Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, u55r napisał:

(...)

Po ostatniej prezentacji Sony, ogłoszeniu cen i daty premiery, po tym jak nagle ruszyły preordery i ja o 12 gdy byłem w pracy i przeglądałem internety. Nie miałem już gdzie złożyć zamówienia na PS5 (...)

 

To akurat bzdura, bo w Media Expert można było wziąć preorderek nawet następnego dnia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dostałem mail od X-kom:

Dzień dobry

dziękujemy za złożenie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż premiera przewidywana jest na 19.11.2020 r. Nie możemy jednak zagwarantować terminu realizacji zamówienia w tym terminie ze względu na wysokie zapotrzebowanie na wybrany produkt, a termin realizacji zamówienia może się wydłużyć. Prosimy o zrozumienie.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiam

TAKŻE (pipi)AĆ SONY MACZETAMI

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mecenas napisał:

Ja zamawiał w ME krótko po wystartowaniu preo juz   na boku widniało ,że możliwa będzie obsuwa  mimo to opłaciłem z góry liczac się z tym.Nie ma co się srać proponuje czekać cierpiwie a potem ewentualnie jak kto chce może (pipi)ay maczeto.

 

Tez zamawialem chwile po starcie preordera i zadnej takiej informacji nie bylo, ani w momencie jak zamawialem ani pozniej jak jeszcze przyjmowali preordery przez kilka dni.

 

Bez paniki. Pewnie na kulturalne sciaganie konsoli z polek w dniu premiery nie ma co liczyc ale nie ma opcji zeby zabraklo dla tych ktorzy juz oplacili calosc. Chyba xd Nie no ale jedno jest pewne, 19ego wychodze ze sklepu z nextgenem, jak nie ps5 to xsx. Nie bede do 2021 czekal jak zwierze :yao:

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Dostałem mail od X-kom:

Dzień dobry

dziękujemy za złożenie zamówienia. Uprzejmie informujemy, iż premiera przewidywana jest na 19.11.2020 r. Nie możemy jednak zagwarantować terminu realizacji zamówienia w tym terminie ze względu na wysokie zapotrzebowanie na wybrany produkt, a termin realizacji zamówienia może się wydłużyć. Prosimy o zrozumienie.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiam

TAKŻE (pipi)AĆ SONY MACZETAMI

Dzisiaj takiego maila otrzymałeś ?

Odnośnik do komentarza

Tak. A zamówiłem chwilę po tym jak dodali możliwość. Napisałem im, że chyba wypadałoby się kierować kolejnością zgłoszeń, a nie z dupy informować, że mogę nie dostać. Póki co nie odpisali.

Xkom póki co nie ostrzega o możliwości braku XSX na premierę także jest alternatywa :xboss:
Nie no, xbox też zamówiony
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2020 o 16:11, creatinfreak napisał:

Irlandzki gamestop zapowiedział, że prorderowcy zagrają dopiero w 2021 i to nawet nie określił dokładnie kiedy xD naprawdę cieszę się, że złożyłem order na Xboxa. 

PS5 problemy z Irlandii.jpg

Zobaczymy, jak sie sytuacja rozwinie, choć dla mnie to sa jawne zarty. Ale jezeli konsoli nie będzie na premierę w preorderze z okolic maja sięgam, po sprzęt konkurencyjny i ogram sobie Cyberpunka 2077 i co tam jeszcze mam do nadrobienia. Sackboja ogram na 4ce :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.