestem jednym z nich to tylko się zaśmiał i sobie poszedł.

Dodałbym jeszcze żeby ci co składali preorder w Empiku sprawdzili faktury, bo na niej zamiast Playstation 5 disc ver może być pozycja "realizacja preordera" XD

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Red_ napisał:

W ogóle to punkty odbioru chyba są krócej czynne niż normalnie sklep. Coś mi świta, że do 18 jak kiedyś patrzyłem. 

Wydłużyli do 20 00 - dzwonilem dzisiaj do punktu, zapewnili mnie, ze konsole są, mam czekać na PIN - zobaczymy - GODSPEED! ;)

Edytowane przez Lamkers
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, _Red_ napisał:

W ogóle to punkty odbioru MM chyba są krócej czynne niż normalnie sklep. Coś mi świta, że do 18 jak kiedyś patrzyłem na listę.

 

Trzeba będzie spiąć dupę po robocie. A tam kolejka na 100 osób xd

 

https://mediamarkt.pl/sklep-online-zamawiaj-online?clickId=68304

9:00 - 20:00

Edytowane przez wesyr
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja chciałem powalczyć jutro w MM z zamówieniem odbiór w salonie. Niestety, ale pomimo mojego maila sprzed 2 tygodni nie poprawili najprostszego błędu polegającego na tym, że automat sam wpisuje adres sklepu i wpisuje numer domu 8/16 - system traktuje ten adres jako wpisany błędnie - błędny format, więc w zasadzie niemożliwe jest zamówienie czegokolwiek z odbiorem w salonie (Częstochowa, Kisielewskiego może ja coś źle robię i ktoś to ogarnie). No ja niestety nie daje rady, próbowałem na 2 PC i telefonie. 

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy sobie szczerze, system pre orderów w MM jest lekko, nazwijmy to - archaiczny, w każdym innym sklepie wyglada to tak, ze sklep dostaje towar przypisany do konkretnego zamówienia i sobie czeka na Klienta. W MM przychodzi partia sprzętu, sklep drukuje sobie zamówienia i jest akcja "starczy czy nie" magazyn vs kartki na drukarce - trzeba ufać, ze ktoś te ilości ogarniał przed towarowaniem sklepów - jeszcze raz, wszystkim Wam - GODSPEED- jak mawiają amerykanie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...